sevgilisi varken başka kadınla beraber olup, erkeğin ihtiyacıdır diyerek kabullenmek

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve izmir_bursa tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : izmir_bursa
  1. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Arkadaşlar merhaba,
    uzun süredir üye olmama rağmen ilk kez birşeyler paylaşıyorum.
    Şuaralar bir değil birkaç kişiden hiç aklımın mantığımın almadığı birşeyi duyuyorum. arkadaşlarım sevgililerinin sırf ! ihtiyaç adı altında başka kadınlarla cinsel beraberlik yaşamalarına göz yumup , ama onlar erkek ihtiyaçları var diye savunabiliyorlar. Etrafımda büyük ölçüde böyle düşünen kişiler var, artık sinirim bozuldu nasıl bunu kabullenebiliyorlar aklım almıyor. İhtitaçsa herkesin ihtiyacı var, ve Allah o isteği ihtiyacı veriyorsa o sabrı, nefsi, zekayı da veriyor. Ama bunları kabullenmek erkeklerin işine gelmediği için direk ihtiyaç kelimesinin arkasına sığınıyorlar bence, ve kızlar da kabullendiği sürece bu durum daha çok erkeklerin işine gelir. :KK43:

2. 24 Aralık 2009
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kabullenenler var onlarda aldatılmayı hakediyor bunu kabul eden insanların duzgun seviyeli bir iliski surdurmeleride dusunulemez zaten..normal bir davranıs degil yarınobur gun evlenir hamile kalır iliskiye girmezler adam baska kadına gider bunuda kabullenirler nede olsa ihtiyac diye..zaten aklı basında erkekde bunu istemez..

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Aralık 2009
  4. 24 Aralık 2009
  5. SEYDAFERHAT

SEYDAFERHAT bєn∂є уєяin &# Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Evet böyle saçma bir şey söz konusu fakat ben erkeklerin bunu dediğini duydum bayanların onayladığını ve sesini çıkartmadığını sizden duyuyorum..
    İhtiyaçmı?
    Ne ihtiyacı ya ekmek mi?
    Su mu?
    Ne ihtiyacı Allah askna?
    Ben inanmıyorum böyle bişeye ya ksra bakmasınlar valla..
    Aslında ne biliomusun gerçekten herşeyiyle seven bi erkeğin midesi kaldırmaz başka kadına dokunmayı bnm mantığım almıyo öteki türlüsünü..
    Diyorum da senin miden kaldırıyosa için el veriosa git yap zaten yapma desemde içinde olan bi adamı nası engelleyebilirimki..
    İçinde olan zaten yapar..
    Ama bnm mantığım almaz gerçekten sevdiğini idda eden birinin sadece "ihtiyaç" adı altında yaptıklarına kılıf bulmasını.. :eek:lmaz: :umursamaz:

6. 24 Aralık 2009
  7. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok iğrenç bir durum :KK43: bu şekilde göz yumanların düşüncesini bile düşünemiyorum

8. 24 Aralık 2009
  9. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu gune kadar boyle bır dıyalog yasamadım hıc bır erkek arkadasımla..
    yaptıysa yapmıstır bılgım olmadan..
    yaptıgını ogrenseydım tekpım nolurdu..yanı para karsılıgı bırlıkte oldugu bır kadını duysaydım..cok kesın konusmak ıstemem ama sorun yapmazdım buyuk ıhtımal..
    mooncum;ben aldatılmayı hak mı edıyorum??ama benım duzgun ve sevıyelı bır ılıskım var hayatım...

10. 24 Aralık 2009
  11. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben kisisel birsey yazmak istemiyorum benim dusuncem bu ben ne cevremde bunu kabulleden kız gordum nede ben kabullendim herkesin yasam tarzı beni ilgilendirmez ama bu durumu kabul ederim diyen kadın zaten aldatılmıstır aldatılmayı kabul etsede etmesede

12. 24 Aralık 2009
  13. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    tabıı sen boyle dusunuyor olabılırsın..
    ama ben dedıgım gıbı dusunuyorum..
    farklı fıkırlere ve goruslere sahıp ınsanlara hakaret etmezsek bence daha dogru olur..

14. 24 Aralık 2009
  15. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hakaret etmek bu durumu kabullenen kadınlara aldatılmayı hakkettiklerini soylemek mi:) diger konundada indir kaldır hakaret etmeyin deyip duruyosun cekhu sana kimsenin hakaret ettigi yok allahaskına

16. 24 Aralık 2009
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Erkeğin ihtiyacı varsa kadının da ihtiyacı vardır.Kadın yapsa bilindik o damgayı yer hemen.Bile bile erkeğin yaptıklarını o kişiyle ilişki sürdürmek benim harcım değil.Sürdürene de anlam veremiyorum doğrusu.Midem kaldırmaz.:kahve:

18. 24 Aralık 2009
  19. TaDukHePa

TaDukHePa ♫♥♥_GLaM_Fa!rY_♥♥&#9 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Delikli Şakir Sabunu yetmiyor muymuş erkeklere... :roflol::roflol: Ay sinirlerim bozuldu kusura bakmayın. Bir halt yiyorlarsa bari gizli gizli yesinler, sevgililerine bildirmeleri, onları aşağılamaları mı gerek illa ki??