sevgilinizin ya da eşinizin flört döneminde süprizleri nelerdi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve myrosegarden_35 tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : myrosegarden_35
  1. myrosegarden_35

myrosegarden_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konuyu yerindemi actım bilmiyorum ama evli olan arkadaslar eşleriyle flört deönemindeki yada sevgilisi olanlar yaşadıkları süpriz anları anlatırmsınız. size ne tür hediyeler alırdı? en cok mutlu olduğunuz anlar neelrdi?

2. 10 Şubat 2009
  3. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    153
    fatay gerçekten süper bişi yaa:)kargoylamı gönderdi?

4. 10 Şubat 2009
  5. DENXIXZDXIXR

DENXIXZDXIXR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ikimizde ayrı yerlerde öğrenciydik.
    yurtta kalırken sana kargoyla paket göndericem anons edilince danışmaya inersin demişti
    danışmaya indim ve karşımda o. :))
    725 km yoldan beni görmeye gelmiş...bigece kalıp yine 725 km yolu geri tepmişti...

nişanlı bile değildik...birde bi gece yarısı telefon açtı evdeydi. kapıyı aç dedi bana. neden dedim. aç dedi.
    kapıma bir buket sarı gül bırakmıştı...

yine ayrı yerlerdeydik. 14 şubattı...bana bir koli göndermiş ama maşallah sanki çamaşır makinesi kolisi
    odaya zor getirdim. açtım. kocaman simli kalpli kırmızı bir yastık. koca bir sepet sarı güller..romantik bir mektup.....bir oyuncak ayı... daha bir sürü şey yurtta işte o kocaman koli gelen kız bu diyorlardı..

birde . .

birde .. o kadar çoktu ki,....her adımı bir sürpriz her bakışı bir yenilik çılgınlıktı

6. 16 Şubat 2009
  7. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana gul alirdi her aldiginda birdaha almam derdi gene alirdin birkerede yuzuk hediye aldi