Sevgilisi veya Eşi Oğlak Olanlar Buraya..

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve aylin90 tarafından 3 Aralık 2009 başlatılmıştır.

3 Aralık 2009
    Konu Sahibi : aylin90
  1. aylin90

aylin90 facebook/AyLinFotografie Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    Evet hanimlar, esi veya sevgilisi oglak burcu olan varsa buraya lütfen,...... sevgililerimizi eslerimizi cekistirelim lülülülülülü
    nasil bas ediyorsunuz bu oglaklarla..... en sevdiginiz özellikleri ve nefret ettiginiz özellikleri nelerdir..... sinirini nasil yatistirirsiniz...... anlatin:lepi:

2. 3 Aralık 2009
  3. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Canim bu konu daha önce acilmisti sanirim, hatta ben mi acmistim neCADIARZUkaydirigubbakcemile3. Yinede yazayim. Benim nisanlim oglak burcu erkegi. Bas etmesi gercekten cok zor bir erkek, ama ayni zamandada burclar arasinda en sadik erkek oglakmis, ki öyle oldugunada gercekten inaniyorum:)
    Simdi nasil basediyorum söyleyeyim. O sinirliyken üzerine gitmiyorum. Hatasi varsa özür dilemeyi cok iyi biliyor. Ama tartisma esnasinda susmazsam siniri iki kat oluyor. Özür dileyecegi varsada cok gec diliyor. Inattir kendisi, son sözü o söylemek ister genelde, lider ruhludur, kaybetmeyi hic sevmez. Fazla kiskanc degil, kiskansada belli etmez, ama tipki benim gibi eger bir basak kadiniysaniz bunu cok rahatlikla anlarsiniz:)
    Yani canim oglak erkegiyle bas edeceksen eger, kesinlikle üstüne gitmeyeceksin, alttan almayi bileceksin. Birde bunlar soguk dururlar, karsisindaki insanda soguksa adim atan taraf oglak erkegi olmaz. Sicakkanli olacaksin. Nisanlimin moreli birseye bozuk oldugunda, veya ufak bir tartisma yasadigimizda, yanina sokuluyorum, hemen sariliyor:) Kesinlikle kin tutmazlar. Cok affedicidirler, biranda silmezler insanlari, ama silerlersede geri dönüsü asla olmaz.
    Eger seni gercekten seviyorsa, karsisina almayacagi kisi yoktur. Ailesinden bile önce geliyor olursun. Birde bunlar cok alingandir canim. En ufak seye bile alinirlar. Kirmamaya calisacaksin sevdigini, istemeyerek kirdiysanda, güzel bir sekilde ne demek istedigini anlatip gönlünü alacaksin.

Genel olarak baktigimizda güler yüz, sabir ve anlayis..

Son düzenleme: 3 Aralık 2009
  4. 3 Aralık 2009
  5. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Ayrica kafanin dikine gitmeyeceksin canim, sen kisilik özelliklerine dik kafali yazmissin. Oglak erkegi gelemez buna, ona karsi dikkatli ol canim.

Mutluluklar diliyorum sana.

6. 3 Aralık 2009
  7. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kız sensible resmen benim erkek arkadasımı tarif ettin :))) kendisi oğlak bu kadar mı taşır özelliklerini sok oldum :))) sinirliyken üstüne gitmiyceksin demissin kesinlikle katılıyorum :))) sinirliyken bambaşka biri oluyor..ben yengecim..bı kere bakmıştım uyumlu diyodu :)) e bizde uyumluyuzdur tek sıkıntımız benim sabırsız olmam..özellikle sinirliyken üstüne gitmemek gerekiyor ya ben sabırsız oldugum için pek yapamıyorum :KK43:(

8. 4 Aralık 2009
  9. RoSa

RoSa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oglak erkeklegi cok sadik ve durusttur ve cok caliskandirllar asiri kiskanctir ve sahiplenicidir ama asla kin beslemezler ciddi gorunurler ama cok espridirler bu ozellikleri benim askim tasiyo :KK70:

10. 8 Aralık 2009
  11. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108

Canim zaten oglaklarla beraber olacak kisi önce bir sabir kontrölünden gecmesi gerekiyor:) O sinirlenince susmayi dene canim, susarkende icinden kiz, simdi susuyorum ve suskunlugumla hatali oldugunu ona anlatacam tipis tipis gelecek diye düsün:) cünkü gercekten öyle oluyor haydiri hoppak geliyor,cünkü kin beslemiyor, sakinlesiyor ve hatasini anliyor:)Bende basak burcuyum en iyi anlastigim iki burc varmis biri boga biri oglakmis, üc burcta toprak elementindenmis,bende bakmistim. Yengec burcunuda severim ben, bence oglagin o sakin yapisina uygun bir burc, yengecler daha civil civil olurlar, bilmiyorum sen öylemisin, ama öyleysen bu iliskinizde bir avantajdir bence, cünkü oglaklar gercekten cok agirdir, sen canlandirirsin iste sevgilini:) Disardan bakildiginda cok sert dururlar,insan korkar, ama kalpleri yumusaciktir aslinda, yufka yüreklidir. Benimki öyle, eminim senin sevgilinde aynisidir.
    Kendside zor oldugunun farkinda zaten. Beni senden baska kimse cekemez diyor:)) deli yahu.

Son düzenleme: 8 Aralık 2009
  12. 8 Aralık 2009
  13. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Evet sert görünüslü, espiritüel erkekler:)) en güzelide hic kin beslememeleri.

14. 8 Aralık 2009
  15. aylin90

aylin90 facebook/AyLinFotografie Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    Sensible benim oglak da ayni öyle :) ama kiskanc. bazen belli etmez bazende köpürür :)
    dik kafaliligim bazen tutuyor evet, ama o da taviz vermemek icin.
    Ailesinden üstün görür beni dogrudur. Cok da Seviyo allaha sükür. :kedi:

kendisi cok inceliyor HERSEY. bi buna sinir oluyorum. detayina kadar bakar inceler.
    Caliskan sahiplenici dogrudur. ve SABIR. bende sabirsizim.

16. 8 Aralık 2009
  17. OFFPOFFF

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benimkinin yükselinde de bı problem var herhalde :) hiç ağır değildir ya accayip konuskan,espirili fln:) ben burcunun a dan z ye bütün özelliklerini taşıyorum,sürekli konuşurum yeni tanıştığım insanlarla kaynaşırım fln ama benimki benim 10 katım konuşur :))
    sinirliyken ne komik oluyolar di mı ya :)) bı anda parliyo snr bı bakiyosun Melek :)) oğlak erkegiyle birlikte olan kadın susmasını bilecek başka yolu yok maalesef..o sakinlestiginde de dediğin gibi konusucak :)) onun sınırı yüzünden çok kavga etmisizdir zamanında :))Allah tan kendini biliyo :)) ne zaman sinirlense tamam kapa telefonu ben arayana kadar da arama der :)) bende beklerim ooyyleee :)) sabır sabır ya sabır :))))

18. 8 Aralık 2009
  19. OFFPOFFF

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya inceliyor dedin de giderim saçlarımı ucundan kestiririm fark eder ya..
    ama öyle çok kıskanç değildir veya caktirmiyo bilmiyorum ama ben ondan beterim kıskançlık konusunda :)) belki de o yüzden onun kıskançlığını fark etmemisimdir :))