Sevgiye açım/Mantıksızca bir ilişkiye devam ediyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Niobem tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Niobem
  1. Niobem

Niobem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    işyerinden çıkdıgım biri vardı ile 1,5ay cıkdık. sonra beni ilişkimizin sonlarına dogru eski sewgilisiyle aldattıgını ogrendim. nyse ilişki bitti.
    bu eski sewgilimin işyerinde(yani iş yerimizde) yakın bi arkadaşı vardı. 3yıldır birlikte çalışıyorlar kankalar artık. ve bu arkadaşı nişanlı.
    kızla 4yıldır birliktelr,1yıldırda nişanlılar. ama ilşkileri ben bildim bileli sallantıda.
    işyerinde herkes yazık bu oğlana ,şu kızın yapmadıgı kalmadı bi mutlu olmadı diyıp dururlar. sonra nasıl oldugunu anlamdan onunla aramızda yakınlaşma/hoşlanma olmaya başladı. ve biz hiç bi çıkar ilişkisi gütmeden bi birliktelige başladık. ama kesinlikle ve kesinlikle cinsellik değil. oturuyroz buluşuyorz ii vakit geçiriyoruz. ikimizde mutluyuz. ama bana diyorki bak beni 4 yılldır bi ilişkim var ben bi çırpıda yok sayamam. bitiremem. sana demiyorum beni bekle onu bırakıcamdiye. diyemeıyorum bırakıcaksa o bıraksın dıyor.
    ama senle de mutluyum ii geliyorsun bana diyor.

nekadar salakca mantıksızca oldugunu biliyorum. ama ben sewgiye cok acım. ewet o kadar acım ki birinin arta kalan zamanlarında kacamak buluşmalarda sewgi yoklugumu gidermeye çalışıyorum.yazık bana demi. bana diyorki git benden diyor gencsin guzelsin hoşsun benden cok daha iilerine layıksın dıyor. ama lanet olsun gidemiyorum.
    lütfen bşey yazın bana . aynada kendi yuzume soylediklerimi bide siz soyleyın tokatlaya tokatlaya.

2. 23 Ocak 2009
  3. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    doğru söylemiş canım.nolur silkelen ve kendini bul.gücünü toplayınca yaparsın emin ol.yapamayacağın şey yok.güçlü ol yapıcaksın ben eminim.sevgiye doyacağın çok güzel bir ilişki çıkacaktır karşına emin ol.

4. 23 Ocak 2009
  5. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim yaa....
    yani bu adam neden bırakmıyor nişanlısını demek ki seviyor..ya da alışkanlık her neyse...
    ama sennki sadece yalnız kalma korkusu...
    belki karşına bi kişi çıksa ona da bu duyguları hissedeceksin...
    her insanın hayatında böyle zamanları olur...benim de olmuştur herkesin yani...
    bana kalırsa ondan uzak durmaya çalış...umarım karşına iyi ve yeni biri çıkar..

6. 23 Ocak 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Burda hickimsenin seni tokatlamaya yargilamaya falan hakki yok, hayat senin hayatin yanlisda olsa dogruda olsa hersey senin kararlarinla gelisir arkadasim...:teselli:

Bir laf vardir "Nehire düstügün vakit nehire kabahat bulma":kahve:

Cok tehlikeli sularda geziyorsun canin cok kötü yanacak ve en kötüsüde suclusu sen olacaksin...bile bile yapiyorsun cünkü...:1no2:

Sevgiye ac olabilirsin fakat kendini bu kadar degersiz görmemen lazim, zaten sen kendine deger vermedigin sürece kimseden deger göremessin...
    Bence bir uzmana git canim, kendine güvenini ve kendini sevmenin ne kadar önemli oldugnu ögrenmen lazim.şutarafagitti

8. 23 Ocak 2009
  9. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    canım hatanın zaten sen farkındasın
    sevgisizlik ne demek çok iyi biliyorum
    inan senide anlayabiliyorum
    ama bi silkelen bikendine gel
    bak kimse böle davranılmayı haketmiyo
    sende eminim öüznde iyi bi insansındır
    bunu kendine yapma
    hiçkimse buna değmez
    sevgiyi başka yerlerde ara
    ne bileyim bi mutlu bakışta,bir kitapta,snaa gelen güzel bi sözde
    eminim ilerki bi zamandaseninde karşına seni hakeden biri çıkıcaktır
    ama bu yaptığın sende farkındasın yanlış

10. 23 Ocak 2009
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.623
    Ödül Puanları:
    363
    Bu ilişkide sevgi açlığını gideremezsin ki..:1no2:
    Daha çok üzüleceksin bu işin sonunda maalesef..
    Varsayalım ayrıldı,seninle başladı,bu defa da aklına gelecek eski ilişkisi..:nazar:
    İnsanlar bir ilişkiyi bitirdikten sonra biraz kafa toplamak için kabuklarına çekilirler,ama bu adam zaten nişanlıyken seninle görüşmeye başlamış..
    Hem sakın unutma bugün başkasına seni tercih eden yarın aynısını sana da yapar..
    Seni üzmek istemem ama kişinin referansları önemlidir benim gözümde..:nazar:

12. 23 Ocak 2009
  13. pammukprenses

pammukprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım,aynı şeyi bazı zamanlar bende hissederim.sanki bataklıktasın çıkmak için çırpındıkça daha çok batıyormuşsun gibi.buradaki ya da çevrendeki insanlar sana ne derlerse desinler; kalbini,mantığını en yakından tanıyan sensin,hükmedebilecek kişi de.en basitinden boş bir sayfa al bir tarafa bu ilişkinin artılarını diğer tarafa eksilerini yaz,senden neler götürdüğünü sana neler getirdiğini daha rahat görebilmek açısından.ilerde daha fazla canının yanmaması için otur kendi adına bir karar ver,sadece kendin için,kendini düşünerek...
    inşallah atlatırsın,
    sevgiyle kal..

14. 23 Ocak 2009
  15. BEBS

BEBS Guest

ne kadar yanlış olduğunu bilsende devam ediyorsun.tabiki çok büyük hata yapıyorsun.görüştüğün adam daha evlenmemiş nişanlı,pekala sana değer veriyorsa,onunla olamayacaksa,nişanı bozar seninle ciddi bir ilişkiye başlar.bu çok zor bir iş değil.ama erkekler evli olsun nişanlı olsun hep aynı hikayeyi anlatır.evliğim ama mutlu değilim mecburiyetten sürüyor ayrılmak istiyorum ama o yanaşmıyor gibisinden birsürü yalan.karşıdada buna inanmaya dünden hazır bir kadın varsa.mis gibi iki tarafıda idare ediyorlar.konumunuzu değerlendirip böyle bir ilişkiye layık olup olmadığınıza karar verin.sonrası sizin bileceğiniz bir iş

16. 23 Ocak 2009
  17. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    yanlış olduğu u bilerek hata yapman başına dert açmaz mı :teselli:
    kendini neden değersiz hissettiriyorsun benneyaptımki
    sen nişanlısının yerinde olmak ister miydin
    kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma
    artık görüşme kendine çeki düzen ver canım

18. 23 Ocak 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    tabii,adam çokzeki..ikinizde elinin altındasınız... nişanlımdan ayrılamam diyor. ve sizde bunu bile bile onunla görüşüyorsunuz...herşeyi kabul etmişsiniz. adam açık ve net.... gerçeği söylüyor. resmen işine gelirse,bu şekilde görüşelim diyor,sizde onaylıyorsunuz....olay,sizde bitiyor.... yanlışınızın farkındasınız da. neden bitirmiyorsunuz... bu kadar zayıf mısınız?.... yanlışı bile bile,yapacak kadar....biraz daha güçlü olun ve bitirin..... ..