sevmek sana göre değilse..

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve cmcmcns tarafından 30 Aralık 2007 başlatılmıştır.

  30 Aralık 2007
  Konu Sahibi : cmcmcns
 1. cmcmcns

  cmcmcns _CanCu (: _ Üye

  Katılım:
  12 Haziran 2007
  Mesajlar:
  535
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  Sevmek sana göre değilse, çekil kenara yol ver sevenlere sevilenlere..

  Fırtınalı aşklara yelken açıyorsan ve dibe batıyorsan uğraşma yukarı çıkmaya, aşk yolunda attığın her adımda çukura düşüyorsan, uğraşma bir daha yukarı çıkmak için.


  Her sevdaların yarım yamalak bitiyorsa, geride sadece gözyaşlarınla kalıyorsan.. Yetik bir sevda yarım kaldıysa.. İsyanların, hüzünlerin, gözyaşların hep içinde kalıyorsa atma bir adım daha. Bu rotasını kaybetmiş aşklara.


  İzin verme boynunun bükük bırakılmasına, öksüz yetim kalmaya izin verme. Her zaman gülümse bu acılara. İçinde yaşadığın bu şehri sev. İnsanları da sev ama sevildiğin kadar sev. Ne ötesine git nede berisine(gerisine).

  Güvenme öle herkese, çizgisi yamuk yumuk olan insanlara. Attığın her adımda arkana bakmayı unutma, geldiğin yolları bil. Bil ki ona göre devam et.

  Unutma sakın sana çok değer vereni. Acılarına, gözyaşlarına değer verene, yollarını bekleyene yani seni gerçekten düşünene ver gitsin kalbini sen sevsen de sevmesen de ver.

  Acılarını mutlaka paylaş bir dostunla o’ da yoksa aynalarla konuş ama asla yüreğine gömme, içinde tutma. O zehirli düşünceleri üzüntüleri gönder onları sigaranın dumanı gibi bulutlara. İsyan etme yaşadığın bu koca şehre.

  Kalbindeki aşk bayrağını mutlaka ortada tut. Ne en yüksekte olsun nede en aşağıda mutlaka bir aşk ortadan geçip seni kaldırır.


  Bunları da yapamıyorsan dediğim gibi çekil kenara yol ver sevenlere yoksa seni ezip geçerler.


  Alıntı..