seviyorum ama kız arkadaşı var...yardım !!!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve adimyokbenim tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : adimyokbenim
  1. adimyokbenim

adimyokbenim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Kızlar merhaba...

Benim bi derdim var çok büyük :KK43: Ve çok karışık bi durum bu. En başından anlatayım. senağlama

Ben biriyle tanıştım bir ay kadar önce. İnternetten tanıştık. İlk önce yazdık bi müddet nette. sonra telefonlarımızı aldık. geceleri mesajlaşmaya başladık. ama yazışmalar hep dostça oldu. hiç sevgi anlamında olmadı. günlük yaptığımız şeylerden bahsediyoduk öyle havadan sudan. sonra bi gün buluştuk. ikimizde birbirimizi çok beğendik. zaten daha önce resimlerimizi görmüştük. sonra yine arkadaş olarak devam etti. bu arada bana kız arkadaşı olduğundan bahsetti. daha önce bi kaç kere ayrılmışlar son altı aydır da sürekliymiş.kız arkadaşı şehir dışında şuan bi kaç ay önce gitmiş.

onun da bana ilgisi var eminim. bunu çok rahat anlıyorum. ama ikimizde söylemedik hiç bir şey. sürekli güzel şeyler söyleyip sonunda aa ne iyi arkadaşız diyoruz. Hergün msj yada telefon görüşüyoruz.

Şimdi ne yapmalıyım bilmiyorum. Onun amacını ve ne yapacağını da bilmiyorum.

2. 8 Şubat 2009
  3. EU1

EU1 Guest

Canım bıraz bekle bakalım ılk adımı sen atarsan daha sonra bı kavga etsenız sen ıstedın bu ılıskıyı der
    eger bıraz bekleyıp naz yaparsan kıymetlı olursun neden bı sure daha boyle devam etmıyosun

4. 8 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

kız arkadasından ayrılmadan sana yaklasması tehlıkelı bı durum ılgısını bellı etmesı cok guzel ama tam olarak ayrılmadan bı ılıskıye baslamayı dusunme olur mu

6. 8 Şubat 2009
  7. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    cnm kendini kız arkadaşının yerine koyup öyle davranmalısın bence (eğer hala birlikteseler)

8. 8 Şubat 2009
  9. -deniz-

-deniz- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    canım kusura bakma ama 1 ayda birini ne kadar sevebilirsin sevgi bu kadar basitmidir:bbo:
    bence sen duygularından emin ol bunun adı anca hoşlanma ya da beğenme olabilir:nazar:
    bu adamın madem bi kız arkadaşı var neden o zman netten biriyle tanışıyo ya da buluşuyo:mymeka:
    yazık değil mi o kıza:teselli:
    ve bunu bugün o kıza yapan ondan ayrılıp gelse sanada yapmaz mı aynı şeyleri:sm_confused:
    umarım hakkında hayırlısı olura.s.

10. 8 Şubat 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    hep aynı şeyler. deminde benzer bir konuya yazdım. madem kız arkadaşı var sizle ne işi var... arkadaşa mı ihtiyacı varmış... hiç mi, erkek arkadaşı yokmuşta,
    internette tanıdığı ,bir kızla ,arkadaşlık etmeye ,kalkıyor.. kız arkadaşı duysa ,ne kadar üzülürdü değil mi. ya da onun kız arkadaşı bunu yapıp ,internette birini tanısa ve onunla buluşsa. ne kadar doğru ve dürüst bir davranış olur bu... ama o ,bunu yapmış, maalesef...
    erkeklerin bazıları,tek bir kızla olamıyorlar işte. ruhlarında açgözlülük var. amaç ikisini aynı anda, idare etmek.
    sizde , kız arkadaşı olan biriyle görüşmeyin. ve o kızın yerine koyun kendinizi ve geri çekilin.

12. 8 Şubat 2009
  13. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sana karşı duyguları olsa kız akadaşından ayrılırdı senle bi ilişkiye başlardı zaten
    ama demek ki kız arkadaşına karşı da duygusu ve saygısı yok onla birlikteyken senle görüştüğüne göre
    bi onla bi onla egolarını tatmin etmeye çalışan gereksiz bi adam bence..
    diğer kıza yazık sende konuşma artık çocukla diğer kızın suçu günahı ne??

14. 8 Şubat 2009
  15. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sonuçta bir birlikteliği var ne olursa olsun ister iyi anlaşın ister ne olursa olsun.Burada böyle kıs arkadaşı varken karşı taraf için yok ne olacak yok beni seviyor mu diye hala konu açanlara gerçekten şaşırıyorum.Ya senle gerçekten ciddi düşünse kız arkadaşını bırakır...

16. 8 Şubat 2009
  17. birsam

birsam Guest

şehir dışında kız ark olduğu halde bunu yapan yarın aynısını sana da yapar burdan anla nası biri olduğunu

18. 8 Şubat 2009
  19. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Aaaaaaa kocaman bir aaa diyorum sana delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
    seviyorum ama kız arkadaşı var ne demek
    hemde şehir dışındaymış oh ne ala bu aradada boşluğu senle dolduruyor
    çok yanlış çokkk....
    sakın ha ilgin olduğunu belli etme eğer oda belli ederse sana
    karşılık verme ilişkisini bitirmeden bişeyler yaşamayın
    arkadaşım bunun adı nedir biliyormusun aldatmak....
    sevgilisini seninle aldatan yarın bir gün senide bir başkasıyla aldatır
    güvenme sakın
    bide kendini o kızın yerine koy ayrı şehirlerde olduğun sevgilin
    bi kızla böyle bir yakınlaşma yaşasa ne hissederdin
    hoşuna gidermiydi
    biraz empati... :nazar::nazar: