seviyor mu? dalga m geiyor? yardm edin yoksa leceim!!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve uzuntopuklar tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : uzuntopuklar
  1. uzuntopuklar

uzuntopuklar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaydirigubbakcemileuzun uzun anlatmak istiyorum 3.5 senelik bir ilişkim var ve birlikte inanılmaz iki insanın yaşayamacağı kadar çok şeyler gördük geçirdik ve hiç birinde ayrılık söz konusu bile olmadı.birlikte okuduğumuz yıllarda tanıştık ve bana söylediği ilk söz ben senilnle ayrı kalamam git ne yaparsan yap anneni ikna et evleneceğiz başka yolu yok yada kaçırırım dedi durdu.aradan 1 yıl geçdi ve ben ikna edemedim çünkü yaşın daha 20ydi ve biz ayrı şehirlerdeydik.15 gün sadece arada su içerek yemeden içmeden geçirdim ve buna rağmen kimse ikna olmadı ve artık midem yemek kabul etmiyordu deri ve kemik yığını kadar kalmıştım.hap içtim olmadı yakalandım ama yine kimse ikna olmadı ve bu böyle 1 sene devam etti ve bana inanılmaz bağlıydı kontr alabilmek için işten dönüş parasıyla kontür alıyordu km lerce yol yürüyordu bu yüzden dayanayıp bana ulaşamadığında çoğu kez iş bıraktı.ve ben bu sürede 3 yıl boyunca okulumada devam edemedim 2 yıllık mezunum hala.beni sürekli kıskanıyor sakınıyor ayrı şehirlerde olduğumuz için çok kavgalar ediyorduk özlemenin vermiş olduğu ama mutluyduk ve birbirimizi istiyorduk.bunları anlattım çünkü 2 ay önce ayrıldık üstüne çok gittim umursamaz davranarak oda ağlamaklı şekilde daha beni arama dedi ve kavgasız ayrıldık sonra ben beni düşünüp düşünmediğini anlamak için bir gün 2 ayın sonunda mesaj yazdı ama o süre içinde hiç aramadım.mesajda "hayatında olmadığım gibi hayatımda olmayacaksın.ben gidiyorum yazdım" ve aynı gün deli gibi beni aradı durdu hatta daha sonra kardeşi yengesinden öğrendimki hıçkıra hıçkıra ağlamış.ve biz sonraki günlerde barıştık ama bu son olmadı barıştıktan sonra ki 2 buçuk hafta sonra tekrar ayrıldık ve bana bağıra bağıra seni istemediğimi aylar önce demedimmi diyerek aradı.aynı gün gülerek geri aradı şakaydı gibilerinden.ve ben artık tamamen bittiğini düşünmüştüm çünkü bana seni istemiyorum demişti.derken bir gün 2 hafta sonra açtım telefonumu ve bana yarın istanbula geliyorum senin için geliorum lütfen görüşelim diye aradı.bende umursamaz şekilde tamam dedim ve gittiğimde kalbinin çarpıntısını boyundaki kalp atışlarıda bile gördüm bana deli gibi sarıldı ben hiç tepki vermedim sarılmadım sadece dinledim ve cebinden bir kutu çıkarıp benimle evlen dedi seni seviorum herşeyi bana bırak seni çok üzdüm kıymatini bilemedim gibi lafların ardından tekrar döndü ve ben ayaklarım yerden kesilmişti artık bana bakışları okadr gerçekti ki.3 gün gayet iyi konuştuk ve gideli sadece 2 hafta oldu adam yine değişti....ve telefonunuda kaybetti asker kaçağı falan çıktı önce onu dert edio dedim ama bana hiçmişim gibi davranıo seviorum derken bile zorla söylüo.mideme bir acı oturdu kaldı 2 beden zayıfladım çöktüm dayanamıyorum artık..bana bir bilen bir akıl versin.açık açık söyledim sevmiyorsan bunda bişey yok söyle bitsin bana üzülmene gerek yok.heycanım bitti de bişey de diorum ama beni zorlama diyr seviorum ama herşeyin bir zamanı var diyor.bıktım artık ne ayrıyız ne birlikte.ona karşı karşı koyamadığım müthiş bir zaafım var ve önüne geçemiorummm.ben gözümü onda açtım belkide ondan .bu kadr uzun yazdım çünkü çok inanılmaz seviorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.umarım okur ve bir cavap verirsiniz...yoksa açlıktam mutsuzluktan ölücem

2. 3 Eylül 2009
  3. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    böyle davranan erkekleri anlamıyorum.
    ne yani seviyor sa neden böle davranıyor madem???
    karşına al ve konuş,ben böle bir ilişki yaşamak istemiyorum,beni seviyosan bana bunu hissettir,ya da çek git de.hala böyle davranmaya devam ederse bırak istediği gibi davransın,umrunda bile olmasın.
    dengesiz biriyle ilişki hayatını cehenneme döndürür.

4. 3 Eylül 2009
  5. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    dengeszlki diz boyu boşver canım sen bu çocuğu...

6. 3 Eylül 2009
  7. blackheart

blackheart Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Çok yaŞadım senın yaŞadıĞın aÇlıĞı sıgarada kullanıyormusun?

8. 3 Eylül 2009
  9. uzuntopuklar

uzuntopuklar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konuşuyroum şimdi üstüme gelme diyor.herşeyden sıkıldım vs.tek bilmek istediğim beni sevp sevmediği çünkü emek verdim çok hemde.ona dayanamıyorum ama bitti gitti madem neden beni tekrar bulandırıyorsun bitti de git yoluna yüzük alıp geliyorsun.kendi parmağında içinde adım yazan yüzük taşıyorsun bunun bir anmalı olmalı....herşeye karşı güçlü olabilirken ona karşı olamıyorum onun karşısında sadece 5 dakka fazla direnemiyorum.....:KK43:(((

10. 3 Eylül 2009
  11. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

dengesiz bir ilişkin ve sevgilin var bence:nazar:
    bu ilişki için bu kadar kendini harab etme birazda karşı tarafın özverili olmasını bekle

12. 3 Eylül 2009
  13. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kendini çok yıpratmamaya dikkat et belli ki yaıpranmışsın bayaa bi..bu zamana kadar sanırım hep kalbinin sesini dinleyip oyle hareket ettin ama sonuçları bunlar bu haldesin işte bundan sonrada bişey dene otur düşün aklının dediğine git..o zaman inanıyorum ki daha mutlu olcaksın..Allah yardımcın olsun canım..dediğim gibi seni bu hale sokan bi adam ne kadarda iyi olsa sana iyi gelmez biraz aklınla mantıgınla hareket et :teselli:

14. 3 Eylül 2009
  15. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kere ayrılınca adam dengesizleşmiş
    Mantığına ters düşen birşeyler var bence.
    Sevdiği halde ayrılmak neden yoksa?:nazar:

16. 3 Eylül 2009
  17. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya dengesiz bu çocuk..açık açık sor neden bu dengesizliğin ya adam gibi cevap versin ya da yolunuza bakın..3 adım ileri 1 adım geri nasıl iş bu anlamadım.

18. 3 Eylül 2009
  19. uyyy içim karardı ayol :kahve:
    bu ne canım ya çık bu arabaesk ruh halinden kendine yazık etme çık dolaş etrafına bak biraz. acıların kadını bergen gibi olunca taç takmıyolar insana:nazar: