Sevgilisi Kendisinden Çirkin Olan:)))

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve burrbb tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : burrbb
  1. burrbb

burrbb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Etrafından 'sen daha güzelsin sevgilin(ya da kocan) sana hiç yakışmıyo,daha iyilerine layıksın' diye tepki alanlar var mı???:asigim:
    Ya da alsaydınız tepkiniz nolurdu çok üzülürmüydünüzbenneyaptımki

2. 4 Mayıs 2008
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Ben almıştım eski sevgilimin benden çirkin olduğunu bana yakışmadığını söylüyolardı.Ama ben hiç umursamadım valla :dilcikar: ne güzel işte bidaha böyle güzel kız bulamam der kıymet bilir biliyodu da saolsun :roflol:

4. 4 Mayıs 2008
  5. burrbb

burrbb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    valla doğru daha bi kıymet verirler bana da öyle geliyo
    ama ben gıcık oluyorum bana öyle tepki verdiklerindelülülülülülü

6. 4 Mayıs 2008
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bende gıcık oluyodum ilk başta ama benim bi huyum vardır bişey benim içime siniyosa isterse bütün dünya beğenmesin umrumda olmaz a.s önemli olan benim sevmem benim kendime yakıştırmam benim sevgilim değil mi Allah Allah :eek:klava:

8. 4 Mayıs 2008
  9. EU2

EU2 Guest

valla Ne Yalan Söylim Tüm çevrem Arkadaşlarim Ailem Beni Ufuğumla çok Yakişitiriyorlar :)) Sizleri Anliyabiliyorum çünkü Geçen Yaz Ufuğumun Kuzeninin Nikahina Gittiğimizde Ora Tüm Sülalesiyle Tanişma Firsati Buldum Ve Ufuğumun Tezesinin Kizi şu Yorumu Yapmiş "belinay çok Zayif Biraz Daha Kilo Alsa Süper Durucaksiniz" Buna Bile Sinirlendim Ben Dğşünü Birimizi çirkin Bulsalar Acana Ne Yaprdimm :)) şun Bilin Bakalim Ne Yapiyorumm Kilo Almaya çalişyiorum Yedikçe Yiyorum Gecelri 1 Paket Makarna Yiyip Abur Cubur Yiyip Yatiyorum Ama Olmuyo Metobolizmadan Sanirim Alamiyorum Kilo Ben :KK43:( 1 75 Boy 48 Kilo

10. 4 Mayıs 2008
  11. EU2

EU2 Guest

şunuda sölim tatlım sen çevrenin ne dediğine pek kulak asma ne yani çirkin diolar ayrılacakmısın ben açıkcası dış güzelliğe pek önem vermem benim için içi yüreği kalbi güzel olmalı Nedemişler "çok güzelim deme bir sivilce yeter çok zenginim deme bir kıvılcım yeeer"

12. 4 Mayıs 2008
  13. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Belinay_merve arkadaşım bence sende kilonu o kadar kafana takma çoğu kadın senin gibi olmaya çalışıyo ne güzel manken gibi kızmışsın işte tabi senin bileceğin iş a.s.

14. 4 Mayıs 2008
  15. EU2

EU2 Guest

eftelya_elif haklısın canım valla yiyom yiyom alamıyorum kilo doktora gittim tahlillerde yaptım gayet iyiyim vitamin haplarıda kullandım banamısın demedi amaaan boşver be belinay dedim kendi kendime seni beğenen 3 sene önce beğenmiş hala daha beğeniyoo dedim:))

16. 4 Mayıs 2008
  17. roseaysegul

roseaysegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hic uzulme arkadasim ben de 1 72 e 50'ydim yillarca dogumdan sonra bile eski kiloma hemen geldim bunyem almiyordu ne varsa su 30'da yas 30'u gecince ne yersem yaradi

18. 4 Mayıs 2008
  19. EU2

EU2 Guest

roseaysegul tatlım bana annemde dahil çevremdekiler hep derki evlenince alırsın kiloyada çocuk yapınca derler anlamadım gitti hadi çocuk yapınca kilo alınırda evlenine neden kilo alınır :)) ama bende boy var sanırım bebişim olduktan sonra bile kilomu fazla belli etmem fakat şöyle bişi var ben kilo aldığımı sadece göbeğimden anlıyorum çünkü fınık gibiçıkıyo hemen :))