sevgim ve mutluluğum:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nunnu tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : nunnu
  1. nunnu

nunnu Guest

ilişkimi bitireli 3 hafta oldu. onu öyle çok seviyordum ki ve halada seviyorum o denince akan sular duruo hala benim için ama yaptım bitirdim bu ilişkiyi her ne kadar içimde kalbimde bitiremesemde:KK43:... 1bucuk yıldır beraberdik ama olmuordu ikimizde mutlu değildik bunu itiraf ediorduk birbirimize. ama deliler gibi aşıktık sonunda ben pes ettim yoruldum çünkü. hiçbirsey istediğim gibi olmuordu ancak ilk basta amacım sadece burnunu sürtmekti şimdiyse kafam cok karısık her ne kadar onu unutamasamda hasretınden mahvolsamda üzerimde bi rahatlık var anlam veremiorum..
    ben hersey bitti deyınce mesajlar cektı hatta yalvarır duruma geldı çok üzüldüm halıne bıu yandan evet işte yalvar dıordum ama dıger yandan canım acıodu çünkü hala onun canı benım canım... en sonunda süre istedım düşünecegimi söledım ama sımdı ne yapacagımı bılmıorum ağlamak istemıorum artık ama onsuz olmakta istemıorum.. düşünüorum benı mutlu edecek istediğim değerı verebılecek bırı cıkar karsıma ama o kişiyi asla onun kadar sevemem.. bir yanda sevgim öteki yanda mutlu olma ihtimalım var. en iyi bildiğim seyse onu çook özlediğim ve delicesine sevdiğimsenağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 4 Aralık 2008
  3. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım senide ayrılanlar kulubune beklıoruz orda dertlesıoruza.s a.s

4. 4 Aralık 2008
  5. starlight

starlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    severken ayrılmak çok kötü yapmaaa geri dön:1no2:helak olursun gelen gideni aratır derler bunuda unutma yerini dolduramıycaın bi boşluk bırakabilir hem herzmn mutlu olamayabilirsinz aşk herzmn mutluluk vermiyo ama bide anne babalarımızı düşünün ne kavgalar ederler ama gene beraberlerdir saygıları sevgileri devam eder çabuk tüketmeyin sen geri dön sevdiğine sevmediin olsa nese ama seviosun:teselli:

6. 5 Aralık 2008
  7. nunnu

nunnu Guest

.................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Temmuz 2009
  8. 5 Aralık 2008
  9. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    biraz zaman ver kendine de , onada her şey olacağına varıyor gerçekten bu böyle istediğin kadar mücadele et ne karşındakileri ne de kendini değiştiremezsin..bir zaman sonrada duygularınız soğuyunca yine değerledirin aynı geleceğimi hayal ediyorsunuz...

10. 5 Aralık 2008
  11. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    önyargıyla yaklaşma..
    başkasınıda seversin ilerde..eğer aranızda büyütecek bişeyler yoksa barış derim ben..
    ama yok olmuyo yine biter diyosan bi sünger çek yaşananlara ve artık unutmaya çalış

12. 5 Aralık 2008
  13. starlight

starlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inanma derim o gururuna yediremio yannzca herşeyiini fln yoketmicek bu biçeşit sınavda olabilir siizn için ama şöle bişi söliim bi erkek nekdrda çok sevse kolay pes edebilio biraz açık kapı bırakırsan kendini zorlar umudu olduunu görür uğraşır buda senin elinde kati olma açık kapı bırakdıını görsnyerimseniben

14. 5 Aralık 2008
  15. nunnu

nunnu Guest

...........................................................................

16. 5 Aralık 2008
  17. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim severek ayrılmak kadar kötü birşey yok :1no2: Eğer bazı şeylerin üstesinden gelebileceğinize inanıyorsan kendinede ona da acı verme... belkiler bile olsa şansını dene bir kez daha ona şans ver.
    Ama eğer yapamayacaksan bir daha sevsem bile yok olmaz diyorsan kendine, sakın ona bana zaman ver deme... Ben öle çok bekledim. Zaman ver demişti söz vermiştim aylarca beklemiştim. sonuç kırılan gururum beklediğim zaman hepsi boşa olmuştu. İçimde kalbimde olsa bile hayatım boyunca onu suçlycam beni boş yere beklettiği için. Ama bu dediğim yanlış anlaşılmasın eğer bi çıkar yol yoksa bekletme diyorum yerimseniben İyi düşün, dikkatli adımlar at, kırılan kalp bir daha yerine gelmez canım :teselli: ayrıca starlight dediği gibi açık kapı bırakmanda işe yarayabilir...

18. 6 Aralık 2008
  19. nunnu

nunnu Guest

.........................................................

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.