seviyorum ölüyorum tükeniyorum

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve dENS tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : dENS
  1. dENS

dENS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seviyorummm hemde cokkk aşıgııımmm onun için deliriyorm ama olmuoo hep kavga hep bir şey.. kıskanç deniz kenarnda yaşıyorz denize qirme şort giyme.. tamam dedim.. kapan dedi tamam dedim evlenirsek kapanıcam dedim her dediqini yaptm.. cinsel yönde baya ilerledik seviştik.. oda sevior bliyorm ama seven bölede yapmaz.. bağrıp duruyor 1 senedir beraberiz öss stresi var diye sustm hep ama dayanamıyorum artık.. ayrıldı dün.. ve üstünden gecen 1-2 saat yapamadm onsuz olmadı.. hersy cok güzel onunla ama bi okdarda kötü ama onsuz olmuyorr yapamıorm deliriorm cıldırıorm..her gün aglatıyor süründürüo yerlerde ama çok aşıgım ona onsuz olamam napiim.. gidiyim mi kalıyım mı... sevio bliyormm ettigi laflar gözlerime bakark söyledkleri sarılması seviyor.. kaçalım dedm sadece 2miz olalım dedm tamam dedi.. para buldugum an gelicem yanına dedi.. uzakta.. :/ napmalıyım.. ayrılmalımıym yoksa barışıp bunları cekmeye devam mı etmeliyim aşkım için..?

2. 16 Nisan 2010
  3. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.251
    Ödül Puanları:
    238
    Öss stresinden bahsettiğine göre yaşın küçük. Derslerinle ilgilensen daha iyi olmaz mı sence?
    Niye bir erkek için başını kapatır bir insan? Bence bu acizliktir. Kendin için değil başkası için olmadığın bir şekle bürüneceksin. Madem seni seviyor olduğun gibi kabul etsin ve değiştirmeye çalışmasın. Biraz açalım şu gözlerii yauu.

4. 16 Nisan 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Erkek arkadaşınız uğruna giyim ve yaşam tarzınızı değiştirmek yerine Türkçe öğrenirseniz geleceğinize daha fazla faydası olur..:ecrin_bebek:
    Nereye kaçıyorsunuz,neden kaçıyorsunuz orası da ayrı muamma?:KK46:

6. 16 Nisan 2010
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Başlık yabancı gelmedi . Aşk-ı Memnu kokuyor.aklinialirimsmile

8. 16 Nisan 2010
  9. xxHasretimsinxx

xxHasretimsinxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    Ya seviyorsunda insan sevdiğini yere göğe sığdıramaz sen mutsuzsun böyle süründürüyo diyosun o seni düşünse eminim böyle yapmaz kıskanclık her erkekte var ama o böyle davrandıkca sen onun dediklerini yapmamalısın!

10. 16 Nisan 2010
  11. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok yanlış yapıyorsun..Her istediğine tamam dersen sen sen olmaktan çıkar,başka bir kişiye dönüşürsün..Şimdi gözün görmüyor..ılerde görmeye başlayınca tahammül edemez hale gelirsin isteklerine! Sende bir bireysin! Ayrı bir kişiliksin! Onun istediği gibi olarak ne kadar mutlu olabilirsin?

Aşkım için çekeyim mi demişsin? Bence çekmemen gerekir! Yazık sanada ilerde ota dönüşürsün..Ne söylediklerinin,ne hissettiklerinin değeri olmaz..Kendine olan güvenini kaybeder,hiçleşmeye başlarsın..ıyice ölç,biç,tart kendine haksızlık etmeden kararını ver..Kendine saygı duy ve kendini önemse derim ben!

12. 16 Nisan 2010
  13. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bence sizler ve sizin gibiler saplantılı kişilikler.Aşkımdan geberiyorum,ölüyorum,kendimi kuşbaşı keserim,biçerim(çim biçiyor),jiletlerim(Müslüm Babacı) gibi arabesk yaklaşımlarla bakıyorsunuz hayata.
    Öss'den ötürü böyle stresler yaşıyorsanız Allah başka stres vermesin ne diyeyim.

14. 16 Nisan 2010
  15. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu kadar çelişkiyi bir arada hiç görmemiştimkafamçokkarıştı

16. 16 Nisan 2010
  17. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    32.797
    Ödül Puanları:
    563
    Tövbe yarabbim tövbe sen akıl ver bu gençlere gençlik nereye gidiyor böyle sengözlerimebaksanab

18. 16 Nisan 2010
  19. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    erkek arkadaşın sevgili değil köle arıyor. Yaşın küçük Belli, seveceksin de aşık da olacaksın ama inan Bana güzelim sevgi aşk Böyle değil, Bu resmen saçma sapan tamamen onun egoları üzerine kurulu bi ilişkimsi Bişey. ılişki Böyle olmaz çünkü, seven erkek sevdiği kızı Bile Bile üzmez ağlatmaz, Benim dediklerimi ille de yapacaksın diye diretmez. O senin ona karşı olan zaafını kullanıyor izin verme sakın.