sevgilinizle yada eşinizle ailenizle olan sıkıntılarınızı dertleşirmisiniz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Sevgi Kelebexgxi tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

18 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Sevgi Kelebexgxi
  1. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    [FONT="Century Gothic"]Kızlar sevgilinizle ailenizde anne-baba-abi yada ablanızla yaptığınız tartışmalarınızı kavgalarınızı sıkıntılarınızı paylaşırmısınız?

Bana çevremdekiler paylaşmamamı yoksa sevgilinin seni üzdükleri için ister istemez onlara karşı kin bağlıyacağını yada bunu erkeklerin kullanacaklarını söyledi şaşırdım açıkcası ben sevgilimden böyle bir şey yapacağını aklımın ucundan bile geçirmem o kadar tanıyorum artık ama bunu bana büyüklerim söylediği içinde kafam da karıştı aslında.

Bazen içimi döküp paylaşmak istiyorum ama onlar söyledikten sonrada duraksıyorum kurt düşürdüler içime tatlicadiarzu

Neyse sizlere sorim sizin düşünceleriniz nedir
    paylaşılmalımı paylaşılmamalımı? [/FONT]

2. 18 Nisan 2008
  3. EU2

EU2 Guest

bencede çevren doğru demiş güzelim unutma ne ailen nede sevdiin admaa gereğinden falza şeyleri anlatma unutma ailene anltırsan yarın öbür gün sevdiğin adamla aran düzelir unutursunuz ama ailenin hep hafızasında kalır bu durum tam terside olur yani ailenle yaşadığın bir problemi sevdiğin adamla paylaşırsan ilerde bunu önüne serebilir yani diyeceğim tek şey gereğinden fazla şeyi bilmemesi gerekene şeyleri anlatma fazla paylaşma tatlım derim ben (buda ebnim düşüncem)

4. 18 Nisan 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Gerçekten erkekler bunu kullanır mı kullanmaz mı bilemem ama ben anam babam hakkında hiç kimseye kötü bir şey anlatmam. :1no2:
    Kendimle çelişirim o zaman. Onlar değil mi beni bu yaşıma hiç kimseye muhtaç etmeden getiren,sevgiyi,saygıyı,terbiyeyi öğreten..Ailem kötüyse,yanlışsa ben de öyleyim demektir. Kim büyüttü,yetiştirdi beni?sengözlerimebaksanab
    Erkek arkadaşım ya da eşim kimmiş ona mı düşmüş beni ailem hakkında yorum yapmak! Ben üzülmüyeyim diye ufacık bir olumsuz yorum yapsa çok kızarım ben.:kızgın:

6. 18 Nisan 2008
  7. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bencede eşine söyleme benim ailemle aramda olan gerginlikleri eşim niye bilsinki ben mesela eşimle olan sorunlarıda aileme demem ister istemez arada bir soğukluk olur benden sana bir tavsiye sende söyleme sonradan vahlanmaktansa....

8. 18 Nisan 2008
  9. Sevgi Kelebexgxi

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağol tatlım bu zamana kadar ailemle ilgili yani tartıştığımda falan herhangi birşey anlatmadım ama iyi şeyleri anlatmışımdır işte bazen tam sölicek gibi oluyorum durduruyorum kendimi doğrusuda bu galiba sevgilimle olan tartışmaları evlendiğimde dahi ne anlatırım nede belli ederim zaten

10. 18 Nisan 2008
  11. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Mervecime aynen katılıyorum. Söylenecek şeyler var söylenemeyecek şeyler var. Tabiki sıkıntın olan şeyleri paylaşacaksın ama ciddi boyutta olanları değil...Orda durman gerektiğini bilmelisinyasakkelime

12. 18 Nisan 2008
  13. EU2

EU2 Guest

EN DOĞRUSUDA BU TATLIMa.s.

14. 18 Nisan 2008
  15. Sevgi Kelebexgxi

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yok laalecim zaten ailemle ilgili kötü bir şey değil yani anlatamadım galiba bentatlicadiarzu, onlara tabiki laf söylettirmem bırak sevgilime eşime en yakınımın bile söylettirmem:kızgın: ama ufak aile içinde çatışmalar olur bazen o sırada sevgilin arar aksi gibi anlar birşeyler olduğunu ama sen yok birşey deyip geçiştirirsin benim böyle oldu bu zamana kadar ama bazen işte anlatıcak gibi oluyorum durduruyorum kendimi doğruda yapıyorum galiba.Galibası fazla oldu hatta.

16. 18 Nisan 2008
  17. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    asla dertleşmem. tecrübeyle sabit olunmuştur, yarın öbür gün aleyhinize delil teşkil ediyor sonra. ne acı sevdiğinizle bunu paylaşamamak ama siz siz olun bence paylaşmayın. daha sonra benzer bir durum karşısında önünüze sunuluyor,sizinkilerde şu konuda şöyle yapmışlardı böyle yapmışlardı gibi....siz kendinize bakın vb. cümlelere maruz kalabilirsiniz...şükür eşimle ööle ciddisorunlarım olmadı ama ailemede bunları anlatmam. yani allah gçstermesin evliliğimi sarsacak şeyler olmadıkça...

Son düzenleme: 18 Nisan 2008
  18. 18 Nisan 2008
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Anlıyorum canım..:teselli:
    Ama hangimizin ailesinde ufak tefek atışmalar olmuyor ki..
    Ama aile içinde olan evde kalmalı derim ben hep.yerimseniben
    O arada sevgilin ararsa da "müsait değilim sonra konuşalım" dersin. Olur biter.
    Denenmiş ve memnun kalınmıştır.:1rolleyes: