sevgilinizin yasakları

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve husel tarafından 30 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : husel
  1. husel

husel er:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hep kıskançlıklardan şikayet ediyoruz ya..bakalım sevgililerimiz eşlerimiz vs. ilişkilerimizde ne gibi yasaklar koyuyolar..sorunlar ortakmı görelim hadi..

ilk cevap benden olsun ..ilk çıkmaya başladığımızda sınfımızda ki tüm erkek arkadaşlarımla konuşmamı yasaklamıştı..günaydın bile demeyecekmişim:Roflol::Roflol: bunlada bitmedi erkek olan akrabalarımla yanaktan öpüşmemi bile yasaklamıştı..:1hug::1no2:

2. 30 Temmuz 2007
  3. husel

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    aman olmasın yaa çekilir dert değilmiş

4. 30 Temmuz 2007
  5. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    Ayyyy Hiç Böyle Kiskançliğa Gelememm...eşimde Bilirki Beni Siktiği An Kaçarim Ondann:))) çok şükür Istediğim Gibi Bir Kocam Var Istediğimi Giyer Istediğimi Yaparim Karişmaz Bana..evliliğimizin Ilk Dönemlerinde Beni Kisitlamaya çalişmişti Ama Ben Bunlara Boyun Eğmedim O Bunu Yapma Dedikçe Ben Inadina Yapmiştimm şimdi Herşey çok Farkli ,ne Istiyorsan Onu Yap Der..özğürlük çok Güzel...

6. 30 Temmuz 2007
  7. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    giydiğime ettıgıme hiç karısmazzzzz makyajıma sacımaaa ben okula gıttıgımdeeeeee adama bır haller oluyorrrrrr nerdesın derstemısınnnnnn sorular pesı sıra gelıyorrrrr :))))))

8. 30 Temmuz 2007
  9. EU3

EU3 Guest

TATOŞ harikasın şekerim demek boyun eğmedin aferin vallahi bravo ,
    benim adam da msn ye hayatta girmem sıkıyo beni msn de hergün takıldığımı düşünerek kendinide benide sıktığı gibi,
    babam ,erkek kardeşim hariç erkek gibi görünen herkezle konuşmamı yasak etti

10. 30 Temmuz 2007
  11. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ama bende musama gosterdıgım kıskanılmak hosuma gıttgı ıcınnnnnn bence cekılır durumda yoksaaaa kısıtlamalarrrrrrrr ınsanı hem bıktırırı hem sevgısını azaltırrrrrrrrrrrrr

12. 30 Temmuz 2007
  13. merrrweee

merrrweee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen bnm öyleydiii...bizde ayrıldık senağlama ...hırlısı olsun ne diyebilirimki..

14. 30 Temmuz 2007
  15. arSA72

arSA72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben nerelere gitsem kendımı nerelerden atsamsenağlamasenağlama benım eşim beni hiç kısıtlamaz naniknanikhiçde kıskanmaz:uhm:normalmi acaba...güzelde bir bayanım ama naniknanik yok benım kocada var bir anormallik:Roflol::Roflol:

16. 30 Temmuz 2007
  17. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    eşimde beni hiç kısıtlamaz tek sorunu bana çok düşkün olması illa yanyana olcaz yoksa ne eteğime karışırki mini giymem hoşuna bile gider biraz ters benimki seksi olayım ister ama çokda kıskanır

18. 30 Temmuz 2007
  19. husel

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ilişkide ilk başlarda olması normal kıskançlığın..bizde de hat safahadaydı ama artık hiç yok..bazen kıskansın istiyom ama kalmadı artık:KK43:(