Sevgilisi olmayan kızlar, gelin birbirimizi avutalım, fikriniz var mı?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve boncuk84 tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : boncuk84
  1. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    offf benim sevgilim yok ve olmasını çok isityorum karşıma çıkacakmı 25 yaşındayım duygusal anlamda boşluktayım bi sıkıntım oldugunda sevdiğim insanla paylaşmak,elelle dolaşmak gezmek istiyorum ama malesefki yokkk yokkkk :sm_confused:

benim gibi olan varmı????
    senağlama :çok üzgünüm: :a015:

2. 11 Mayıs 2009
  3. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    slm cnm ben 30 yaşındayım,sevgilim oldu tabiki zamanında ama hepmi yanlış seçimler olur,yada bi insan bu kadarmı kadersiz olur şaşırırsın,hep yanlış hep arızalıları bulmuşum,oysa benimde istediğim güzel sevgi dolu bir birliktelik yaşayıp sonrada onu resmileştirmek.ama yanlış seçimler yüzünden hayatımı mahvettim galiba,şu anda duygusal olarak boşluktayım,tehlikeli bi durumdayım,yine yanlış yönelişlerim oluyo,bende aynen senin gibi beni anlayabilecek,sevgi dolu,sadakatli dürüst birisiyle güzel birşeyler paylaşmak istiyorum,arkadaşları dostları olur insanın ama sevdiğin insanla daha özel şeyler paylaşırsın,insan bunuda arıyor haklısın:a015:

4. 11 Mayıs 2009
  5. boncuk84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaş,eş,dost,aile,hayat arkadaşı bunların hepsiinin yeri ayrı hepsine ihtiyacımız var bunların hepsi var şükürler olsun ama hayatımda biri yok bunu çok istiyorum tabiki hayırlısıyla karşıma düzgün biri çıksın onunla hayatımı devam ettirmek istiyorum lay lay lom peşinde diilim ben
    hakkımızda hayırlısı olsun bi gün çıkar belki
    :nazar:
    benimde sevgilim oldu ama evlilik yolunda devam edemedik

6. 11 Mayıs 2009
  7. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    ya iki kader bu kadarmı birbirine benzer arkadaşım yaa , yaşlarımız bile aynı ...

aynen dediğin gibi bazen bazı anlar o yaşadığım boşluktan ötürü yanlışlarda yaptım bende :KK43::KK43:

söylediklerinin hepsine harfi harfine katılıyorum , maalesef öyle birin bulacağımdanda yavaş yavaş umudumu kaybediyorum , duygusal anlamda gerçekten çok mutsuzum ve yalnızım bende senağlamasenağlama

8. 11 Mayıs 2009
  9. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bide düşünüyorum nerde hata yapıyoruz biz :KK43::KK43:
    çevremdeki arkadaşlarım akrabalarım hepsinin sevgilisi veya eşleri var , öyle bir toplulukta yalnız kalmak çok kötü bi durumyaa :KK43: :KK43::KK43:

10. 11 Mayıs 2009
  11. offfffff bende sizin durumunuzdayım. ışimde var öğretmenim ama yokkk yokkk işte sevgilim yok. (uzaktan) Akrabalardan görücülerim oldu ama hiç ilgilenmiyorum bile. Ben tamamen farklı biriyle evlenmek istiyorum. Benim görücüleriminde işlerini boylarını pek bğenmedim. Ben öğretmenim ama karşımdaki memurdu. Öğretmen bari olsa tatil yapabiliriz ama memurun bankacının hiç boş zamanı yok. Böyle ince düşünmekten evde kaldım :KK43:

12. 11 Mayıs 2009
  13. boncuk84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde oluyo görücüler filan ama ben böle evlenmek istemiyorum hem gelenlerde biraz yaşı büyük oluyo ben fazla yaş farkı istemiyorum 84 dogumluyum en fazla 81 hadi 80 olsun istiyorum bilmiyorum belkide böle düşündüğüm için hayatımda biri yok senağlama

14. 11 Mayıs 2009
  15. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    ben geldim. ben de 25 yaşındayım bekarım güzelim kariyerliyim :roflol:

bana da çok mahalle baskısı oluyor evlilik konusunda

16. 11 Mayıs 2009
  17. boncuk84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynen bu yaza iki arkadaşımda evlilige adım atıyolar ben şimdi napcam iyice yalnız kalacammm :çok üzgünüm:

18. 11 Mayıs 2009
  19. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    benim bildiğim öğretmen kızlar karaborsa hemen kapılıyor
    bazen öğretmen mi olsam diyorum :KK43: