sevgilinizle veya nişanlınızla ne kadar sıklıkta görüşürsünüz?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve Pelin tarafından 12 Şubat 2008 başlatılmıştır.

12 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Pelin
  1. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sevgilinizle veya nişanlınızla ne kadar sıklıkta görüşürsünüz?nerelere gidersiniz nereleri gezersiniz neler paylaşırsınız?
    insanın sevdiğiyle bırseyler paylaşması çok gusel bır duygu ya nişanlımla gezdiğim gibi baska kımseden o tatı almıyorum onsuzsam gıtttığim yer bana tad vermıyor:asigim:

2. 12 Şubat 2008
  3. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ben her gün görüşürüm sevgilimle iş çıkışları gelir alır benii bazen öğle yemekelrinde beni yemege götürür..
    bazı akşamlar eger kız arkadaşlarımla buluşcaksam derim ona kızlarla buluşurum ama genelde hergün göüşürüzz :) 6 senedir bu böyle.. eskiden bize derlerdiki yeni çıkmaya başladıgımız zaman çok muhabbet tez ayrılık getirir amaa biz hala doymadık birbirimize..

4. 12 Şubat 2008
  5. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gercekten öle,tebrık ederım canım sızı herakşam görüşüp doyamamak bıkmamak vede 6 sene boyunca ben olsam ılla kavga cıkardı her akşam her akşam :roflol:aslında tel.de tartısmalar daha cok oluyor imkan varsa bencede görüşmek,ama özlemsız de olmaz

6. 12 Şubat 2008
  7. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım tabiki kavgalar oluyoo tartışmalar yeri geliyo biribirine bagırmalar ama ne bilim biz hep böyle başladık ilk başladıgımızda lise sondaydım ozaman okul çıkışlarında alırdı.. sonra staj yaptım staj sonraları gelir alırdı.. sonra üniversite başladı ozamanda sürekli taa 2 araba değişirdi her gün beni almak için ona tersdi yolu ama yinede yalnız eve gitmemi istemexzdi.. şimdi ise okul bitti çalıişıyorum ve hala öyle :)))

birbimizi görmeye alıştık 2 gün görmesek özlem oluyo .. ama kavga diiyosan belki de herkezden fazlada kavgalarımız olur ayrılıklarımızda oldu bu arada aralarda bi kaç günlük:)))

8. 12 Şubat 2008
  9. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onlar ılıskının tadı tuzu zaten olur tartısma olmayan bır ılıskıde zaten ters bısıler vardır,sevmek sevılmek en gusel duygulardan bırı ınş..muradınazada eresınız evlenırsınız bu askı sonuclamak lazımyerimseniben mutluluklar...

10. 12 Şubat 2008
  11. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    askerde şuanda onun için pek sıklıkla görüşemioruz doğrusu ama mutlaka askerde olmasına rağmen hergün arar en az 15 dakika konuşuruz.askerden önce onunla bizim ewin mesafesi 1,5 saat arabayla 2 gün geçmeden gelirdi mutlaka.ki askere gitmeden öncede sabahtan akşama kadar konuşurduk telefonda

12. 12 Şubat 2008
  13. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aynı okulda olduğumuz için hergün görüşüyoruz hemen hemen:dance: tatillerde de haftada bir görüşüyoruz:çok üzgünüm:çünkü tatilde çalışıyor napalım bizde biraz böylece özlemiş oluyoruz gerçi ben onu yanımdaykende özlüyorum ama olsun artık katlanıyoruz:asigim:

14. 12 Şubat 2008
  15. EU2

EU2 Guest

Biz paşamla her dakika telefondayız telefonlara yapışık ikiz gibiyiz gün içinde :) şuan için ewdeyim önceleri hergün işe ben işe giderken sabahları biraz daha erken kalkardı we durakta benim otobüsten geçişimi seyrderdi (canım benim yaa) akşamlarıyla 2 vesait değiştirerek beni almaya gelirdii düşünün şirinewlerden başakşehire beni almaya gelir bakırköye geri bırakırdıı bu böle 5 ay sürdüü daha sonra çok mesailere kalıyorum diye çıkmamı istedi.. her c.tesi öğleden sonra buluşuruz birlikte bişiler yer gezer ewime bırakır..Pazar sabahları ise beraber kahvaltı yaparız sonra sinemaya gideriz daha sonra öğlen yemeği yerizz gezeriz çay içer kumpir yeriz tekrar ewime bırakır benii akşam yine yatana kadar telefonlara yapışırız :)

16. 12 Şubat 2008
  17. wampirella_mk

wampirella_mk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kedimle görüşebildiimis hergün görüşürüs..genelde iki günde 1 falan.. yemek yeris,müzik dinleris,temislik yaparıs,o yemek yapar bazen,yada bana yardım eder,arada ders çalışırıs sınavlar yaklaşınca :) ve zmanaın nasıl geçip gittiğini anlamayııısss :KK43:

18. 13 Şubat 2008
  19. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vayy beee :roflol:nazar değmesin :nazar:
    yas kac bu arada