sevgilinizle yaptığınız çılgınlık,yaşadığınız macera var mı?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Metaphora tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar hiç sevgilinizle kimsenin başına kolay kolay gelemeyecek birşey yaşadınız mı?hihoyyyt

ya da birgün hadi gel şunu yapalım diye bir çılgınlık yaptınız mı?-tatlicadiarzu-

muhakkakki olmuştur,otobüse kaçak bineniniz,gizli buluşurken türlü badireler atlatanınız..

hadi dökülün bakalım :dance::kahve:

2. 17 Şubat 2010
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    olmaz mı hiç.. daha çıkmaya başlayalı 2 gün olmuştu gece işten geldi msn de konuşuyoduk gelip seni alayım mı arabayla dedi. gel dedim, gelip beni aldı saat gecenin 3ünde.. daha doğru düzgün tanımıyorum nasıl bu cesaret bu bendeki.. sabah annem ariyor kızım nerdesin diye annecim şeyy sabah erkenden çıktım ders varmış dedim.. kadın gece uyanıp odama girse kalpten giderdi =) şimdi izin alıyorum ama annecimden aşkıma kaçmıyorum artık gizli gizli..

4. 17 Şubat 2010
  5. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    var tabii olmaz mı :)))
    ama söyleyemem :)))

6. 18 Şubat 2010
  7. Metaphora

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar benimde var:kedi:

bir kere sevgilim ''aşkım çok merak ediyorum bu gebelik testi şeyini,sana yapalımmı,yani nasıl bişey nasıl yapılıyor görmek istiyorum''

ben şok tabi..

neyse ısrar etti aldık gebelik testi,girdim lavaboya idrar örneğimi aldım,dan dan vuruyor kapıya ''banane ben yapıcam bende görcem!! '' diyekaydirigubbakcemile3

neyse aldı çubuğu,teste damlattı,ilk başta çok çekindim ben ama hiç iğrenmedi aşkım büyük bir zevkle yaptı yani gayet eğlendik,

sonra beklemeye başladık...ama nasıl bekleme!!görsen karı kocayız da hamile olma ihtimalim var sanacak!

''aşkım ben baba mı olcam şimdi,ay çok heycanlandım,ben bakamıycam galiba çift çizgiyi görünce giderim kalpten,yada yok yok dur önce ben bakıcam sen çekileyvahedigeldismile'' falan dedi,

tek çizgi çıktı tabikaydirigubbakcemile3

tüh diyo bidahaki aya kaldık

sonra karnımı falan sevdi ''burda bebek olcak biz evlenince dimi?'' falan dedi,

hem çok eğlendik hem romantik dakikalar geçirdik..

bunu tek bi arkadaşıma anlatabildim valla oda bize deli muamelesi yaptısempatiksalakcinni

8. 18 Şubat 2010
  9. Metaphora

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    burcu canım çok şanslısın yaa ne güzel izin veriyor annen,nasıl başardın bunuboshayallersmile

cekhu anlat kızzzaklinialirimsmile

10. 18 Şubat 2010
  11. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    :roflol: my december süpersinizz

12. 18 Şubat 2010
  13. haksever

haksever ZEYNEP ♡ AYŞE SARE NİN ANNESİ Pro Üye

Beğenildi:
    3.303
    Ödül Puanları:
    238
    biz nişanlıykene :)))) tabi bu muhabbet sakıncalı annem okumasın :kedi: bize gelmişti odamda oturuyoduk sonra oturma odasında film almış onu izleyelimdedik:roflol: iki tekli koltukta birinde o birinde ben oturuyodum :roflol:arayada tepsiyi koyduk bişiyler yiyiyoduk tabi filme bakan yok maksat izliyoz sansınlar:)) :roflol:sonracıma malum elektiriklenme ler oldu :roflol:tepsi çatttttttttt yereeeeee:sm_cool: öle ses çıkardıkiiiii donuma yapıyodum :dilcikar:tabi ben ortalığı toplamaya çalışıyorum falan eşim ozaman kıpkırmızı oldu nabcaz falantabi durup dururken düşmedi:smiley-cool: çok heycanlıydı bide mutfağa gittim bez falan almaya annem ordaydı annemin bi bakışı vardı:mymeka: :mymeka: hiç unutamıyorum ne b...k yiyonuz gb baktı çok utanmıştım ve korkmuştum allahım ya valla ne saçmalıkmış şimdi evlendik çok şükürde rahatızzzzzzzzzzzzzz :hooray:her konudaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:dance::kedi: :kedi: Şeniz lülülülülülü lülülülülülü hihoyyyt hihoyyyt sırnaşık şey :eek:

14. 18 Şubat 2010
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

my december :)

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Şubat 2010
  16. 18 Şubat 2010
  17. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    kız nickdaş Allah cezanı vermeye. seninki de pek değişik modelmiş.

18. 18 Şubat 2010
  19. sanyeli

sanyeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    esim tanistiktan bir kac ay sonra evlenme teklif etti ...cevabimsa yangindan mal mi kaciriyoruz ne bu acelen filan demistim.....yarim saat sonra istiklal caddesinde pano sarap evine gittik...ben 3 bardak saraptan sonra esime askim biz evlenelim demistim....hala anlatir seni sarhos edip evlenmeye ikna ettim der:))))iyiki evlenmisim askimmmmm.........