Sevincinizi paylaşırken lütfen dikkatli olalım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nurtopu tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : nurtopu
  1. nurtopu

nurtopu Hayat güzel:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar öncelikle gebe kalan arkadaşları canı gönülden kutluyorum. Her yeni gebe kalan bizlere de umut oluyor. Belki de her gün yeni gebelik haberleri almak için bakıyorum kendi adıma bu foruma. Ne kadar sevindiğinizi de anlıyorum. Ama bu coşku içerisinde gebe kalmaya çalışan arkadaşlarımızı da düşünerek dikkatli şeyler yazalım lütfen. Kimseyi kırmak istemiyorum o nedenle örnek vermek istemiyorum şu sözler ya da bu sözler diye. Ama bu yazımı okuyanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır. Lütfen cümlelerimizi seçerek yazalım. Çünkü burda gebe kalmaya çalışanlar gerçekten çok uğraşlar veriyorlar. Tabiki buna gebe kalmış olanlarda dahil. Ne diyelim darısı gebe kalmak isteyen herkesin başına:))

2. 19 Ağustos 2009
  3. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    katılıyorum, bence çok önemli birşey yazmışsın.
    ayrıca hemileik testleri negatif çıkan arkadaşların o hüsranla yaşadıkları ve hissettiklerini yazdıklarında, çocuk sahibi olmamış, veya tedaviler geçirmemiş, veyahut evlat sahibi olanların dünyanın sonu değil neden böyle kapıp koyveriyosunuz, hiç mi dert görmediniz hayatta, siz daha sıkıntı görmemişsiniz vs gibi motive edecek derken yarasını iyice kanatan yorumlar yapılmasından da hiç haz etmiyorum...

4. 19 Ağustos 2009
  5. EU3

EU3 Guest

:1closedeyes:2 yıldır ohooo ben neler gördüm bu sitedeee hamile kalmak için zırlayıp dert yananlarrr hamile kaldıktan sonra yüzümüze bile bakmıyor bakıncada hiç hoş olmayan nasihatlar veriyorrlar gıcık oluyorumm...:1closedeyes:

6. 19 Ağustos 2009
  7. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    balım bizde hamile olacaz allahın izniyle..rabbim kimsenin gözünde koymasın hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin..:Saruboceq:

8. 19 Ağustos 2009
  9. nurtopu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Haklısın canım. Bence konuşurken hep kendimizi karşımızdakilerin yerine de koyarak ölçüp biçerek konuşmak lazım. Bunu kendime de söylüyorum kimse direk birini ya da birilerini hedef alıyorum sanmasın.
    Bu arada buralardaki herkes gibi ben de seni çook sevdim ve seviyorum biliyosun değil mi balım. Şeniz

10. 19 Ağustos 2009
  11. nurtopu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah yabangülüm
    Allah bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin
    orucumuzu açarken hep birbirimize dua edelim inşallah

12. 19 Ağustos 2009
  13. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah kızlar benim bütün dualarımda isteyen bekleyen tüm anne adayları var hepsinde allahım hayırlısıyla sağlıcaklan bizlerinde kucağına almayı nasip etsin inşallah allahım bize sabır versin

14. 19 Ağustos 2009
  15. comeback

comeback deli diyorlar bana.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teselli başka nasıl edilirki ama.
    negatif çıkmış testin,yapacak bişeyinde kalmamış bu dünyada.
    niye yaşıyonki hala.çocuksuz olmak dünyanın sonumu desin millet.
    tabiki beterin beteri var şükretmek lazım herzaman diye teselli edilir insan.
    o testi yaptıramayanlarda var biliyormusunuz.
    çünkü hiç ümidi yok.çünkü tıpta çaresi yok.
    tekrar deneme şansı olanlar şanslı bence.

16. 19 Ağustos 2009
  17. nina

nina Guest

pembepamukçum bende eşimdeki problem nedeniyle hamile kalmaya çalışanlardanım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: ben özellikle burda tedavi olup bebeğini yıllrca bekleyip yada mucizeler yaşayıp hamile kalan arkadaşlarımla birlikte seviniyorum olmazsa da birlikte üzülüyorum (çok yazmasamda konulara :1hug: )
    çucuk sahibi olmak hamile kalmak bu hayatta ki herşey demek değil ki ben şimdiye kadar kırıcı bir yazı görmedim ama buyrunnnnnnnnnyani hayatta herkesin sınavı ayrıdır bebeği sorunsuz olur ama başka problemleri vardır yada çocuğu olan herkes çok mu mutlu yoooo o yüzden canını sıkma ben hep dua ederken tüm isteyen tedavi olan bebek için üzülen sıkıntı çeken herkese nasip et Allahım diye dua ediyorum :Saruboceq::Saruboceq: Allah belki baştan bizi deniyor üzüyor ama sonunda hayırlı güzel evlatlara sahip olucaz:teselli:

18. 19 Ağustos 2009
  19. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    cekmeyen bilmez; gerci bazen de biz alinganlik yapiyor olabiliriz, bu bir sabir ve inanc sureci bizim icin kim ne derse desin kizlar Allah buyuk, sabirli olalim.