Sevgilisi İlgisiz Olanlar Ne Yaptınız? Nasıl Düzeldi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve or_kidem tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : or_kidem
  1. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    1.5 yıldır devam ettiğim daha doğrusu etmeye çalıştığım bir ilişkim var. Herşey çok güzelken aramamaya umursamamaya başladı. Bu yüzden 1,5 ay ayrı kaldık. Yüzyüzü bitirmek için buluştuğumuzda ise sorunları olduğunu, ayrılmak istemediğini sevdiğini söyledi. Ama yine ilgisiz davranmaya devam ediyor. Umursamaz davrandım ilgilenmiyor gibi yaptım olmuyor. Böyle durumlarla karşılaşanlar var mı? Neler yaptınız? Düzeldi mi? Eskisi gibi olabildiniz mi?

2. 11 Ağustos 2010
  3. miss_baby

miss_baby _ҳҲҳđέļiçĩøµ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    seni gerçekten seviyosa zamanla düzelir fakat sevmiyosa bunlar çok basit bahaneler sonuçta sorunlarının olması senin suçun deil...madem sorunları var sana anlatır ve böyle kötü günlerde birbirinize kenetlenmeniz aradaki bağı daha da güçlendirir diye düşünüyorum...

4. 11 Ağustos 2010
  5. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde 10 aylık bi ilşkşm var.aynı sorunları bende yaşadım,hala da yaişyorum.hatta 4. ayımızdayden bu sebepten bende ayrıldım ve 3 hafta ayrı kaldık...sonra kendi aradı.beni çok sevdiğini ayrılmak istemediğini söyledi.barıştık ama hala aynı ilgisizlik devam etti üstelik biz ayrı şehirlerdeyiz mafoldumben ama sonradan öğrendim ki bitanemin ben üzülmeyeyim diye anlatmadığı sıkıntıları varmış ki halada var...ailesinin maddi yetersizliği,iş yerindeki sitresi...üstelik KPSS yede hazırlanıyordu benim bulunduğum şehre atanmak için...geçen ben gene ilgisizliğinden patladım,ne geçiyorsa içimden söyledim.ama çocukcağızın mazereti varmış :kedi: şimdi orta yolu bulduk kaydirigubbakcemile biraz daha ilgili....
    ve sana tavsiyem sevdiğinden eminsen sabret....emin ol bi sıkıntısı vardır,o yüzden ilgilenemiyordur olumunekankayizsmile hem unutmaki kimse kimseyi zorla tutmuyor hem senle devam edip hem ilgisizse vardır bi derdi...açık açık konuş,anlat sıkıntını....
    inşaAllah düzelir opuyorumnanaktan

6. 11 Ağustos 2010
  7. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    moral verdin sağol. konuştum aynı seninki gibi ailesinin maddi yetersizliği ve iş yerindeki sıkıntılarından dolayı olduğunu söyledi. ama devam etti ilgisizliğe. Aylarcamı sürer bu sıkıntılar. Ayrıldık 1,5 ay sürdü. ikimizde vazgeçemedik. Yine de ilgisiz. İnşallah benim sonumda senin ki gibi olur. :çok üzgünüm:

8. 11 Ağustos 2010
  9. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bak gördün mü canım sıkıntısı varmış...bu ilgisizlik malesef sıkıntısı geçene kadar devam ediyor...benimki hala çok ilgili değil.tabi birazda yapı meselesi herkese karşı böyle ama ben artık bunu çok dert etmiyorum.çünkü ilişkinin başında yeterince birbirimizi tanımadığımız için ben bu ilgisizliğin sebebini benden soğumasıiartık beni sevmemesi olarak görüyordum...meğersem alakası yokmuş benim düşündüğümle onun yaptığının....şimdi sıkıntısını nedenini bildiğimden çok dert etmiyorum oluruna bıraktım kaydirigubbakcemile3 ama illaki anlarsın seni sevdiğini mesela beni 2 3 gün hatta 1 hafta aramadığını bilirim yoğunluktan,sitresten...ama sonra bi arayıp 'bitanemmmm' diyor ya canı gönülden işte o zaman anlıyorumki beni geçekten seviyor.bazen nette camda konuşurken hiç konuşmadan beni seyreder :kedi:
    eğer sende seni sevdiğini hissediyorsan sorun etme ve biraz sabret olumunekankayizsmile

10. 11 Ağustos 2010
  11. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    saol balizza bu iyi geldi. Biraz daha sabredeyim nolucak.

12. 11 Ağustos 2010
  13. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    canım bnde aynı şeyleri yaşamıştım kısa bi süre hatta bnmle hiç buluşmuyo ve zaman ayırmıyo niye konu bile açmıştım burda . ama hiç bişey göründüğü gbi olmuyo emin ol ne dertleri varmış aşkımın meğerse bn üzülmeyim diye içine atmış zaten erkekler güçlü görünmek için sıkıntılarından pek bahsetmezler seviyosan ve onun sevgisinden eminsen sabret

14. 11 Ağustos 2010
  15. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bence ilgilenmesi için birşey yapmanıza gerek yok insanın içinden gelmeli birşeyler yaparak ilgilenmesini sağlamaya çalışsanız dahi inanın çok kısa sürecektir

16. 11 Ağustos 2010
  17. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım biraz daha sabret istersen ama düzelmiyor, tecrübeyle sabit...

18. 11 Ağustos 2010
  19. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşaAllah düzelir...
    joey senin konunuda takip ediyordum az çok biliyorum durumunu şuan nasıl bi gelişme var mı?inşaAllah seni hakeden biri çıkar karşına canım olumunekankayizsmile

Remiz bunu beğendi.