sevincim bir yanda hüzünüm bir yanda boğuluyorum bana yazın lütfen:(:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve cemrenisa tarafından 21 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : cemrenisa
  1. cemrenisa

cemrenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yarın nıkahım var arkadaslar ailem annem kardeşim şimdiden ağlamaya başladılar bir haftasonrada düğünüm var çok mutluyum ama annemden nasıl ayrılıcağım helekı kardeşim ve babamdansenağlama annem ağlıyor bende belli etmiyorum içimi üzülmesin dıye içim yanıyor benm gıbı olan varmıydı:KK43: annemden biraz uzağa gidiyorum hem ağlarım hem giderim aşkımı cok sewıyorum bende onu allaha şükür ama ailemden uzak kalmak alışmak bana zor gelıcek bana bişiler söyleyin lütfen k.validemlede altlı üstlüyüz hayatımın imzasını yarın atacağım şimdiden hepinize teşekkür ederim :1hug:

2. 21 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ayy ben evli diilim ama babamdan ayrılmak çok zor gelir kesin, sanki artık onun kızı diilmişim gibi hissederim senağlama

4. 21 Mayıs 2008
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    öncelikle allah mesut etsin.tebrik ediyorum sizi....maalesef ki çoğumuz ailemizden uzağız ama sizde bir aile olacaksınız..tabiki alışma devresini biraz zor geçirebilirsiniz ama bunu düşünerek mutsuz olmayın lütfen..anneniz telli duvaklı gelin ettiği için mutluluktan ağlıyordur eminim..bir anne baba için ne mutlu bir gün..uzak yakın allah fırsatını verir ziyaret gelirsiniz..eşinizin desteği çok önemli size birazda olsun ailenizi aratmaması için...mutlu olun...
    sevgiyle kalın...

6. 21 Mayıs 2008
  7. bademgozlu

bademgozlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba canim,

Ben iki aylik evliyim, inan bana benim içinde zor oldu hemde çok zor. Annemden babamdan abimden ablamdan ayrilmak zor oldu, butun aliskanliklarini unutup yeni bir hayat yasiycaksin sevdigin insanla. Gerçi ben uzaga gitmedim ama evin ayri oldugu vakit yinede her sey degisiyor. Bir ay boyunca zorluk çekeceksin ozliyceksin hatirlayip agliycaksin ailenle yasadigin butun yasamini ama zamanla geçecek. Ve keske kayinvaldenle alt ust oturmasaydin daha iyi olurdu, gerçi sen ona oda sana saygi gosterirse sorun olmaz. Kendine ii bak uzulme hayat boyle bir gun herkez uçup gidiyor anne babanin ocagindan...MUTLULUKLAR

8. 21 Mayıs 2008
  9. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    ahhhh canim böyle bi durumu hic yasamadim bilmiyorum ama bizde dört kiz kardesiz ve birinin evden gidecegi aklima geldiginde bile gözlerim dolar....
    ben yazlari türkiyeye tatile gelince bile annemle telefonda konusunca aglariz yani anliyacagin bizde durum bi ay uzak kalinca bile vahim....
    ilk zamanlar aglarlar tabi herseyde akillarina sen gelirsin sofradaki yerine bakarlar annen eger evde esyan kalmissa alir onu koklar aglar felan yani biraz daha böyle devam eder...
    senin icinde zor olucak ilk zamanlar ama herseye alisiyor insan bide yaninda sevdigin insan olursa dayanmasi ve alismasi daha kolay olur...
    neyse sen sIkma kendini koyver gitsin tutma bosuna agla yani her duygu zamaninda yasamak iyidir tabi abartmamak sartiyla...
    dilerim cok mutlu olursun, dügünün tam hayal ettigin gibi ve evliliginde seker tadinda gecer...

:teytey: a.s. :teytey:

10. 21 Mayıs 2008
  11. SOSO

SOSO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim allah bir ömürbüyu mutlu etsin sizi kötülüklerden korusun...
    inşallah hayırlısı olur senin için ..siz iyi olunda varsın uzak olsun..benim ablamda yurtdışında evli ama çok mutlu çok iyi bir eşi var..allh herkese böyle insanlar nasip etsin..seni tanımıyorum ama bunu hakettiğine inanıyorum.. canım benim hepsi geçer çok öpüyorum seni canını sıkma sakın

12. 21 Mayıs 2008
  13. cemrenisa

cemrenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir ewin bir kızıyım allah razı olsun anam babam bır dediğimi iki etmedi
    seçtiğim insanda öle inş.değişmez..
    bir ewin bır kızıyım annem banaa ben anneme çok çok düşkünüm
    tabikide hayat bir parçası enınde sonunda uçucağız yuvadan senağlama
    ama çok ağlıcam biliyorum uzak yerdeyım ha deyınce gıdemem senağlama
    allahın emridir ewlenmek bunu bılıyorum ve allahıam sığınıyorum

14. 21 Mayıs 2008
  15. EU3

EU3 Guest

inşallah bir ömür boyu eşinle evinde huzurlu mutlu olursun hayırlı olsun canım
    ayrılık konusuna gelince her evlenen kişi bu olayları yaşadı ama biliyormusun ağlayarak çıktığın evine 1 hafta sonra döndüğünde gülen yüzlerle karşılaşıcaksın ve zamanla alışacaksınız evin eşinle oturduğun ev olacak ailenin evide ailenin evi ...
    ne kadar uzakta olursan ol ailen için önemli olan senin mutlu olman senin mutlu olduğunu bildiklerinde o mesafeler önemli olmuyor yeter ki senin eşinle mutlu olduğunu bilsinler canım :enbuyukkk:

16. 21 Mayıs 2008
  17. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy kuzum benım kıyamam sana ağlama hepimiz yaşadık çokk zor çok
    ama illaki alışıcaksın senın şuanki pskolojını anlıyorum kafanda binbir türlü sorular
    ailenın gözbebeğisin annen nasıl bır yuva kurduysa sende kurucaksın üzülme
    harab etme kendını sakın böyle işte hem ağlıcaksın hem gidiceksin bugun olmasa yarın
    allah mıutlu mesut etsin canm

18. 21 Mayıs 2008
  19. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ahhh ben evleneceğim zamanlar kafamdaki tek düşünce babamdan nasıl ayrılacağım sorusuydu ki taaa Adana'dan İstanbul'a gelin gelecektim... 4 yıl oldu evleneli halen telefonda babamla konuşamam sesimiz titrer ikimizinde :KK43: Elbette annemi ağbimi kardeşimide çok özlüyorum ama babam bambaşka.... 15 gün sonra gidiyorum memleketime doyasıya sarılacağım babacığıma kurban olurum ona ben..........

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.