sevgisini gösteremeyen sevgili

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve angel_ tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : angel_
  1. angel_

angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sizin sevgiliniz sevgisini gösteremiyor,
    naptınız bu durum karşısında ? herşeyi olduğu gibi kabul mu ettiniz? yoksa onu değiştirmeyi başardınızmı ve nasıl :kahve:?

2. 22 Mart 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.623
    Ödül Puanları:
    363
    İnsanların huyu değişmez..:sm_confused:
    Belki biraz törpülenebilir..
    Anlatarak,isteklerini belirterek belki biraz da olsa başarabilirsin..
    Ama olmuyorsa da ya böyle kabul edeceksin ya da yolunu değiştereceksin...:nazar:

4. 22 Mart 2009
  5. EU2

EU2 Guest

boyutuna bağılı yani bazı insanlar sevgisini belli edemiyo olabilir sonuçta her insan aynı değil...
    arkadaşın dediği gibi törpülenebilir belki

6. 23 Mart 2009
  7. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sevgisini gösteremeyen nasıl sevgili bulur baskasınada sevgili olur anlamıyorum.. gösterebilmişki sevgili olmus.. bahsedilen sey ilgiyse sürekli sohbet etmek onun için odak noktası olmaksa olay farklıdır..

8. 23 Mart 2009
  9. EU3

EU3 Guest

değişmıyorlar guzelım değişmeye çalışıyolar ama olmuyo eğretı duruyo ustlerınde o ılgı ben 6 senedır öyle bırıyle evlyım

10. 23 Mart 2009
  11. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    son günlerde herkesin ortak deri bu galiba :) son 3 günde 3-5 konuya yorum yaptı aynı durum üzerine :)

12. 23 Mart 2009
  13. angel_

angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ilgisini gösteremeyen bir kişiyle beraber olmak gerçekten çok zor olsa gerek. ne bilim onun sana aşık olup olmadığından bile şüpheci olurdum ben açıkcası:1closedeyes:
    bu konuyu açma sebebim, benim sevgilim böyle olduğu için değil. sadece bir merak konusu o yüzden konu açtım. nasıl baş ediyorsunuz böyle kişilerle diye CADIARZU .herkese teşekkürler hihoyyyt

14. 23 Mart 2009
  15. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

sevgisini belli edememe değil ama sürekli konuşmak msjlaşmak ilgi alaka heralde
    yoksa beni sevmediğini düşünsem umrumda olmaz ama sürekli dk başı msşlaşmak konusmak bu tarz ilgizilikler var yok değil 2 gün 3 gün belki 1 hafta düzelmiş gibi oluyor ama sonra yine aynı durum yanı adam 7 sinde ne ise 70inde de o

16. 23 Mart 2009
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm kişinin yapısına baglı bi nevi...
    bende sevgimi kolay kolay göstermem..sevgilimde benim gibi..inan 1 haftadır bikere bile msjlaşmadık gece ise 15 dk konuşuyors...öylee habire msj atayım habire konuşayım ,aşkım cnm diyeyim gibi şeyler yok bizde..artık liseli aşıkların yapacagı şey gibi geliyor..işte herkesin sevgi anlayışı farklıı sen fazla ilgi istiyorsundur ondan sevgisini göstemedigini düşünüyorsun..sevmese emin ol senle birlikte ollmas...

18. 23 Mart 2009
  19. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    gerçekten seviyorsan onsuz olamam diyorsan katlanmak zorundasın yada bundan raharsızlığını açık açık ona sözylemelisinki kendine gelsin ve seni kaybetmesin:eek: