sevilmediğini hissetmek

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve honeysuckle tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : honeysuckle
  1. honeysuckle

honeysuckle istanbul delisi Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum eğer yanlışsa şimdiden özür dilerim
    kadınlar sevgilisi yada eşi tarafından sevilmediğini hissedermi?? yada zaman zaman sizde öyle geliyormu ?? son zamanlarda böyle hissediyorum sanki sevgisi azaldıda söyleyemiyor gibi kuruntumu bilmiyorum ama sizde böyle olurmu??ohaoldumsmile

2. 8 Ekim 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    oluyor tabi bazen acaba artık beni sevmiyormu diye dusunuyorum..baska birindenmi hoslanıyor da soyleyemiyor..herkese zaman zaman boyle kuruntular yasar canım karsındaki erkek devamlı soguk ilgisizse zaten ortada bir sorun var demektir ama arada sırada oluyorsa biz buyutup boyle kuruntular yapıyoruz

4. 8 Ekim 2010
  5. honeysuckle

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    153
    kuruntumudur acaba ?? yada öyledirde geçen süre hatırınamı söyleyemiyor bilmiyorumki..

6. 8 Ekim 2010
  7. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.612
    Ödül Puanları:
    238
    Kesinlikle bu kızların kuruntusu kendimde dahil olmak üzere..
    Azıcık ilgi eksikliğinde 'artık beni sevmiyor mu,eski heyecanı kalmadı mı acaba,beni eskisi kadar istemiyor mu' diye düşünüp kendi kendimizi yeriz.
    Ben bunları dusunup aylara kendimi kuruttum bilirim.akannehir
    Ama ögrendim her insanın esref ve essek saati vardır.
    Bliyorum ki beni seviyor. Biliyorum ki sevdigi için benimle hiç üzmüyorum kendimi.
    Sevmese neden bizimle olsunlar ki o kadar kadın varken di mi kızlar kaydirigubbakcemile2

Bunlar cok bos düşünceler sevgi bitmez.. boshayallersmile

Herşey gönlünüzce olsun tatlı asıklar :asigim:

8. 8 Ekim 2010
  9. honeysuckle

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    153
    sevdiğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunki canım??
    birden fazla kişiyle beraber olan erkeklerde var hem bizimle hem baskasıyla olamazlarmı??
    yada rol yapamazlarmı? nasıl bu kadar eminsin??yanlış anlama sadece kafam karışık o yüzden fikir almak için soruyorum şahsınla alakalı değil olumunekankayizsmile

10. 9 Ekim 2010
  11. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde erkek arkadaşım diyordu bunu en çok.Çok ilgilenmezsen o da düşünür
    Bazen severkende uzak olmak isteyebiliyorsun hiç çekmek istemediğin zamanlara denk gelir
    Sorunları vardır belki bunalımdır artık klişe halindeyse biraz geri çekil bekle ve ileriki zamanda tepkisine göre konuş

12. 9 Ekim 2010
  13. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizler sürekli ilgi, yakınlık bekleriz. sevildiğimizi duymak isteriz...
    ama erkekler de sürekli ilgili, alakalı olmuyorlar. bu bir tek sizde değil, bir çok ilişkide böyle. eminim ki bütün ilişkilerde erkeğin bir süre ilgisiz olduğu dönemler olmuştur.
    seni sevmiyor veya sevgisi azaldı diye düşünme. zaman tanı. o soğuksa sen sıcak konuşmaya çalış. bir süre sonra hala böyleyse o zaman düşün derim ben.
    gerçi ne kadar zamandır böyle hissediyosun bilemiyorum ama...
    sevdiğini sen tanırsın. sana ne derece sadık bunu bilmiyor musun?

14. 9 Ekim 2010
  15. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    ya bu cok karmakarısık bır durum... yanı cok sukur esımle boyle bırsey hıc hıssetmedım ama bazen gercekten de kafamızdan secen mantıklı veya mantıksız seylerı onların da dusunmesını hatta yapmasnı beklıyoruz ama o kızdıgımız kısının aklından bıle gecmıyorkı.
    bir kere ihmal edildigimi hissettim. herkes sacmalama dıyordu ama haklı cıktımm. kaybettim. ben ıcten gelen hıslerın dogru olduguna ınanırım. tabii kuruntuların degıl. ama ıcten gelen seslere kulak vermek lazım!

Son düzenleme: 9 Ekim 2010
  16. 9 Ekim 2010
  17. ceku

ceku Yeni açmış bir çiçek Üye

Beğenildi:
    111
    Ödül Puanları:
    163
    Sevgilim olduğu dönemlerde ben de çok yaşardım bu duyguyu karşı tarafın ilgisizliğinden kaynaklanan bi durum.Ama önce kendimizi sorgulamamız gerekir diye düşünüyorum acaba ben ona karşı aynımıyım yoksa ben mi kırdım onu da ilgisi azaldı filan gibilerinden, kendinde bi değişiklik göremediysen o zaman bunu ona sorabilirsin son günlerde hayatında değişiklik var mı bana biraz ilgisiz davranıyosun gibi geldi diyebilirsin. Ya da biraz daha sabredip düzelmesini bekleyebilirsin düzelmezse konuşursun

18. 9 Ekim 2010
  19. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Hepimiz zaman zaman böyle kuruntulara kapılıyoruz...
    Ne bileyim mesela herşey mükemmel giderken ufacık bir tartışma oluyor ve o tartışma anında söylediği bir kelime üzerine acaba beni sevmiyor mu diye düşünüyoruz hemen...
    Bence senin kuruntun canım...