Seviyorum ama kıyafetime karışıyor. Evlensem mi ?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve happiess tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : happiess
  1. happiess

happiess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 yıldır beraber olduğum kişiyle evlenme kararı vermiş aileleri tanıştırmıştık. Fakat gelinlikte dahi kısa kollu giymemi istemiyor. Ben zaten çok açık biri değilim en kısa japone kol giyiyorum. evlenince eminim onuda istemeyecek. Çok seviyorum ve kıyafet dışında çok iyi anlaşıyoruz. Bazen evlenmek istiyorum bazen istemiyorum. Evlendikten sonra pişman olmaktan korkuyorum. Lütfen yardım.

2. 6 Temmuz 2009
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Mantıklı bir açıklaması var mı???
    Yada tanıştığınızda kısa kollu giyiyordun, neden o zaman karışmıyordu da şimdi karışmaya başladı...
    Bence beni böyle tanıdın böyle beğendin, şimdi neden değiştirmeye çalışıyorsun diye sorardım...
    O zaman sende saçı uzunsa kestirt, kısaysa uzun saçlı istediğini söyle ne bileyim kot giymesini istemediğini falan söyle bir şekilde onu kısıtlama yönünde şeyler söyle bakalım ne tepki verecek...

4. 6 Temmuz 2009
  5. sevvim

sevvim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıyafet yuzunden sevdıgın ınsandan vazgecme bence kapalı olmak kotu bişi degıl cunku sadece bu konudaysa anlasmazlıgınız devam et ilişkine daha sonra aklında kalır bu ınsan

6. 6 Temmuz 2009
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    bi kişiyi öylece hiç değiştirmeden kabullenmek lazım.madem kapalı seviyor kapalı biriyle evlensin:1closedeyes:neden değiştirmeye çalışıyorki:sm_confused:evlenincede karışır hatta taviz verdiğin için senden başka şeylerde isteyebilir.taviz verme bence böyle kabul ediyosa etsin etmiyosa başka kapıya çünkü sadece kıyafetle kalmaz devamı gelir diyorum ben.

8. 6 Temmuz 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    onunla konuş o zaman,giyinişime karışamazsın de...

10. 6 Temmuz 2009
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    peki 2 yıldır nasıl anlaşabildiniz kıyafet konusunda...

12. 6 Temmuz 2009
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    kapanmak istemiyorsa ne olacak.:nazar:
    size göre kötü olmayabilir. ama kapanmayı düşünmeyen için oldukça kötü bu...
    ve evliliktede husursuzluğun en önemli nedenlerinden de biri...
    iyi düşünün bence. kısıtlamalar artabilir ve bir gün kendinizi cendere içinde hisseder ve nefes alamayacak duruma gelirsiniz.

14. 6 Temmuz 2009
  15. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kıskanclık kotu bı durum.. :nazar: bence hersey konusulmalı evlenmeden once sonra olacak olumsuzluklar ve pısmanlıklar acısından.. her kadın kıskanılmak sahıplenılmek ıster ama asırıya kacmamak kosuluyla.. a.s her ıkı tarafta kendını bıldıkten yerınde davrandıktan sonra bı problem olacagını zannetmıyorum .. ama yıne de hersey en ufak detaylar bıle atlanmadan konusulmalı dıye dusunuyorum.. evlılık bu yanı sonucta.. bunun kararını en ıyı sen verırsın canım o yuzden ıyı dusun tasın derım.. :1hug: hakkınızda hayırlısı olsun.. :Saruboceq:

16. 6 Temmuz 2009
  17. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Aklında kalmasın diye evlensin,sonra eşi kıyafete karışmasına hayır demeyen eşini her konuda baskı altında tutmayı müstehak görsün,sonra anlaşamayıp ayrılsınlar.Ama olsun,en azından aklında kalmamış olur,haklısın :nazar:

18. 6 Temmuz 2009
  19. sealybria

sealybria I just began having myfun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben eskı ılıskımde cocuk her seyıem karısıyordu bende adam gıbı dusundum olmaz dedım bıtırdım zaten olamazdı cunku hayatıma edılen mudahaleden hıc hoslanmıyorum,allah sukur esim dunyanın en mukemmel kocası asla benı kısıtlamaz bana daıma guvenır mantıklı her seye olur der bende onu asla uzmem o da benı... Evlılık kolay bır sey degıl adam gıbı adam olmadıgı surece evlenılmez...