sevimli ördeğime yardım edin lütfeeennn???

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve çixgxdem87 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : çixgxdem87
  1. çixgxdem87

çixgxdem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yavru bi ördeğim var çok seviyorum onu ama bi sorunum var apartman dairesinde bakıyorum ona ve bir haftada boyu uzadı hızlı büyüyo bir arkadaşımda ördekler büyüdükçe kendiliğinden bit üretir dedi benim ördeğim tek bi tane ve çok iyi bakıyorum ona gerçekten büyüdükçe bit üretirmi bana pek mantıklı gelmedi bu paylaşmak fikir almak istiyorum ördeğimden ayrılmak istemiyorum huzur veriyo bana yardım edin lütfenn hepinize tşkler şimdiden :asigim:

2. 16 Nisan 2010
  3. ladyteaser

ladyteaser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bize neşe, huzur vs veriyor die bir hayvanı doğal yaşam koşulları dışında beslememiz bana doğru gelmiyor. apartman dairesi bir ördek için ne kadar uygun olabilir ki? bana sorarsan bence buradaki asıl sorun ördeğinin bitlenmesinden ziyade mutlu ve sağlıklı olabileceği bir yerde yaşaması gerekliliği.

4. 1 Mayıs 2010
  5. D...ile...K

D...ile...K Guest

canım hayır ördekler öyle kolay kolay bitlenmezler. zaten onlar suda yaşamayı sevdikleri için en temiz hayvanlar kategorisinde yer alır. hiç merak etme, hadi oldu diyelim bitlendi, pet shoplarda kuşlar için sprey şeklinde bit ilaçları var sıkınca hemen ölür bitleri. ama hiç zannetmiyorum bitlensin.

6. 1 Mayıs 2010
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    benımde abım ıkı tane ordegı var bır sıyah bırde beyaz ayyyyyyyyy cok pıs kokmaya basladılar buyudukce

8. 5 Mayıs 2010
  9. çixgxdem87

çixgxdem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hepinizden tek tek tşk ederim ciddiye alıp cevap yazdığınız için benim ördeğimde büyüdükçe pis kokmaya başladı balkona koydum durmadı karton kutunun içinde ve ördeğimle vedalaşmak zorunda kaldım ayrılması çok zor oldu ama vedalaştım :1no2: doğal ortamında sağlıkla büyür inş :Saruboceq: ara sıra onu doğal ortamında ziyaret edicem sanırım en doğrusu bu bi daha almıcam :gitme:

10. 15 Mayıs 2010
  11. ece111

ece111 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ayyy ördeğini de seni de yerimmm çok tatlisinnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan