Sevgilisiyle kavga eden kzlar nedeni nedir bakalm?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve bayan1903 tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : bayan1903
  1. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kavga mı ettiniz nedenini yazın hep eraber yorumlayalım :))))))

2. 23 Eylül 2009
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    evet ben daha yeni kavga ettim.. bıktım artık ya çok sıkıldım.. adam eski sevgilisinden gelen msj ı benden saklıo ben tesadüfen görüorum sonra ben suçlu oluyorum çok baskı yapiomusum çok kıskanıp üzerine gidiyomuşum.. seni kıskanmazsam bil ki seni kafamda bitirmişimdir dedim tamam kıskan da çok uzatiyosun diyor.. çok gıcık alıyorum şuan kendisinden.. fazla değer verdim sanırım kendini bişi zannetti... görür o bundan sonra..

4. 23 Eylül 2009
  5. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Saçma sapan sebepler zaten hiç elle tutulur ciddi bi kavgamız olmadı...
    Saçma sebepler insanı daha çok yoruyor gerçekten...

6. 23 Eylül 2009
  7. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ben çok dırdır yapiomuşum... bi konuyu çok uzatiyomuşum.. kavga etmek istemiyomuş beyimiz.. ya hangi ilişkide kavga olmaz ki.. adam öyle bi laf edio ki sonra suratım düşüo e ben ne dedim ki diyo sonra.. neymiş yanımda rahat konusamiyomus bile her dediğinde bişi ariyomusum... bu heralde istiyo ki ben hiç sallamiim hiç kıskanmiim hiç küsmiim.. o zaman sorgulamicak mı bu kız beni sevmiyo mu acaba diye.. ama o görür bundan sonra.. ne ilgi gösterecem ne kıskanacam.. sürünsünnnnnnn

8. 23 Eylül 2009
  9. 5Agust

5Agust BanaNormal Activity Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim o da gizemli davranmasın dimi yani.. Yalancının mumu yatsıya kdr bigün nasılsa görecektin bişeyini..Ne kdrdır birlikteydiniz?

10. 23 Eylül 2009
  11. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    en sevmediğim huyu da anca şikayet eder ama ayrılmaz.. ben buyum diyorum ya gördüğün gibi işte ben kıskanç biriyim ben alınganım ben bazı şeyleri kafama takarım.. ama beni değiştirmeye çalişiyo.. kafanda sen bambaşka bi tablo çiziosun benle mutlu değilsen ayrılalım diyorum ona hiç gelmiyo.. mutsuzsa ayrılsın artık yeter yaaaa. bu gidişle ben bitirecem kafamda onu.. yoruldum artık beni eleştirip durmasından değiştirmeye çalişmasından.. ağliyorum suan sinirimden ya. resmen beni eğitmeye çalişio adam 9 aydır.. çocuk gibiymişim.. o zaman git olgun birini bul allaalla... her dakka şikayet edeceksen ayrıl arkadasım ayrıl çek git.. artık dayanamadim sen bitiremiosun böle yaparak benimmi bitirmemi istiosun dedim gene saçmalayan ben olmusum. ondan duyduğum en sık söz saçmalama bi de çocuk gibi davranma... bıktım artık ya kendime özgüvenim kalmadi beni eleştirip durma diyorum yaa adam bayan mükemmeli ariyo.. sevmiyo olsam bi dakka durmam. dün gene dedim biz anlaşamicaz diye bu sefer tamam özür dilerim haklısın diyor..

12. 23 Eylül 2009
  13. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    cnm bana yazdıysan 9 aydir beraberiz konu açmiştim face de eski sevgilisinden gelen msj ı gördüm die. benden saklamıs tesadüfen gördüm haliyle güvenim sarsıldı neymiş çok uzatiyomusum adam kıskanmama taktı ayol pek rahat kendisi. ama ben o kadar da rahat değilim olamam da... adam kıskanınca deliye dönüyo istemiyo kıskanmamı... ilk ciddi ilişkisi bu benden öncekiler hep geçici kısa süreli ilişkilermiş zaten 2 kişi girmiş hayatına ikisiyle de ciddi değilmiş ama bu farklı ciddiyiz diyoruz ailesiyle tanıstım her yere beni de koluna takıp götürüyo kıskanınca gerek yok böle şeylere ben sana aitim bunu anla diyor. ooooffff artık sıkıldım yaa

14. 23 Eylül 2009
  15. 5Agust

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    burcucum bu konularda fazla baskı yaparsan tamam dediğin olsun diyecek ve sen üzüleceksin..Daha farklı bi konuşma ortamı yaratsan olmaz mı?

16. 23 Eylül 2009
  17. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar ben çok dolmusum ya çeneme vurmus... ama artık ona nasıl davranacağimi şaşırdım.. kıskanırım çok ilgili davranırım " bana çok baskı yapiosun " der kıskandiğimi belli etmem sorun çıkmasın diye " sen değiştin beni artık sevmiyosun " der.. e sen ne istiosun ??????? ne istediğini bil öyle bana gel artık yeter bee... senle mi uğraşacam ben.. bırakıyorum bazen nereye giderse gitsin bu ilişki diyorum çünkü yorulmusum ben artık çekemiyorum kimseyi deli gibi sevsem de ayrılırsak da ayrılalım diyorum bırakmıyorrrrrrrrrrr... ne yapacağimi nasıl davranacağimi şaşırdım.. inşallah seneye atanıp giderim bu ilişki çok yoruyor beni çoook çok mutsuzum yaa

18. 23 Eylül 2009
  19. 5Agust

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

evet gördüm face meselesini..Kapatsın o zmn demiştim bende ona..Aklında bi şüphe kalacaksa yürümez ama bu ilişki. Ama aileyle hemen tanışma meselesine anlam veremiorm sonra sorun oluyo..