Sevgilisi ya da Eşi askerde olanlar... Yardım edin lütfen..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve EU1 tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

benim sevgilim 4 ay önce askere gitti 26 gün sonra gelecek ama yaşadığımız bazı olaylar benim kıskançlıklarımdan dolayı bana kızdı. ve benimle çok soğuk konuşuyor ama beni sevdiğini biliyorum kızlar beni anlamıyorsun anlayışlı değilsin diyor ne yapmalıyım??? yardım edin nolur

2. 22 Aralık 2008
  3. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Allah kavuştursun canım ... Hiç tecrübem olmadı eşimden yana.....

4. 22 Aralık 2008
  5. lakhesis

lakhesis Guest

canım daha gitmedi aşkım ama bana çok tavsiyeler geliyo şimdiden..
    psikolojilri tamamen değişiyomuş orda.. sende düşün işte empati yap..
    onu da geçtim ya sen neyi kıskanabilirsin ki orda çok merak ettim..
    onu anlaman üstüne titremen lazım die düşünüyorum ben..
    kolay mı yaa..

6. 22 Aralık 2008
  7. BEBS

BEBS Guest

bende hiç asker yolu beklemedim.yalnız merak ettim askerdeyken neyini kıskandın çocuğun.hadi o seni kıskansa anlıycam burda yalnız kaldın falan diye.çok bunaltmayın adamları hiç gelmiyor sıkılmaya hassas bünyeleri.haklı değilsen özrünü dile.gönlünü al zaten seviyorsa naz yapmayı bırakır.asker psikolojiside farklı olurmuş.iyi davran çocuğa.buda ender erkek koruma msjlarımdan.asker diye heralde cnmmmm yazık ona.:teselli:

8. 22 Aralık 2008
  9. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    eşim şuan askerde 4aylık asker. Bilmiyorum benim eşimde kötü yönde bi değişim olmadı aksine değerimi dahada iyi anladığını beni dahada çok sevdiğini hergün yeniden aşık olduğunu söylüyor.. ama tabi herkesin psikolojik durumu farklı orada 4 ay içinde kimbilir neler yaşadı sende kıskanmışsın destek olmak yerine.. gerçekten farklı oluo psikolojileri çok hassaslaşıyorlar. geldiğinde iyice bi oturup herşeyi konuşun derim

10. 22 Aralık 2008
  11. cimcimooo

cimcimooo Guest

benim sevgilimde askerde az kaldı dönmesine.seni anlıyorum çünkü bende çooook kıskancım.hatta dün gece bu yüzden tartıştık ama tatlıya bağlandı.benim kıskançlıklarım askerdeyken değil daha önceye dayanıyor.aslında sevgilime güvenirim sadakatinden yana çok şükür bir sorun yaşamadım ve yaşattırmadım.ben sadece bazı anlayışsız kızlara gıcık oluyorum.nasılmı örneğin iş arkadaşlarından eski okul arkadaşlarından ben anlamıyorum ya .benimde var sosyal erkek arkadaşlarım ama eşi yada sevgilisi yada nişanlısı kıskançsa bu konuda titizse bende ona göre hassas davranıyorum.ama herkes benim gibi değil görüyorum.valla ben kadın milletine güvenmiyorum ve sevdiğim adamıda kimselere güvenmem.gözümden sakınırım.ama bunu kavgayla tartışmayla değilde güzel bir dille incitmeden anlatamak önemli .yani ne çok sıkıcaksın nede çok rahat olucaksın.önce karşındakine güvenmen önemli sonrada her daim temkinli olmak.
    valla ortalık aç kurtlarla dolu.ona göre...

12. 22 Aralık 2008
  13. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar bnm sevgilimde askerde ama merak ettiğim şey askeriyede kimi neyi kıskanıyosunuz :S ??

14. 22 Aralık 2008
  15. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    Benim eşim de 5.5 ay askerlik yaptı, hiç kıskanmadık. Asker adamı neyden kıskandın ya anlamadım valla. Zaten çok zor bi dönem askerlik, bi de siz böyle yaparsanız bitmez o askerlik bitmez.

16. 22 Aralık 2008
  17. HURREM_S

HURREM_S SEVGİ çiçek açtı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    askerde olanın aklı zaten burda oluyor birde doya doya konuşamıyorsanız birbirinizi anlama problemi ortaya çıkabilir senin dediğini o orda farklı yorumlayabilir sende onun dediklerini yüz yüze gelince halledin meselenizi 26 gün daha sık bakalım dişini
    birde onun ordaki halini görsen kıyamazsın herhalde kimse yata yata askerlik yapmıyor alttan almaya çalış ve kendini onun yerine koy rabbim tez zamanda kavuştursun

18. 22 Aralık 2008
  19. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben guvensızlık derecesındekı kıskanclıga pek anlam veremıyorum
    onunla konusma bunu yapma nıye boyle yaptın dıye sorularla baskı yapıp bu derece kıskanmak ve daha sonra guvenım sonsuz demek cok buyuk bı celıskı
    mutlaka sevgının oldugu yerde kıskanclıkta vardır ama bu sekılde degıl
    asırı kıskanclık ve kıskanclık yuzunden baskı yapıldgında karsı tarafın sıkılması ve sogumasıda kacınılmazdır dıye dusunuyorum