sevgilinizle çok sık kavga edermisiniz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve miele tarafından 17 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : miele
  1. miele

miele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar eşinizle-sevgilinizle çok sık kavga eder misiniz?bunlar sudan sebepler mi olur ciddi konular mı?bunlar ilşkinizi yıpratır mı?sevgilinizin yeter bunaldım dediği nokta olur mu?kavgaları kim hangi sebepten çıkarır?hadi paylaşalım:)kaydirigubbakcemile5

2. 17 Mayıs 2009
  3. miele

miele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hadi kızlar bekliyorum:)

4. 17 Mayıs 2009
  5. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.025
    Ödül Puanları:
    163
    evet ben genelde tartıscak bısey bulurum

6. 18 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

kavga değilde ben trip yaparım genelde ciddi konular sayılmaz sudan oluyo:KK46:

trip yapan ben olurum:ecrin_bebek:aşkım çok sabırlıdır ama ben bazen abartıyorum sanırım:eek:

arada sabrı taşıyo ama çok ciddi ilişkimizi etkilicek sorunlar yaşamıyoruz allaha şükürler olsun ki triiplerim oluyo onlarda ölesine anlık işte:asigim::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mayıs 2009
  8. 18 Mayıs 2009
  9. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    en son ne zaman tartıştığımı bile bilmem:asigim:

10. 18 Mayıs 2009
  11. iremiremirem

iremiremirem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok sık olmamakla birlikte kavga ederiz.hele bana irem uzun zamandır ilişkimizde sorun yok dediği gun nazar deger mutlaka bir sorun çıkar.buyuk tartışmalarımızda oluyo ufaklarda.ama hiçbir zaman aşkım beni kırmadıı.ama ben onu çok kırdım önemli olan telafi etmek bence ve br daha yapmamak sanırım bunu ögreniyorum:KK66:

12. 18 Mayıs 2009
  13. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kavgasız evlilik olmaz derler kavga tuzu biberi derler.
    ama çok şükür öğle kavgalarımız olmaz .
    en son çok uzun zaman önce sadece karşılıklı bi kaç kelime söğledik ses yükseltmeden..
    ufak tefek her ilşkide olabilir ama saygıyı haddi aşmadıkça zararı yoktur..

14. 18 Mayıs 2009
  15. glsh85

glsh85 Guest

evet hele bu aralar cok :KK43:

16. 18 Mayıs 2009
  17. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ciddi olsun sudan sebep olsun çok kavga ederis özelliklede ben abartırda abartırımm. :1closedeyes::eek: napıım çok sevdiğimden beğenmediğim hareketleri acayip batıyoo haliyle kızıyorumm :kızgın: şöle bi geçmişe bakıyorumda benim aşkım da baya sabırlıymışş..gerçi bende pek sabırsız sayılmam :eek: yıpratttınıda düşünmüyorum ilişkiyi kavgasız bi ilişki tuzsuz yemeye benzer böle daha güzel oluyo .. sırnaşık şey monoton deil hiç olmazsa :jeyyar: dahada çok bağlanıoruz :nazar:

Son düzenleme: 18 Mayıs 2009
  18. 18 Mayıs 2009
  19. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla ha kedi köpek ha biz.... birbirimizi cok severiz ondan dolayı birbirimizi yerizkaydirigubbakcemile... bunun herhangi bir sebebide yoktur.. herhangi bir sey olabilir.. ama öyle şiddetli kavgalar degil tabi:icecream:... tatlı tatlı..
    bide gercek kavgalarımız vardır.:1closedeyes:. böyle ateşler cıkarırcasına..şakkıdı onlarda genelde benim cinsligimden ve onun düşüncesizliginden olur ki genelde nedense hep o haklıdır:kızgın:.. bendeki taktik süper ama:KK46:.. sinir anı "iyi tamm sus sen haklısın" yaparım sonra aramız iyiyken burnundan getiririm özür üstüne özür dilemek zorunda kalır:1closedeyes:.... ha bide triplerim vardır mesela.. ondada cok poh pohlar benikaydirigubbakcemile3.. yani karısık neyse:roflol: