sevilmeden sevebilirmisiniz??

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve imera tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Eylül 2008
    Konu Sahibi : imera
  1. imera

imera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizi sevmeyen biriyle beraber olabilirmisiniz ?bunu bile bile onu sevmeye devam edebilirmisiniz?maddi ve manevi her şekilde onun yanında olabilirmisiniz sevilmeden?samimi cevaplarınızı bekliyorum...:enbuyukkk:

2. 13 Eylül 2008
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    hayir yapamam...
    ben sevgi olmadan bir insanla hayatimi sürdüremem...
    ben bir cicek gibiyim su yani sevgi vermezsen solar kurur giderim...

Son düzenleme: 13 Eylül 2008
  4. 13 Eylül 2008
  5. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sevebiliriz tabi, böyle şeyler bazen insanın elinde olmadan gelişir, yine de bu arada araya mantık girmelidir ve vazgeçilmelidir.

6. 13 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

beni sevmeyeni ben hiç sevmem, hiç de destek falan olmam. sevdiği insan destek olsun ona :lepi:

8. 13 Eylül 2008
  9. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Beni sevmeyen birini sevmeye devam edebilirim, acı çekebilirim, bu uzun sürebilir ama asla beraber olamam, beni sevmediğini anladığım anda bırakırım... zaten kendime -böyle birini severek- acı çektirmiş olurum, bir de bu şekilde pekiştirerek onun egosunu göklere çıkartamam...

10. 13 Eylül 2008
  11. Hiç türk filmi gibi davranamam filmelerde zamanla sever adam ama bu hayatta namümkün böyle bir şey...mutlaka beni de bi seven cıkar benim de seveceğim neden beni sevmeyeni sevip destek olayım ki boynuzlarımı parlatmak için mi?bu soruyu soran arkadasım eger sen böyle bi durum yasıyorsan vazgeç lütfen canın cok yanacaktır benden söylemesi...

12. 14 Eylül 2008
  13. Miss

Miss Guest

Yok yapamam ben aşkımdan ölüyoda olsam o beni seviyomuş gibi yapsada dayanamam anlarım gerçekten sevmediğini hissedersin mutlaka güvenemem asla hergün gitmesinden korkarak yaşıyacağma kendim giderim hayatından zaten gerçekten seven insan sevdiğini kandırmaya bile kıyamaz çok sevsende KİMSEYE KENDİNİ EZDİRMİCEKSİN çünkü o kişi sevmiyosa seni sadece kullanıyordur maddi manevi niçin? sadece kendi için....

14. 14 Eylül 2008
  15. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Kesinlikle yapamam:1no2:
    Ben aciz bir insan mıyımki oturup onun beni sevebilme ihtimalini seveyim.:1closedeyes:
    Kıtlık yok ortada çok şükür.
    Eğer mazoşistlik yoksa kanında kimse böyle bir şeye razı olmaz.
    Kendimize değer verelim ki, değer görelim.sositososito

16. 14 Eylül 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Karsiliksiz sevgi sadece bir Annenin evladina olan sevgisidir...:CüvCüv::KK46:

2 li iliskilerde bu bir raddeye kadar olabilir, bir taraf daha cok sever diger taraftan ama sonu olmaz kanimca....:1closedeyes:

18. 14 Eylül 2008
  19. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Canim sen seversin ama sevilmessin.bu bir platonikliktir. çok aci çekersin..sen sevdiğin için onun kilina bile bir zarar gelsin istemessin ama sana bir şey olursa onun ruhu bile duymaz..hep onun yaninda olursan o seni bir şekilde kullanir.işine nasil geliyorsa kullanir.. Belki sen sevdiğin için gözün bile görmez..umursamassin onun yaptiği alçakliği..çünkü seviyorsun ya.onun yaninda olmak onun yaninda nefes almak bile yeter seven insana..elbetteki karşi tarafa sorulacak en mantiksiz sorudur..beni neden sevmedin..demek.çünkü kimse kimseyi sevmek zorunda degildir.sevgi çikarsiz olmalidir.hatta onun seni sevmesini beklemeden sevmek olmalidir.ama çok acidir .sonuçlari yüreğini kanartir..
    Meşhur bir söz vardir..sen elmayi sevdin diye elmanin seni sevmesi gerekmez..tahirle zühre meselesi.. Eger ona maddi manevi anlamda yaninda olursan sadece iyi bir insan olarak beklentisiz iyilik etmiş olursun.eger karşi taraf anlarsa iyiliğini..... Ama sürekli kendinden ödün veririsen onu beklersen çok aci çekersin..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.