Seviyorum diyen ama sevmeyen bir Koca...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seyrantepe tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : seyrantepe
  1. seyrantepe

seyrantepe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    2yıl önce neleri uğruna yok saydığım;2aylık oğlumun biricik babası sevgili kocam... aramızda herşey kopmak üzere mirmirmirmir olmuyor. bitmek üzereyiz ama hala farkında değil. insanların yanında sürekli bağırıp aşağılıyor. artık katlanamıyorum özellikle ailesinin yanında yapıyor bunu.uyarıyorum fayda etmiyor. insanların içindee küçük düşmekten bıktım. en ufak hatamı asla kabullenmiyor. hiçbişeye tahammülü kalmadı. yalnızken yaptıklarına üzüldüğümü söylüyorum. özür diliyor çok iyi davranıyor ama birileri varsa yanımızda bambaşka biri oluyor. cahil biri zannediyor beni. cehaletin okumakla olmadığını bende biliyorum ama hiç okumamaış biri değilim. lise mezunuyum ve evlenene kadar sürekli iş ortamındaydım... ailesi ne beğenirse ne isterse onların beğendiği istediği doğru oluyor onun gözünde.... ne fikrimi alıyor. ne hesap veriyor... bebeğimde küçücük... doğumum çok zor ve riskliydi dikişlerim çok fazlaydı; ilişki namına da bişey kalmadı. yeni doğum yaptığımı öne sürerek beraber olmaya da yanaşmıyor. aynı evde iki yabancı gibiyiz...

2. 2 Temmuz 2009
  3. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    zor bir durum,
    bazı erkekler böyle,eşini birilerinin yanında küçük düşürerek yukarı çıktıklarını zannederler
    ama tam tersi,kendilerini de rezil ettiklerinin farkında değiller.
    eş demek,senin diğer yarın demektir.onu aşağılarsan sen de aşşağılık olursun.
    bence onunla daha net konuş,yani başbaşayken ve üzülür şekilde değil,hafif tehdit eder gibi,"sen o şekilde davrandığında,sana cevap versem,senin aşağılamanı ben de seni aşağılayarak karşılasam naparsın" de... bu şekilde devam ederse,bir gün resti çekeceğini söyle..bence...

4. 2 Temmuz 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    eşiniz evlendiğinizzden beri mi böyleydi yoksa bişi mi oldu da sonunda böyle oldu
    yani iki kişi kavga eder,tartışır ama ele güne de bunlar söylenmez yada elin yanında yapılmaz..sonuçta yüz yüze bakıyorsunuz

6. 2 Temmuz 2009
  7. seyrantepe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ilk zamanlar herşey çok yolundaydı. ama ailesiyle bi dönem sorunlarımız oldu. somrasında yeniden düzeldik ama şuan derdi nedir ben bilmiyorum malesef. artık sevmediğini düşünüyorum. bırakıp gidicem ilgisizliğinden bunaldım dedim. ben seni seviyorum diyor. yalnızken çok ii davranıyor. ona bi çok kez söyledim benim yerimde başkası olsa seni çoktan terk ederdi diye. ilgisiz. her istediğimi yerine getiriyor. ama sevgi yok saygı yok... ilgi yok... tatlı söz yok... hiç bişey yok...

8. 2 Temmuz 2009
  9. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    kaç yaşındasın ve eşin kendini dev aynasında gördüğüne göre ne iş yapıyor(ki hangi iş kendini üsütn görmeyi gerektirir onuda bilmiyorum gerçi).toplumda bozulmak tahammülü zor bişey

10. 2 Temmuz 2009
  11. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    ailesinin yanında değişen erkeklerden nefret ederim.. kendi saygınlığınızı kendiniz kurun.. sizi aşağılamasına fırsat vermeyin..

Son düzenleme: 2 Temmuz 2009
  12. 2 Temmuz 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    biz kadınlar hamileyken,yeni doğum yaptığımızda malesef erkeklerin bizleri filmlerdeki gibi karşılamalarını bekliyoruz ancak onların herzamanki hallerini gördüğümüzde duvara tosladığımızı düşünüyoruz..
    benim eşimde doğumumdan sonra bana değil tamamen kızına kaydırmıştı ilgisini.yani bir nevi anne olan oydu..
    ama zamanla yani 3 aydan sonra tavırları düzelmeye başladı..ki internetten de okuduğum kadarıyla 1 sene kadar ilişki askıya alınabiliyormuş..
    ha size hakaret etmesi yada diğerleri kabul edilebilir bir şey değil elbette ama düzeltilebilecek bir durum.diyebilirsinizki iyide ben lohusayım..
    malesef arkadaşım kimi erkek böyle..kendinizi unutup çoğu zaman onlara yönelmek durumundasınız..durumundayız.

14. 2 Temmuz 2009
  15. sarxixcivciv

sarxixcivciv Kıymetlimizsin meleğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    anlayamıyorum evlendikten sonra degişen erkekleri..ailesininde yanında neyi ispatlamaya çalışıyor...

16. 2 Temmuz 2009
  17. seyrantepe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben 25 yaşımdayım eşim 31... normal bi iş sahibi öyle ahım şahım bi meslek değil yani olsa da ne değişir ki... çok sewerek evlenmiştik... bu kadar duyarsız olabileceğini düşünmemiştim. kendisine de söyledim benim yerimde bi başkası olsa onu çoktan terkederdi.

18. 2 Temmuz 2009
  19. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.113
    Ödül Puanları:
    563
    Bir çok erkekte nedense ailelerin yanında yapar bunları hor görür bozar küçük düşürür.

Bir nevi erkeklik gösterisi bence.

Ama düşünseler çok şey kaybettiklerinin farkına varırlar.

İnşallah sizin durumunuzda düzelir .