sevgilinizle yada einizle genelde tartma sebebi nedir ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve angel_ tarafından 24 Ocak 2009 başlatılmıştır.

24 Ocak 2009
    Konu Sahibi : angel_
  1. angel_

angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    tartışmadan sonra sizmi yoksa eşiniz(sevgiliniz) mi barışmak için ilk adımını atar ?
    ve affettirmek için ne yöntem uygularsınız ?
    yada eşinizin (sevgilinizin) size özür dileyiş şekli nasıldır ? a.s.
    buyrun paylaşalım ...

2. 24 Ocak 2009
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    tartışma sebebimiz çok değişkendir. bazen hamburgerinden ısırmadım diye bile tartışabiliriz. ama ciddi konularda tartıştığımız zaman ben haklıysam özür dileyene kadar konuşmuyorum. o haklıysa ben özür diliyorum. öyle oyunlara da gerek duymuyoruz özür dilerim hayatım şu sebepten şöyle düşünmüştüm ama sen haklıymışsın diyip geçip gidiyoruz.
    kırmadan sorunlarımızı konuşabilmeyi öğretmek için senelerce uğraştım sonunda başardık hafiften.

4. 24 Ocak 2009
  5. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    bana yapma dedigi şeyleri yaptıgımdan çıkar genelde kavga :asigim:
    ya da fazla düşünmeden bişiye yanlış karar verdiysem
    ben de özür dilerim üstüme gelmeye devam ederrr
    ben de dayanamaz aglarımm sonra yumuşarr özür diler sırnaşık şey

6. 25 Ocak 2009
  7. Vet.askim

Vet.askim Guest

Genelde benim yüzümden kavga ederiz hep ama kendiside biraz anlayışlı olsa olmaz sanki, hep agresif hep sinirlidir. Genelde kıyafet, yanlış anlama, yapma dediğini yapmam yüzünden tartışırız. Bazen telefonu duymayıp açmamam bazen de uzattığı lokmayı almamam bile sorun olabiliyor. Ve her zmn alttan alan taraf ben oluorm. :KK43:

8. 26 Ocak 2009
  9. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    sizin nedenleriniz daha güzel benmkine göre bizim tartışma sebebimiz genelde onun sorumsuzluğu ve ilgisizliğidir ben msj atmasam kendi atmaz ben nette görüşelim demesem nette görüşmez bide biz farklı şehirlerdeyiz bu yüzden tartışırız eskiden daha çoktu şimdi eskiye oranla daha az ben haklıysam hiç cvp vermem konuşmam sinirim geçene kadar sonra konuştuğumuzda anlatırım herşeyi oda soler nedenlerini

10. 26 Ocak 2009
  11. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    allah icin kendimiz icin hic daha kavga etdigimizi hatirlamiyorum genelde hep baskalari yüzünden olur oda aslinda pek kavga sayilmaz sesimizi bile yükseltmeyiz birbirimize karsi tartisiriz senin arkadasin bunu yapti seninki söyle falan diye burda ailede giriyo bazen icine :)))

12. 26 Ocak 2009
  13. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    :asigim: Aydın ailesi kanunlarına göre haksız olan kimse o ilk adımı atatr daima bensem ben yanaşırım ki genelde kendimi affetirmek için dişiliğimi kullanrım :jeyyar:
    bana özür dileyişi ise
    ben çok uzattığım için sabreder karıcım tamam affet söz veriyorum vallahi bi daha yapmicam unutalım bu konuyu deyip oda erkekliğinin kullanır
    :jeyyar:

bizde şu var herkes hatasını bilir bazen karşı tarafa yüklemeye çalışsakta herkes suçunu bİldiği ve birbirimizi tandığımız için kendini affettirmesi gereken çabalar VE GENELDE BAŞARIR şakkıdı :1hug:
    :nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleme: 26 Ocak 2009
  14. 27 Ocak 2009
  15. yenibirsayfa

yenibirsayfa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hımmmm genelde sıkıntıya gelemediği için tepki verir.Mesela hasta olsa fazla ilgi istemez,aile kavramına düşkün değildir onların yanında rahat etmez ve fazla dırdırı sevmez,insanlara yük olsun istemez ama tepkisini kırıcı dile getirir.ben de patlarım tabi :) Tartışmalara önem vermez pek,kimseyi suçlu görmez özür dilemez pek bu yüzden.Bu durumda ilgi göstererek özür diler.Sözle dilediğinde ise gerçekten inanarak söyler.Genelde ben yanaşırım onun o kaplumbağa tavrı deli eder beni çünkü.

Son düzenleme: 27 Ocak 2009
  16. 27 Ocak 2009
  17. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tartışma sebeplerimiz farklıdır ama öyle herşeye kavga eden,tartışan bir çift değiliz.:nazar:Tartışma sonrasında da kim haksızsa o evet aslında o öyle değildi sen haklısın denir kapanır olay sonra da pek açılmaz.:asigim:Biz aştık kanımca zeten bazı şeylerihihoyyyt

18. 27 Ocak 2009
  19. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488

Farklıdır her daim tartışmalarımız.
    Haklıysam hayatta özür dilemem:nazar:
    Haksızsam gene pek diliyemiyorum özürdelikafadulden

Bi şekilde gönüllerimizi hoşnut edioz işte-tatlicadiarzu-:lepi: