Sevginizi dışa vurabiliyor musunuz?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ZUZUCAN35 tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ZUZUCAN35
  1. ZUZUCAN35

ZUZUCAN35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar ben babasız büyüdüm babamla annem ben daha 40 günlükken ayrılmış.annem büyüttü beni.emei üstümde çok fazla var bunun bilincindeyim.çokda özverili bir anne.ama kızlar benim sorunum nedense en ufak birşeyde anneme parlıyorum ama inanınki elimde değil parlarken bile biliyorum yanlış yaptığımı sonrasında içimsızlıyor üzlüyorum.işte hadi kırdım diyelim tam bu sırada sarılıp boyununa anneciğim seni kırmak istemedim bir anda oldu moralim bozukktu desem olay kırgınlık safhasına ulaşmayacak ama kzılar ben sevgimi dışa vurup gösteremiyorum.aramızda sorun yokken bile annesiğim deyip sevgimi sıcak bir şekilde gösteremiyorum.annemede anneciğim dememi istiyor ama ben normalde arkadaşıma bile canım vs diyemem işte onlar söyleyinde bende zorla söylerim ama nedense anneme zorlada söyleyemiyorum annede bu durumdan dolayı beni sevmiyorsun diyor.o böyle söyleyince içim sızlıyor haa birde annemin hatalarını söyleyemyince yada sakin şekilde uyarınca aynı hatayı tekrarlıyor.birde kızlar annem çok alıngan herşeye alınabiliyor.ya kızlar birde bben annemle hiç birşey paylaşamıyorum mesela bi kız arkadaşım gelse annemin yanında çekiniyorum konulmaya,telde filanda konuşamıyorum,nişanlımla bile sıcak konuşamıyorum.annem birazcıkda kıskanç hep der arkadaşlarını komşularımız benden daha çok seviyorsun diye onlara küçük bir ilgi göstersem bile.bu arada annemle sürekli tartışma halinde değiliz mesela bakıyorum diğer arkadaşalrıma anneleriyle arkdaş gibiler o kada özeniyorum ki onları öyle görünce.kızlar ben neden böyleyim ve ne yapmam lazım lütfen yardım edin :uhm:

2. 1 Ağustos 2010
  3. Esila_

Esila_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bunları yazsana
    ona yaz ve basucuna bırak..

4. 2 Ağustos 2010
  5. Brsnz

Brsnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de böyleyim maalesef. Ben babama düşkünümdür çok seviyorum onu ama bir türlü sevgimi gösteremiyorum. Çok soğuk davranıyorum... Sonra çok üzülüyorum pamuk gibi adama niye böyle yapıyorum diye. Aynen senin gibi ona babacımm diye sarılmak istiyorum ama yapamıyorum işte.

Aslında böyle olmamda onların da payı var. Çünkü onlar da sevgilerini göstermediler, onlar da bana hiç sarılmadılar, benle arkadaş gibi olmadılar, sıcak davranmadılar hiç, biz hep müdür-çalışan gibiydik ailecek :KK43:(((...Hele anam olacak kadın, üvey anadan farksızdı... Ben bunları görmediğim için, sevgi nedir, göstermek nedir bilmediğim için yapamıyorum...

Ben de babama olan sevgimi kağıda yazıp versem mi acaba?

Son düzenleme: 2 Ağustos 2010
  6. 2 Ağustos 2010
  7. ZUZUCAN35

ZUZUCAN35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kağıda yazıp vereyim canım ama ya üzülürse kıyamıyorum ki off napcam yaa yıllardan beri savaşıyorum kendimle küçükken büyünce düzelcem olgunlaşınca diyodum ama büyüdüm hala düzelen bişey yok

8. 3 Ağustos 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence yüreğinizde bir duvar ördünüüz... yıllardır güçlü olmaya çalıştınız duygusal olmamak adına kimseye yüreğinizi açamadınız.. (bence)
    bir gün boynuna sarılsanız anlatsanız. belki ağlamaktan yada alacağınız tepkiden korkuyorsunuz. sadece 1 adım atsanız herşey değişecek.

10. 3 Ağustos 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Yok be er_cacım olmuyor...
    Öyle bir kere sarılmayla olmuyor maalesef..
    Maalesef yapmacık hale geliyor ki,iki taraf da birbirinden rahatsız oluyor.. 2.,3. gelmiyor zaten sonra da..

12. 3 Ağustos 2010
  13. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    bende çok dışa vuran biri değilim içden gelen bir şey karakterle ilgili...özellikle sırf demek için
    bir şey demem yapmış olmak için de yapmam...çok içimde gelmesi lazım ifade etmem için ...

14. 8 Ağustos 2010
  15. mrvhlc

mrvhlc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence işe gülümsemekten başla mesela o sana bi şey dediğinde gülümseyerek cevap ver anneciğim diyemesende her zaman gülümseyerek cevap ver çünkü gülümsemek kalbi yumuşatır ve annenin de hoşuna gider birbirinize yakınlaşmanızı sağlar sonra yanağına bi öpücük konduruver yatarken mesela:) bende senin gibiyimdir sevdiğimi belli edemem annem de benden beterdir zaten ama ben alıştım:)

16. 8 Ağustos 2010
  17. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Bu yapıyla ilgili bence, içinden gelmiyorsa ya da istediğin halde yapamıyorsan kendini zorlayıp yapacak olsan bile eğreti duruyor. Yapmacık geliyor insana.

18. 8 Ağustos 2010
  19. irenaefnur

irenaefnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynı sorun bizim ailedede var iş veren işçi konumunda:KK43:babama bikere doya doya sarılamadım bikere olsun başımı okşayıp nasılsın kızım demedi hep araya set koydu resmi baba kız olduk bende bu yaştan sonra sarılamam artık nasıl geldyse öyle gidiyo çok üzülüyorum bazende özeniyorum bazı arkadaşlarıma babasıyla arkadaş gibi olanlara.ben babama bayramda seyranda yolculağa giderken öpüyorum okadar.eve geldiğinde hoşgeldn diyemiyorum bile..iletşim sıfır:KK43:ama bu gerçekten anne babadan kaynaklaıyor