sevgilinizin veya esinizin sanaldaki hesaplarına karısırmısınız

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve zhr79 tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    esinin veya sevgilinizin facebook veya msndeki sifresini bilenler girip kontrol ediyormu vede ekleyen kız arkadaslarını ona sormadan siliyormu..ben bazen yapıyorumda acaba benim gibi varmı yaptıgım belki hata belki degil ama elimde olmuyo bazenkaydirigubbakcemile3..

2. 9 Mayıs 2010
  3. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yokkk cnm bende butun sıfrelerı bılırımmm :))) bakmanda kont de sılmende hepsııı normallll:)))))))

4. 9 Mayıs 2010
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bakıyorum bazen ortak arkadasları oluyor mesela tamam kız belki iyi bilemiyorum ama tipi o anda hosuma gitmediyse siliveriyorum hic soylemiyomda valla:)

6. 9 Mayıs 2010
  7. isisya

isisya ☆☆☆☆★☆☆☆☆ Üye

Beğenildi:
    1.440
    Ödül Puanları:
    238
    ben tek bir hesabı hariç facebook , yada msn herneyse şifrelerini bilmem bile...oda aynı sekilde sadece facebook şifremi biliyor... bazen merak etmiyor değilim ama zaten bişey yapacak olan baska hesaplar acıp yapar zaten engel olamazsın ki...sana alem öyle bişey ki olmadıgın binlerce hesap açabilirsin... sadece biz böyle girip içimizi rahatlatıyoruz yoksa baska bişi değil.. şakkıdı olumunekankayizsmile

8. 9 Mayıs 2010
  9. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sukur bizde Facebook MSN yok :))) Super bir şey tavsiye ederim ne kavga ne kontrol hiç bir sey gerekmiyor vallaha:)))) cok mutluyuz böle :))))

10. 9 Mayıs 2010
  11. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    valla başta vardı facebook çok silerdim ben de :) hatta bi kere bi kız msj atmış yavşakça böyle arkadaşlık talebi de atmıştı. talebini sildim :KK70: meğer kuzeniymiş. bana güvenmiyor musun olayları döndü bi ara vermek istemedi sonra şifresini ben de gurur yaptım istemedim bi daha. zaten girmiyor bile facebooka. ben de değiştim şifremi sabah akşam ordayım kendi delirip bana sorana kadar da umrum değil şifresi fln hıhh..!!

12. 9 Mayıs 2010
  13. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    seninkide kotu tesaduf olmus:) bi kere bi kız arkadası resmine su sirinlige bak gibi birsey yazmıstı sinir oldum sonucta orda iliskisi var yazısı duruyor benim ismin yazılı biras dikkat etmesi gerekiyor ama dengesiz insan cok kızı sildim sonra baktım kız eklemis bi kere daha gene sildim:) soyledimde kız ekledi sildim diye eklersen eger beni silmen lazım dedimkaydirigubbakcemile3

14. 9 Mayıs 2010
  15. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    iyi yapmisin..kaydirigubbakcemile3
    esimde bende öyle sitelere kaydimiz yok..ama olsaydi tabi bende bakardim ne var ne yok diye..:jeyyar:

16. 9 Mayıs 2010
  17. Queen.

Queen. Rüzgâr.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bütün şifrelerini bilirim arada girer bakarım ama ona sormadan kesinlikle silmem..

18. 9 Mayıs 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bilirim bütün şifrelerini :nazar:

Ara sıra bakarım aklıma geldikçe.Ama gelen arkadaşlarını ona sormadan silmem.

Sorarım tanıyomusun diye evet şurdan tanıyorum derse kalır,yok tanımadım derse silerim o an :nazar: