sevi bebe oyun parkı yatağı kullanan var mı??

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve hacew tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : hacew
  1. hacew

hacew Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar arkadaşlar
    kızım 6 aylık oldu.doğmadan önce babymax park yatak almıştım ona.hala kullanıyorum memnunumda.ama yatağın içine sağlıklı olsun diye pamuk yatak diktirmiştim.yastığıda pamuktu.ama bebeğim yatağa yattıkça yatak çöküyor ve kızım içine gömülüyor bu durum onun aşırı terlemesine neden oluyor.geçen gün yastığını değiştirdim.istikbalden form pedic baby yastık aldım biraz olsun başının terlemesi düzeldi.
    şimdi yatağıda değişmek istiyorum.sevi bebenin park yataklar için ürettiği visco sünger özellikli bir yatağını gördüm nette .ama bana biraz ince geldi.kızım yatakta rahat edermi bilemiyorum.
    bu yatağı kullananlar varsa fikirlerini ve önerilerini bekliyorum
    şimdiden teşekkür ederim

2. 1 Mart 2010
  3. deryadeniz8380

deryadeniz8380 Oğlum EGE abi oluyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biz hem park yatağını hemde süngerini kullanıyoruz sevi bebenin gayet kullanışlı tavsiye ederim biz memnunuz.

4. 20 Nisan 2010
  5. serap60

serap60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    park yatak almayı düşünüyorum ama o kadar çok seçenek var ki ne yapacağımı bilmiorum.Yardımcı olursanız sevinirim.fiyatı da uygun olanlardan en iyisi hangisi sizce?

6. 24 Nisan 2010
  7. betl_24

betl_24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende sevi bebeden yatagını aldım 2 çeşit var bi tanesi sünger diğeri çocugun vücudunun seklini alan ben ikinciyi bi arkadasımın tavsıyesıyle aldım daha doguma 1 ay var ben kullanmadım ama çevremde kullananlar cok memnun olduklarını söylüyorlar...