Sevgılısı sonradan odun olanlar varmı aranızda ???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sweet1912 tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : sweet1912
  1. sweet1912

sweet1912 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar sevgılısı sonradan odun olan varmı ?? hanı ılk anlar,ılk aylar hersey uçuşur aşk oylesıne dolu dolu olur kı ayakların sankı yerde degıldır yuregın ne yere sığar ne göğe..
    benım sevgılım ılk aylarda oylesıne delı dolu yasatırdı kı bana hayatı oylesıne romantıkdı kı aradan 7 ay gecdı o adam gıttı yerıne tam bır ODUN geldı sankı o bana onca guzellıgı yasatan adam o degıldı ??
    pekı neden zaman elbet herseyı eskıtıyor ama alıskanlık oluyor..ask yerını sevgıye bırakıyor vs sebep okadar cokkı..sızınde sevgılınız zmanla odunlasdımı kısslar merak edıyorum yoksa bır bahtsız benmıyım :))))))

2. 4 Haziran 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.151
    Ödül Puanları:
    488

Pekala onun odunlaşmamasını sağlamak için sen bi katkıda bulundun mu? canım:nazar:

4. 4 Haziran 2009
  5. oezlem06

oezlem06 evli & mutlu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benimki ilk günki gibi :asigim:

6. 4 Haziran 2009
  7. oezlem06

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    hatta bazen ben odun gibi olabiliorumm :teytey:

8. 4 Haziran 2009
  9. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim yavrucukta ilk günkü gibi ama bazı seyler degişiyor.. mesela hareketler daha rahat farklı sohbetler farklı eglenceler olabiliyor.. ama biz hiç birlikte sıkılmıyoruz mesela.. aksine her gecen gün daha cok egleniyoruz birbirimize asık oluyoruz.. hala cok kibardır cok düşüncelidir ama ben kasmam onu mesela.. istedigi gibi küfreder kızdıgı konulara.. esner aksırır.. adam olabildigince rahattır yani.. bende rahatımdır.. yanımdaki rahatlıgını sever ve benide mutlu etmek için elinden geleni yapar.. birazda karakterinden dolayı belki..

10. 4 Haziran 2009
  11. oezlem06

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ormantik ikili -tatlicadiarzu-

12. 4 Haziran 2009
  13. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ara ara odunlukları tutuyo ama gecici bir süre...cok üzdügüde oldu ama şimdi mahşallah herşey cok güzel allahıma şükürler olsun yaaa.:nazar:.papaz her zaman pila yemiyo..bazen degişiyo insanlar ama ne yap ne et eski haline döndür..baştan bırakırsan ipi vallahi bir daha ele alamazsın...duygusuz olucaksın sende biraz o zaman ne oluyo bunlara deyip tekrar başlıyorlar ilgi göstermeye...

14. 4 Haziran 2009
  15. sweet1912

sweet1912 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şekerım bızde bırlıkteyken mukemmel eglenıyorz o konua hıc sorun yok sıkılmıyrzda ama arada bır romantızımde beklıyrm eskıden arda bır yapardı oyle jesteler sımdı nerdeeeeeeee :) az once bır arkadas sormus sen katkıda bulunuyrmusun dıye bulunmazmıyım cok ıstıkrarlıyım arada bır ona romantık jestler falan yapıyrm ne bıleyım bazen ofısıne,gomlegının cebıne tuvaetın aynasına guzel notlar bırakıyrm ama arada bır yapıyrm enson bırlıkte cekıldıgmız tum resımlerı buyuk guzel bır kartpostala sekıllı sekıllı kesıp yapıstrdım kartposalın etrafınada papatyalrla susledım yapıstrdım ufakda bır dıp not yazdım daha ne yapayım kıssslar elımden gelenı yapıom ısdee :))) eskıden oda oyleydı ama adamda tık yok sımdı bırlıkteyken hersey guzel ayrıyken farklı bır adam anlamadım gttı :))))

16. 4 Haziran 2009
  17. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :1rolleyes: mesele anlaşılmıstıra.s

valla benimkisi bana göre cok roantiktir ama ben pek romantizme gelemiyorum..-tatlicadiarzu-
    yada eskisi gibi degilim.. romantizm yerine eglence, cıvıtmak bana daha cazip gelio:eek: o nedenle ne desem bilemedim şimdi...
    ama onun yaptıklarını hatırlatan seyşer söyle... mesela "aşkım sen hani bi gün böyle ypmıstın ya cok mutlu olmustum" falan diye.. biraz sürdür bu konusmaları oda hatırlasın ne kadar romatik oldugunu.. eger her dakka birlikteyseniz bi kac günlük ayrılıkta degiştirebilir adamı..yerimseniben

18. 4 Haziran 2009
  19. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ama genelde bir zaman geçtikten sonra o heyecanlı aşk bitiyo..bayanlarda daha uzun suruyo bu..ama birlikteyken cok iyi oluyorlar..ayrıykende farklı oluyorlar bunlar ilişkinin dogl halii.ilerde evlenincede öyle olucak sanırım..bu yüzden ben böyle kabul ettim sevgilimi..zaten onunla zaman geciriken o ana odaklıyorum kendimi biliyorum evine gidince biraz farklı olucak..yaniii bunu bende yasıyorum..ama o eve gidince hiç arayıp sormuyorum 1 kere arıyosam gunde başka aramıyorum o arıyo sürekli..günün çeşitli saatlerinde..ilişkinin ilk basındaki gibi ilgi beklemiyorum..artık alışkanlık oldu zaten baglılık oldu iyice..o yüzden bir gun onunla elenicegim gunu düşünüyorum allah izin erirse inşallah bu yüzden onsuz olmanında tanıdını cıkarmaya başladım kendimce...yanii mutlu olmak için kendimeee bir sürü yol buluyorumm..başarıyorum da galibaaaa