Sevgiliye yıldönümü sürprizi ve hediye alımı

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve belginisik tarafından 2 Ekim 2009 başlatılmıştır.

2 Ekim 2009
    Konu Sahibi : belginisik
  1. belginisik

belginisik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar yardımınıza ihtiyacım var ; sevgilimle 2 hafta sonra 2.senemize giriyoruz.Farklı akılda kalıcı bir sürpriz yapmak istiyorum.Fakat hediye fikrim bile yok,kendisi öyle gidi,parfüm,süs gibi kenarda duracak şeylerden pek hoşlanmaz,işe yarasın ister.Kravat takımı almıştım,çok hoşuna gitmişti ama bidaha aynı şeyi alamam ki.Lütfen fikir verin,yorumlarınız benim için çok değerli.teşekkürler.

2. 2 Ekim 2009
  3. AhuiFelek

AhuiFelek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hic anlamam ki sürprizlerden kafamçokkarıştı

4. 2 Ekim 2009
  5. EU3

EU3 Guest

mesela bi hediye kutusunun içine küçük bi deftere sözler yazılmış olabilir ve içine kendi resimlerinizden oluşan bi slayt hazırlayıp cdye aktarabilirsin.
    başka ne olabilir size özel bi yastık yaptırp resminizi bastırabiilirsin.
    sihirlikupalar var resminizi eklettrp sıcak su eklendiginde o yanıp söner çok güzel bi süpriz olur.
    başka neler olabilir saat olabilir bi kazak olabilir..
    gümüş tesbih olabilir .sigara içiosa zippo çakmak olabilir hoş bişey.
    veya takımının atkı bere olabilir kışda gelio hazır.
    gümüş bi bileklik olabilir.
    veya gümüş bi çevşen olabilir arkasınada baş harflerinizi kazıttırırsın kuyumcuya çok pahalı deil 30 tl civarı çokda hoşlar şahsen ben almıştımda..
    bi mektup yazarsın renkli kagıtlara bu çevşenle mektuubu bi kutuya koyup sarabilirsin içine kendi saçınızdan kesip bide parfümünüzü sıkıp koyabilirsiniz..

6. 3 Ekim 2009
  7. belginisik

belginisik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım fikirlerini beğendim,bazıları benim aklıma gelmişti geçen yıldönümünüzde fakat bazılarından haberi oldu,Mektup olayı zaten standat oldu benim için,ama kendi saçım ve parfüm olayı süper,tavsiyen için teşekkür ederim.

8. 3 Ekim 2009
  9. EU3

EU3 Guest

rica ederim tatlım saçını çok beyenir bence koklayaarak uyur:)

10. 3 Ekim 2009
  11. EU1

EU1 Guest

Benimde dün geceden beri aklımı kurcalayan bir sorun bu hediye konusu kaydirigubbakcemile3
    Ben sadece süpriz olsun diye bişey yapmak istiyorum.
    Kendi yapacağım sey belki sana fikir olabilir.
    Birlikte çektirdiğimiz fotoğrafları albüm yapıp göndermeyi düşünüyorum.Ayrı sehirlerdeyizde:sinifsinif:
    Neyse ama bütün albümü fotoğrafla doldurmayacam sositososito
    Bİ kaç fotoğraftan sonra bi not
    İçeriği şu olacak:Nİşan yada düğün fotoğraflarımızı koyalım gibisinden yerimseniben
    Tam cümleye karar vermedim.kaydirigubbakcemile3
    Ben cd falan yapmak istemiyorum.
    Fotoğraf eline alıp bakmadıktan sonra bana fotoğraf gibi gelmiyor akannehir
    Ne bileyim kalpli kurabiyede yapabilirsin.
    Benim fikirlerim bunlar.Topiğini takip edecem belki farklı fikirler bende bulurum kaydirigubbakcemile5

12. 3 Ekim 2009
  13. burcak09

burcak09 b&a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kalpli bi kutu almıştım.kutunun kapağının iç kısmına resmimizi kalp seklinde kesip yapıştırdım içine sevdiği seker cikolata sakız jelibon koydum ve küçük renkli kağıtlara güzel seler yazıp rulo seklinde bağlayıp içine attım.üstüne kurdeleyle kocaman bi fiyonk yapmıştım.cok beğenmişti...

14. 4 Ekim 2009
  15. belginisik

belginisik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında bende düşündüm bu albüm olayınıda cdye yazmak banada cazip gelmiyor.somut olsun,her zaman bakabilsin.Canım güzel fikir senin kide,ay kararsızım hala. Bana birşeyler oluyorrrr

16. 4 Ekim 2009
  17. belginisik

belginisik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Senin fikrinde güzelmiş canım,erkekler sever böyle egzantrik şeyleri diye düşünüyorum.yanına bir hediyeyle beraber çok süper olur,1 ay sonrada doğum günü var 2 tane fikir bulmam gerekiyor.offf. TCA

18. 4 Ekim 2009
  19. belginisik

belginisik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sevgilim sürpriz yapmaktan biraz yoksun.Ama ben geçen sene doğum gününde ona sürpriz yaptım.Önce hediyesi olan kravat mendil kol düğmesi takımını aldım içinede kendi yazdığım mektubu koydum ve paketlettim.Pastasınıda dolaba koydum ve güzel bir masa hazırlamaya koyuldum.Yemekler ve kırmızı şarabı masaya yerleştirdim.Kırmızı mumlar ve vazoda çiçekler ekledim.Odanın duvarlarına yazıcıdan büyüttüğüm resimlerimizi yapıştırdım.Mp3tende bizim şarkımızı açtım.Bi güzel giyinip süslendim.Işıkları kapadım geldiğinde çok şaşırdı ve afalladı.O sıradan bir gün gibi geçiririz modunda olduğundan beklemiyordu.Mutluluktan duygulandı ağladı bile beraber ağladık,ilk defa ağladığını görmüştüm.Sonra yemeğimizi yedik pastamızı yedik.Çok güzel bir akşamdı hala unutmadığını söylüyor.:KK66: