Seviyor mu Sevmiyor mu ben anlam veremiyorum yardım edin lütfen

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve deniz22humanist tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : deniz22humanist
  1. deniz22humanist

deniz22humanist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İ yi Geceler Herkese;
    Aranıza yeni katıldım ve yaşşadığım sorunu sizinle paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum. Bu arada sen bilmiyor musun seni sevip sevmediğini neden burada soruyorsun kendisine sormak yerine diyecekler olacaktır ki şimdiden cevaplıyım kendisine sorduğumda sevdiğini söylüyor ama öyle garip davranıyor ki ben ikilemde kalıyorum. Neyse uzatmadan anlatıyım
    Onunla bundan 6-7 ay önce tanıştık tanıştığımızda 3 gün boyunca sürekli görüştük farklı şehirlerdeydik.Ve ben 3. gün ona aşık olmuştum ogün bana boşandığını söyledi aradan 5 yıl geçtiğini falan anlattı neden boşandığındanda bahsetti. Bilmiyorum yaşayanlar varsa bilirler aslında ben asla böyle bişey yaşamam boşanmış biriyle birlikte olmam derdim hep ama büyük konuşmuşum demekki ona karşı koyamadım ve boşanmış olmasını umursamadn devam ettim ama o genelde ilgisizdi bir gün boyunca ya hiç aramıyor ya günün sonlarına doru arıyordu yada iki günde bir uzaaktan uzağa 2 ay devam etti daha sonra ben tayinimi özellikle onunla aynı şehirde olmak için istedim ve onunla aynı şehirde olmanın tam herşeyi güzelleştireceğini düşünürken aynı şehre taşınmamdan iki üç hafta sonra tarzlarımızın uymadığını söyleyerek ayrılmak istedi çok kötü oldum yapamadım dayanamdım ve aradım aradım aradım sonunda tekrar birleştik bir süre çok güzel geçti evlilik için planlar yapmaya başlamıştık ki ailesi ailemle tanıştı ve o günden sonra hiç aramadı ben sen beni sevmiyorsun biliyorum diye mesaj çektim bana kadınlar hisseder doğru söylüyorsun dedi ve yine bitirmek istedi ben yine üsteledim yine defalarca msnde yalvardım filan bana eski eşini düşündüğünü hala ve beni sevmeyi denediğini ve ama yapamadığını söyledi yıkılmıştım bir daha asla görüşmemeye karar verdim beni aramamasını söyledim ama ben böyle yapınca arayan o oldu tekrar görüşmek istedi ve ben dayanamadım tekrar görüştüm bana içinizden böyle aptallıklar yapılır mı demeyin lütfen inanın aşk bambaşka bişey onsuzluk benim sonum olur diye düşündüm hep ve bi gün bana bişeyi itiraf etti bende sonradan neden ayrılmak istemiş biliyor musunuz eski eşiyle tekrar birleşmek istiyormuş ben ona zaman verdim onu seviyorum nefret etmiyorum onun mutluluğunu istiyorum bi süre aramdım ve tekrar geri döndü belliki olmamış böyle bişey inanın çok kötü biliyorum beni eleştirecek çoğu ama dediğim gibi o mutsuz olursa bende mutlu olamam benle yada başkasıyla nerde mutluysa orda olsun isterim sonra tekrar başladık ben onu çok seviyorum her an onunla görüşmek konuşmak istiyorum ama o iki günde bir arıyor beni o aramayıca bende aramıyorum bir konuştuğumzda dünyada benden mutlu insan yok bir konuştuğumuzda sanki bir daha hiç konuşmayacakmışız bitecekmiş gibi iki gün önce konuştuk ve onu özlediğimi söylediğimde neden dedi yani duyarsızca geçen aradığındada beni sevdiğini ben olmasam hayatında mutsuz olacağını söyledi ben anlamıyorum bir seviyor bir sevmiyor nasıl bir şeydir akıl verin bana lütfen desteğe ihtiyacım var

2. 14 Ağustos 2009
  3. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    3 günde aşık olunur mu yahu,aşkı ne kadar basite indirgemişsiniz böyle..Sizdeki bu duygu bir takıntı..Karşınızdaki adam sizi kullanıyor hanımefendi,tez elden açın o yumduğunuz gözlerinizi..Sizi istemeyen bir adama niçin durmadan yalvarıyorsunuz,ama aşk bu filan demeyin,kendinize niçin saygı duymadınız ? Adam eski karısını yeniden elde edemeyince yedek olan size dönmüş ve siz bunu bile bile kabulleniyorsunuz ! Bu adamdan kurtulmazsanız,sizinle kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaya devam edecek,benden söylemesi..O zaman bugünlerden daha çok ağlarsınız..

4. 14 Ağustos 2009
  5. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Açıkça söylemiş zaten sevmediğini.
    Hala seviyor mu sevmiyor mu diye soruyorsunuz.
    Adamın yaptığı şey sizinle zaman geçirmek,ona olan zaafınızdan faydalanıyor.
    Aşk diye diye o kadar taviz vermişsiniz ki kendinizden,sizi çantada keklik görüyor.
    Birde hayatında siz olmadan mutsuz olacağını söylemiş ya,mutsuz olur tabi adamın egolarını tatmin ediyorsunuz çünkü,onun hoşuna gidiyor bu durum.
    Siz üzülmüşsünüz,kırılmışsınız hiç umrunda değil beyefendinin,özledim deyince neden diyebilecek kadar kişiliksiz ne yazık ki.
    Hiç mi düşünmüyorsunuz kendinizi ?
    Gerçi bunun cevabını vermişsiniz.
    O mutsuz olursa bende mutsuz olurum,benle ya da başkasıyla nerede mutlu olabilecekse olsun diyerek.
    Kendinize değer vermenizi tavsiye ediyorum size.

6. 14 Ağustos 2009
  7. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bildiin sevmiyor yani. canı sıkıldığında gidiyor canı sıkıldığında geri geliyor. neden bunu yapmasına izin veriyorsunuz ki resmen oyuncak ettirmişsiniz kendinizi. bu aşk sevgi filan değil bildiğin bağımlılık.. bi an önce kurtulmaya bakın bu bağımlılıktan

8. 14 Ağustos 2009
  9. EU2

EU2 Guest

senin yaşadıklarını bende yaşadım şeker..boşanmış biriyle 1.5 yıl çıktık hemde..herşey guzeldi gayet..sevgisine inanıordum..ama bigun nette eski eşine yazılmış mail buldum içerigi önemli degil..ve ms attım..bitti dedim..şok oldu tabi..ne gördüysem yazdım yolladım..dedim demeki o insan bugun dönse kabul edersin..adama bana yazdı evet haklısın bugun kabul ederim onu onun kadar kimseyi sevemem..ve ondan sonra ilişkim bitti....4 ay oldu biteli ve gayet iyiyiyim..sende yasışcaksın belki yeri gelince yaşadıklarımı..eskisinde hala aklı varsa sevgisinede inanma..elinden tutuo seni nasıl olsa sen varsın onu kabul eden die düşünüo..boşver yol versin gitsin..daha çok üzülürsün..

10. 14 Ağustos 2009
  11. deniz22humanist

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı takıntı ve bağımlılık haklısınız galiba yol yakınken dönmek en güzeli tekrar teşekkürler herkese

12. 14 Ağustos 2009
  13. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu adam seni kullanıyo resmen eski eşiyle arası bozulunca sana dönüyo düzelince ona dönüyo böyle bi karakterdeki biriyle olsanda mutlu olamassınki seni üzen birisiyle olmak saçma bide sana sevmiyorum demiş kararsız insanlardan nefret ederim sanki oyun oynuyo senle sende buna izin veriyosun neden peşinden koşan sen oluyosun anlamadım bırak yaa seni sevmeyen senle oynayan birinden ne hayır gelir sadece aşkla mutluluk olmuyo karşındaki insanın seni sevip sayması lazım böyle birisinden hayır gelmez en iyisimi sen o sayfayı kapat seni mutlu edecek sevecek biri çıkar karşına buda eski karısyla evlenir artık baksana aklı hala onda kalbide daha ne bekliyon boşverr

14. 21 Ağustos 2009
  15. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sizi tabi ki de sevmiyor sadece kendi çıkarları için kullanıyor. sizi sevse 2 gün aramadan durur mu? defalarca ayrılır mı? sizse böyle bi insana tutup yalvarıyorsunuz neden? ne bi eksiğiniz var ki? ona bağımlı hale gelmişiniz bunun sevgiyle alakası yok sevgi demek sevdiklerine BAĞLI olmak demek BAĞIMLI olmak demek değildir. kendize gelin lütfen siz bir bayansınız nazı siz yapmalısınız beyler değil gururunuzu ayaklar altına alıp kendinizi küçük göstermeyin ona hayır demeyi öğrenin hatta ondan tamamen uzaklaşın kendinizi böyle bi kargaşadan kurtarın.

16. 21 Ağustos 2009
  17. deniz22humanist

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklısın kkarabiberr arkadaşım. Bu bi hastalık gibi kendimce yenmeye çalışıyorum ama çok acı veriyor o yüzden en kısa zamandaa psikolojik bi yardım alacağım inşallah. Ve yenicem yorum yapan herkese gerçekten teşekkür ederim. Buraya üye olmadan önce hep okurdum burada yazılanları ve beni o kadar cesaretlendirdi ki şimdi en azından buu kabul ediyor ve bundan kurtulmak gerçekten istiyorum. Yorum yapan herkese tekrar teşekkür ederim. HAYIRLI RAMAZANLAR HERKESE

18. 27 Ağustos 2009
  19. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zaten sevmediğini açıkça söylemiş canım.
    eski eşiyle barışmak istiyor,deniyor,yapamıyor,bu dönemde kendisini seven ve ona destek olacak birine ihtiyaç duyuyor.o da sensin...ben seni sevdiğine inanmıyorum.bence böyle biri iç,n vaktini harcamaya deymez.neden uğraşıosun ki??? o olmadan da yaşarsın emin ol.insan herşeyi unutuo zamanla.
    yaşamak için kimsenin kimseye ihtiyacı yok.