Sevgilisi Ya da Eşi Balık Burcu Olanlar Anlaşabiliyormusunuz ?

Konusu 'Balık Burcu' forumundadır ve kamelya tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kamelya
  1. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar balık burcu erkekleri nasıl özellikle evlenince degişime ugruyorlarmı:)) yoksa flört dönemindeki gibi gayet romantik vede sevgi dolu olarak devammı ediyorlar..Burdaki bazı yorumları okudukça acaba hiç evlenmesem ömür boyu sözlü kalarak flört dönemimi yaşasam diyorumm en azından içinde kaybetme korkusu yok olmuyorr..:roflol:: Şaka bir yana Allah kimsenin mutlu yuvasını bozmasın birbirinize karşı sevginizi ve saygınızı daim etsin..

2. 10 Nisan 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    balik erkekleri cok sevgi doli cok sefkatli ama cok dedigim dedikler anlasilmasi zor insanlar. duygusallar ama bunun yaninda asiri mantiklilar. su gruplari icin ideal birer es adayilar bence. ama tabi zaman zaman tahammul noktalarinizi zorlayabilir. musriftirler ancak sevdikleri icin biseyden sakinmazlar. capkindirlar. cok rahat karsisindakini kandirabilirler. o soylemedikce siz anlaamayabilirsiniz bile. ancak bir o kadar da sevimlidirler.

4. 11 Nisan 2009
  5. a_seyma

a_seyma İki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    CAım benim herif balık burcu bende yengc bucuyu uyumluyuk yanı... vlenmden once sevgılıyken herse cok guzelı... cok romantık... ay askım du senı bıraz ızleyeyım akayımfalan fılan... anam sımdı adam 11 de uyuyo eskıden ben ne zaman uyursam oda o zaman uyurdu.. sımdı sana soyle dıyeyım degısıklık oluyo olmuyo desem yalan olur haı... ama yınee sevmlı kerata sevıyom ya cok ıdel bı eş gerckten evlennce daha ıyı oluyo saka bı yana... ıyıkı evlenısım yanı her an sana yardımcı olan bı eş oluyo.. kesınlıke evlen hemen durma hadi.. Şeniz

6. 11 Nisan 2009
  7. yesilli

yesilli cok sukur yanımdasın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnımesım d balık erkgı bnde hıc bısyı esırgemz maddı ve manevı hasta oldugm zzamnlar basımdan ayrılmaz cok duygusaldır ben aglasam daynamz gozyslarıma ve bunun gıbı bıcok sey balık burcu bır erkekle evlenırsenız buyuk bı ıhtımall pısman olmazsınz

8. 11 Nisan 2009
  9. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tşk ederimm bayanlarr..Allah mutlulugunuzu bozmasın..Benimde sözlüm balık burcu bende yengec burcuyum ara sıra catışsaktaa cogu zaman kıyamıyorum cok seviyorum..Umarım evlendigimiz zamanda bu şekilde devam eder...:)))

10. 15 Nisan 2009
  11. cigdemnaz

cigdemnaz Her Günüm Ayrı Bir Zehir! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim aşkım balık burcu..bu burç erkeğiyle dört mevsimi aynı günde yaşayabilirsiniz..Ne zaman neye kızıp neye mutlu olacagını anlamak güçtür..Ancak gerçekten sevgi doludur gösteremesede bunu hissetmemk mümkün değildr..Çapkın oldugu söylenir bazen hissediler ama bir gerçek vardır ki onlar gerçek aşklarını hiçbirşeye değişmezler..Evliliklerinde bencede mükemmel eş olurlar tek yapmanız gereken sürekli onu sevgi sözcükleriyle boğmak sürekli iltifat etmek inanın bana asla sıkılmıyorlar onları sevgisizlik bitirir işte o zaman vazgeçerler..Zor mudur? Kesinlikle çok zor insanlarıdr onu istiyorsanız sabırlı sevgi dolu olmanız ve güven vermeniz gerekir..Değer mi? sonuna kadar::KK66:

12. 15 Nisan 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

bnm sevgılımde balık bazen tahammul edemıyorumm ...

ama sevyoruummm

14. 15 Nisan 2009
  15. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Aynen canımm:)

16. 17 Nisan 2009