Sevmediğini söyleyen bir erkek, yardım lazım?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sweetnovember tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sweetnovember
  1. sweetnovember

sweetnovember Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar perşembe gününden beri kendimi berbat hissediyorum.Şimdi anlatıcam lütfen deneğimlerinizi ve fikirlerinizi esirgemeyin.
    Benim yaklaşık iki aydır bir ilişkim var.Daha öncesinde kötü bir ayrılık yaşadım üstünden 7-8 ay geçtikten sonra bu ilişkim başladı.Tam anlamıyla artık sevemem güvenemem kimseye diyordum adam göktaşı gibi girdi hayatıma.Ve benim yaralı olduğumu ben anlamadan farketti.Ben seni üzerim şimdi bir ilişkiye hazır değilim derken, o ben herşeyi göze aldım seni sevmem için senin beni sevmen gerekmiyor zamanla bakarsın istemezsen söylersin beni düşünme dedi.Hatta itinayla tedavi edilir diyerek bu konuda espri bile yaptı yani.Bende içimden hayata devam etmelisin diyip ona tamam deneyelim dedim.
    Herşey çok güzeldi, beni arıyor ilgileniyordu.Öbür ilişkimde olmayan ilgiyi bulmuş gibi oldum.Kendimi bırakmadım yinede, hep şüphelerim oldu içimde geçmiş kaynaklı.Benim için yaptığı süprizler,konuşmaları, tüm arkadaş çevresiyle tanıştırması, ailesine benden bahsetmesiyle bende yavaş yavaş güvendim.İlişkinin başında da bildiğim maddi problemleri vardı kendisinin.Ailesine o bakıyordu babasıda çalışıyordu ama kredi borçları da vardı kardeşini okutabilmek için aldığı bir paraydı bu.Hayata çok erken yaşlarda başlamış bir insan bu kişi.12 yaşından beri iş hayatında.Tabiki şuan ki işi daha iyi.Üniversiteyi bitirince direkt çalışmaya başlayıp ailesinin sorumluluğu taşıyan birisi.Benim şu ana kadar çok fazla kendi ailem içinde hissetmediğim geçim dertleri var.işide çok yoğun ve yorucu.Bende bu sorumluluk sahibi insanı sevmeye başladım.Ama o değişmeye başladı.ilk ayımız dolduktan sonra kendisine onu sevdiğimi söyledim.O bişey demedi.Bir süre sonra beni sevmediğini söyledi bunların zaman alıcak olan kelimeler olduğunu ifade etti.
    2. ayımız doldu.ve ben azalan ilgiye karşılık sorgulama sürecine girdim.Belkide yapmam pek hayır getirmedi.Onu sıktım.Ve geçen perşembe karşılıklı konuştuk.Ve bana "seni sevmiyorum" dedi.Aşıkda değilim dedi.Kendisinin ilgisinin cinsel anlamda da olmadığını bildiğimden dolayı bende ne düşündüğünü anlamadım ve o zaman madem sevmiyorsun aşık değilsin neden yanımdasın dedim.Yanıt veremedi.Git o zaman dedim bitsin ayrılalım dedim.Bişey demedi.Elimi tuttu.Benim mi gitmem gerekiyor dedim.Onu sen bilceksin dedi.Gitsem arkamdan gelir misin dedim.bilmiyorum sanırım gelmem ama üzülürüm dedi.Ve ben gidemedim.Ona sarıldım oda sarıldı.Sadece beni değil başkalarınıda bu sıkıntılı hayatında sevemeyeceğini gerekli ilgiyi gösteremeyeceğini sorumluluklarının çok olduğunu söyledi.Daha önce iki kere sevip kırılmış bundan dolayı korkularıda varmış bunu da ifade etti.Ben mantık olarak ona uygunmuşum ama mantık yeterli değilmiş.Sevemiyormuş ama neden gidemediğini de açıklayamadı.
    Sonra sorgulama zamana bırakalım sevemezsem sana kesin sölerim ve o zaman bitiririm dedi.Ben o an kaybetme korkusu yaşadım.Farketmeden onu sevdiğimi ve bağlandığımıda anladım.Sonrasında öptü elimi tuttu normal davrandı.
    Bu kadar uzun yazdım kusura bakmayın kafam karmakarışık oldu...Şuan ne yapacağımı bilemedim ama üç gündür ağlıyorum kaybetme korkusu ve sevilmemek içimi acıtıyor.Başta seven biri ilgi gösteren biriydi.Bütün bunlara zaten parçalanmış bir kalple başladım tam toparlıyorum dedim onu anlayamıyorum bana yardım edin....

2. 28 Kasım 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    herşey elde edene kadarmış malesef
    sen ona karşı ilgi duyduğun için onu bu kadar övdüğünü düşünüyorum
    sorumluluk sahibi çalışkan bi insan olabilir
    ama bazı erkekler bi anda bi kızdan hoşlanırlar
    ve o kızı elde etmek isterler
    elde ettikten sonrada o kızda artık isteyecekleri bişe kalmaz
    eğer aklının başına gelmesini istiosan
    sert olmalısın
    ben buna layık dilim o yüsden sevilmediğim yerde durmam diyip bitir bu ilişkiyi
    etekleri tutuşup geri dönücektir
    o zamanda sen ona çektirmeye başlarsın

4. 28 Kasım 2009
  5. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.698
    Ödül Puanları:
    188
    al birini vur ötekine elde edinceye kadar her türlü sözü verirler... işi sağlama alıncada yan çizerler... boşver güzelim giden 2 ayın olsun daha fazla zaman kaybetme... seni sevmeyen biriyle nasıl sürdürüceksinki dahada çok üzülmeden bitir bence...bende düşündüm seviyorum ama sende benim mantığıma uymuyorsun de... ikimizdede eksik kalan taraflar var de sen sevmyorsun ben seviyorum ama mantık yok de... lafıda koy böylece:):)

6. 28 Kasım 2009
  7. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Durum kötü..
    Sen çok fena aşık olmuşsun,adam da hayatını,seni ve kendisini gözden geçirip sonuca ulaşmış.
    Sana aşık değil,sevmiyorda bence bunu söylemek için gecikmemişte aslında.
    niye bilmiyorum ama çok kızamadım adama,erkekler böyle önceki deneyiminden bilmen gerekirdi.
    bir süre ne istedikleri ne istemedikleri belli olmuyor.
    ilişkiniz sürse bile ömürlük olmayacak muhtemelen,bence sen bitir.
    asil bir şekilde uzaklaş,eğer seviyorsa zaten dönecektir,söylediği sevmiyorsada seni gerçekten sevmeyen bu adamdan kurtulmuş olursun.
    üzgünüm :KK43:

8. 28 Kasım 2009
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Eski erkek arkadaşımın lafları:
    Beni sevmesen de severim....vs. (En başta)
    Sonra tam alıştım ona, (ben de senin gibi 2 ay çıkmıştım henüz.) Aaaa ben artık yürütemiyorum demeler beni aramamalar başladı.
    Aynı senin olayın gibi.
    Bana zaman ver demiştim ona, 3 gün düşündüm. Sonra defet gitsin dedim içimden.
    2 ayda bana bunları söyleyen biriyle ne işim olur ki dedim.
    Defettim gitti . :roflol:
    Sen de at gitsin ya...
    İnan şimdiki sevgilimle o insandan çok kısa zaman sonra çıkmaya başladım ama beni hala 3. yılımız dolmamıza rağmen daha fazla bir aşkla seviyor.
    Emin ol bunlar zamana değil, tamamen insana bağlı.
    Önce kendini topla önemli olan sensin.

10. 28 Kasım 2009
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488

bu gün bir yarın ikiyken beni sevdiğini söyleyen adama şöyle döner bakarım acıkcası.(eğerki daha önce tanışmamıssak tabi ki)
    Ağlıcak ve göz yaşına degcek bi adam göremiyorum.
    Ön seviyorum de sonrada sevmiyorum de.
    bu sevgi oyuncak da benim mi? haberim yok -tatlicadiarzu-
    cok yogun adam ilk aylarda arıyor 2. ayda aramaz oluyor neden acaba ?
    rüyadan mı? uyandırdılar naptılar fisfisfis

sepeti tak koluna gitsin.vereliniortak
    ilerde daha cok aglama derim.

12. 28 Kasım 2009
  13. sweetnovember

sweetnovember Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncesinde daha sık görüşebiliyorduk patronu tatile çıkmıştı satış işinde olduğu için ofise fazla gitmesi gerekmiyordu o dönem çok iyiydi.
    başta da sevdiğini söylemedi ama hissedebiliyordum.Şimdi çok yoğun bir dönemde acaba ondan mı diyorum..aralığın ortası gibi izne çıkacak ben çalışıyorum ama daha çok vakti olucak sonuçda...bende o zaman karar verim diyorum böylece yoğun olmadığında işi biraz daha kafası rahatken nasıl davrandığını gözlerim diyorum.ne dersiniz?

14. 28 Kasım 2009
  15. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kusura bakmayın ama saçma sapan bir ilişki.ben böyle bir şeyi kabul etmezdim.heleki sevmiyorum diyorsa hiç beklemezdim.siz üzerindeki yük çok fazla ondandır seviyor dememizi bekliyorsunuz bence ama ben diyemeyeceğim.buna ilişki bile denmez.

16. 28 Kasım 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sende bunu yuttun hı... :kahve:

senin için hiçbirşey yapmam diyen adama sarılmışsın :1shok:

tek taraflı mutluluklar size

18. 28 Kasım 2009
  19. tubatubatubatuba

tubatubatubatuba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    başta çok aşık olsa bile yıllar bu aşkı süpürüyo gidiyo bi de böyle olunca yürümez canım ya