sevmeden evlenip mutlu olan varmı???

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nerisa tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nerisa
  1. nerisa

nerisa Guest

nerden başliycagımı bilmiyorum ama ben çok hatalıyım... 1 ay kadar önce biten 8 aylık bi ilişkim vardı ailem ve çevremdeki hiç kimse onaylanamıyodu. 2 ay önce komuşumuz kuzeninin benden hoşlandıgını söylemişti.. benimde kafam karıştı...komşumuzun kuzenide ögretmen çok sosyal ve çevresi tarafından çok sevilen bi kişi. Aklım belki bu yüzden karıştı Bunu ögrendikten sonra ben çıktıgım kşiyle ilgilenmemeye başladım o ne söylerse tam tersini yapar oldum ve 1 ay önce ilişkimiz bitti.. İlk günler hiç üzülmüyodum... Ta ki komşumuzun kuzeniyle çıkmaya başlayana kadar... Şuan onunla çıkıyorum.. ama her gece sabahlara kadar digeri için aglıyorum çünkü ben onu çok özlüyorm... Bazen yolda yürürken burnuma kokusu geliyo sagıma soluma bakıyorum ama o yok... komşumun kuzeni gerçekten çok iyi biri herkesin istedigi hayal ettigi gibi bi erkek arkadaş sürekli bana sürprizler yapıyo yanıma çiçek almadan gelmiyo vs. vs Ama benim aklım digerinde digerinede dönmem imkansız gibi çünkü ailem iistemiyo onu ve komşumun kuzeniyle çıktıgımı biiyolar..Anliycagınız doluya koysam olmuyo boşa koysam dolmuyo lütfen bana yardım edin çıkar bi yol gösterinsenağlamasenağlamasenağlama

2. 5 Eylül 2009
  3. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bende aynı şeyleri yaşadım.ailem istemedi bittti başkasını aldım hayatıma 1 yıl boyunca diğerini düşündüm ama ailem sitemiyosa vardır bişiy dedim sabrettim. okadar iyiydiki şuan nişanlıyız.inan bana muyluluk seni sevende gizli sevmeden mutlu olan varmı demişsin sevmeden mutlu olnumaz ama sevmek için biraz zaman gerekli sadece .ona alışmaya çalış zamanla varlığı sana huzur verecek bana inan.ve diğerimi ne olcak o sadece bi anı güzel veya kötü sadece bi anı .yaşandı ve biti.tamma tatlım

Ahuu14 bunu beğendi.
  4. 5 Eylül 2009
  5. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    diğerini istememelerindeki sebep neydi?
    onu istememelerinde gerçekten doğru bir sebep varsa maziyi unutup önüne bakıcaksın...çünkü haklı olabilirler senin(aşıkndan ötürü) göremediğin veyahut farkedemediğin şeyleri onlar farketmiş olabilir...
    şimdiki arkadaşına gelirsek iyi biri diyorsun...ama için ısınmadıysa zorunlu değilsinnki onunla görüşmeye...bitirir yoluna devam edersin..ilerde daha çok sevebileceğin biri muhakkak çıkacaktır....

6. 5 Eylül 2009
  7. sebber

sebber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çevremde görduklerımden cıkardıgım sonuc eger aileler istemeden yapılan evlılıkler sağlıklı olmuyuor yada uzun süreli olmuyor.
    8 aylık geçmişini bir anda silemezsin ,8 aylık verdıgın bır erkegı bır anda yok sayamazsın, biraz kendine zaman ver bunları yasaman dogal hala onu özlemen dogal ama hayatını onu beklemek yada ona dönmeyı dusunmekle harcama belkı hala kendını sorguluyorsundur dogrumu yaptım dıye ama bence bunları bırak yoluna devam et. eger suanda bırlıkte oldugun erkege bıraz bırseyler hıssedebılıyorsan emın ol bu acı bıttıgınde mutlu olacaksındır.

Son düzenleme: 5 Eylül 2009
  8. 5 Eylül 2009
  9. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    8 yıl deil 8 aymış canım...ya ailen istemiomuş diğerini bitrmişsinde artık unutmaya çalış..bunu da sevmiosan daha fazla oyalama bunada yazıkk

10. 5 Eylül 2009
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sevmeden evlenip mutlu olan var mı?

Hmm annemle babam galiba. 21 senelik evliler. ılk başta birbirlerini sevdiklerini sanmıyorum.

12. 5 Eylül 2009
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    diğerini sevmiş olsaydın onunla çıkarken yeni sevgili adayını düşünmezdin

gerçekten sevseydin karşındaki her yönden mukemmel biri olsaydı da dönüp başkasına bakmazdın

seninki sevgi değil de "vicdan azabı" olmasn :uhm:

asıl sorununa gelince

bence

evlilik sadece sevgi ile olmaz. öyle olsaydı "mantık evliliği" diye birşey ortaya çıkmazdı.

sevmeden evlenip mutlu olan bir sürü kişi var :smiley-cool:

14. 5 Eylül 2009
  15. nerisa

nerisa Guest

teşekkürederim inş bende senin gibi unutup mutlu olurum ilerde

16. 5 Eylül 2009
  17. nerisa

nerisa Guest

İstememelerinin sebebi onun ailesinin ailemize yakışmiycagını ilerde benim üzülmemei istemedikleri için Bide onun fırlama olması

18. 5 Eylül 2009
  19. nerisa

nerisa Guest

evt hala dogrumu yaptm yanlışmı yaptım diye kendimi sorguluyorm ama bir türlü karar veremiyorum