seviyorum ama adım atamıyorm

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve neden yar tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : neden yar
  1. neden yar

neden yar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 haftadır erkek arkadaşım ile ayrıyız onu çok özlüyordum ve görmegi çok istıyordum dayanamayıp mesaj attım seni seviyorm diye cevap gelmedi ama benim sürekli bulundugum yazaneye gelmiş beni görmek için aksılık bende ogün orda yoktum ve göremedim.gidebilecegi yerlere baktım çaktırmadan görürmuyum diye ama yine olmadı en sonunda karsılaştık sadece slm laştık sonra ayrıldık.ama onu nekadr sevdiğimi tekar gördüm tabi oda sürekli bana sonra nasılsın diye msj attı ama arkası gelmedi sizce seviyormudur beni okulumda bitti onu eskisi gibi göremem bi cafeye çagrıp görüşelim diyeyim mi ne dersinizkafamçokkarıştı

2. 1 Haziran 2008
  3. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    ikinizde gurur yapıyosunuz çok belli hatta seninki biraz aşırı bile bence çağır tabii konusmanız lazım ki çözün bişeyleri

4. 2 Haziran 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bence gururu bırak ve yanına git o gelemez hiç bekleme erkekler daha gururludur

senin gururu bırakman gerek ne varki seni öldürecek değilya korktuğun kadar zor olmadığını zaten göreceksin

6. 2 Haziran 2008
  7. neden yar

neden yar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende onun beni sevdiğini görmek için bana dönmesini veya msj atmasını bekliyorum ki benim istediğim için değilde kendi istegi için bana gelsin diye 2 arada 1derede kaldım wallaha ya offfff