seviyorum ama sevilmiyorum :(

Konusu 'Aşkla İligili Güzel Sözler' forumundadır ve bennusu_tu tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : bennusu_tu
  1. bennusu_tu

bennusu_tu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benneyaptımki

2. 25 Mart 2009
  3. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biraz açar mısın tatlım?seni sevmeyen bi kişi sana acıdan başka hiçbişey vermez inan

4. 25 Mart 2009
  5. bennusu_tu

bennusu_tu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seviyorum ama sevilmiyorum yanii 1.5 hafta önce bi sevgilim vardı ama benden ayrıldı beni ek anlayan tek teselli veren kişii oydu hhayat kısa die mesajlar atıyorum şarkı sözleri yazıyorum ama yinedeolumsuz cevaplar alıyorum ne yapmalıyım ben sizce sevgilim seni seviyorumeğerbirgün mezarıma gelirsen elinde bir tek gülle gel ve baş ucuma koy onu hoşcakal..

6. 25 Mart 2009
  7. bennusu_tu

bennusu_tu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acı veriyor bekliyorum hergün yollarına bakıyorum ama yok boş hayaller ve boş umutlarım var şimdi elimde ...

8. 25 Mart 2009
  9. bennusu_tu

bennusu_tu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yakın arkadaşım bana her zaman yardımcı olduğu için allah razı olsun ondan seni seviyorum kızzz... baş harfi burcu :)

10. 25 Mart 2009
  11. elifsever

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim inan seni çok iyi anlıyorum.bende ayrılık acısı çektim.hemde ilk aşık olduğum adam tarfından bu acıya maruz kaldım.şu ana yapacak bişey yok.bi iki ilaçla kendini yatıştırmaya çalış.zamanla onu unutacaksın emin ol.ama bu dönem çok acı geçecek.ölmek bile isteyeceksin ama hayat kimse için canını yakmaya değmez.bi süre sonra acın nefrete dönüşecek ve en sonunda bi bakmışsın ki,karşına seni gerçekten seven bi adam çıkmış.sakın umutsuzluğa kapılma.bırak gitsin.o zaten kararını vermiş bu saatten sonra hiçbişey eskisi gibi olmaz zaten.sen şu anda sadece başka şeylere odakla kendini.gez dolaş eğlenmeye çalış.sakın içine kapanma ama.canımsın kıyamam

12. 25 Mart 2009
  13. bennusu_tu

bennusu_tu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizce beklemelimiyim??

14. 25 Mart 2009
  15. bennusu_tu

bennusu_tu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay sağol canım ilaç kullanıyorum zaten uzun zamandır ama onu düşünemeden yapamıyorum kaldıramıyorum tek başıma nie böle yapıyor erkekler ya çok mu hoşlarına gidiyor yoksa başka birine mi aşık oluyorlar sence?

16. 25 Mart 2009
  17. bennusu_tu

bennusu_tu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mesela en yakın arkadaşına soruyormuş nasıl iyi mi mutlu die ? niye soruyor niye bırakıp gitti o zaman ? anlam veremiyor sorunu varsa beraber çözelim beraber halledelim bereber üstesinden gelelim dimi nie anlamıyor bu erkekler bizi anlamıyorum :)

18. 25 Mart 2009
  19. elifsever

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence bekleme.bi an önce hayatına yön ver.doğal olarak o da seni merak edecek bi süre,hatta acı çektiğini duymak ona haz bile verecek.sakın üzüldüğünü kimseye belli etme canım.ağlayacaksan da yalnız ağla.inan bana sonra sen karlı çıkacaksın.eğer dönecekse sen ağlıyosun diye değil,kendi unutamadığı için dönsün.yani kısaca sana acıdığı için değil,kendi istediği için dönsün