sevinc ve huzun bırarada

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve ibem77 tarafından 3 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ibem77
  1. ibem77

ibem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biliyorsunuz ben bır ebeyım ama yapmıyorum hemsırelık yapıyorum üst komsum var sevdıgım bır arkadasım hamıle son ayında bebesını hıc ıstemıyor ben bebek için cırpınırken ilac ğine asılama yapılırken o istemeyerek hamıle kaldı hıc istemedı ayın bırınde son gunuydu hala bebegı ıstemedıgını soyluyor neymıs tayın zamanıymıs bebek ayagına dolasırmıs bebegı dusurmek için elınden gelenı yaptı perde astı raflardan atladı kocasıyla hergun beraber oldu hopladı zıpladı yarabbım istemeyınce ıyıce baglandı ve son gune ulastı sabah benı aradı agrım var dedı dakıka tut dedım ben kahvaltı ederken hastaneye gıtmıs acılen aradı kos arkadasım yetıs dedı kosarak gıttım dogum baslamıs elımı bırakmadı yarım saat sonra dogdu bebek poposuna vurduk vıyak dıye bır ses neyse dıkıs atıldı bebek cok tatlıydı yumos yumos ellerı vardı bebek kanlıydı ama cok tatlıydı annesıyle işi bitince bebegı sevdım hıc kucagımdan indırmedım herkesı aradım dogurdu dıye sankı bebek benım dıye eve getırdım yatırdım elımde goren insallah snınde olur dıye dua ettıler asagıya ındım esımı gorur gormez gozyaslarıma sahıp cıkamadım agladım neden benım olmuyor neden ben neden dıye hıckıra hıckıra ama arkadasıma hıc bellı etmedım rolm yaptım her zamankı gıbısenağlamahihoyyyt

2. 4 Mayıs 2009
  3. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    allah sana daha güzelini daha hayirlisini nasip etsin

4. 4 Mayıs 2009
  5. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    canım ibemcim çok iyi anlıyorum seni öncelikle Rabbim bebeğini arkadaşına ailesine bağışlasın ama inşallah bizim de olucak nasıl bilmiyorum ama Rabbim bizi de tez zamanda hayırlısıyla kavuşrur inşallah işte hepimiz bi sınavdan geçiyoruz arkadaşın istemediği bi bebeğe bunca bizler gibi isteyen kişiler varken nasıl sahip çıkıp şükredicek mi diye ; bizde bebek isterken elimizdekilere şükredip isyan edip etmicek miyiz diye HAYAT BÖYLE Bİ SINAV AMA RABBİM DAHA BÜYÜK VE ALTINDAN KALKAMICAMIZ SINAVLAR VERMESİN
    GEÇENGÜN YİNE BEBEK İÇİN AĞLARKEN eşime dedim ki ne olur ağlamıyalım ya çok isteyip Rabbim verince sonra da bi sağlık problemi olsa evladımızı gözümüzün önünde kaybetsek daha mı kolay en önemlisi sağlıklıyız çok şükür ne yapalım bu kadar uğraşıyoruz Rabbim ister verir istemezse vermez bizbirbirimize kenetlenelim kıymetimizi bilelim birbirimizin dedim eşime
    böyle canım işte ne yapalım Allah bugünlerimizi aratmasın çok şüküra.s.

6. 4 Mayıs 2009
  7. glsh85

glsh85 Guest

allah en yakın zamanda tum ısteyenlere en hayırlısını verır ıns

8. 5 Mayıs 2009
  9. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde istisnasız bütün arkadaşlarım evlendikten en geç 3 ay sonra hamile kaldılar,çoğu ilk ay..çevrem bebek doluydu,her bebek ziyareti sonrası doğruca psikoloğa gidiyordum..tam bir sene öncesine kadar...şimdi ise minik kızımın beşiğinin başında uyanmasını bekliyorum...hayat işte,bir sene sonra neler olacağını bilemezsin..umudunu hiiç yitirme....