Sevmek ve sevilmek nasıl bir duyguydu unutanlar buraya!...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

ask ve iliski anlaminda sevmek ve sevilmek nasil bir duyguydu ben unuttum...
    Uzuuuuuun suredir yok oyle birsey ve o duygular sanki bende öldü diyenler var mi?
    Hayat calismak ve zorunluluklari yerine getirmekten ibaret, sanki hic sevilmemis ve sevmemis gibi, tekduze ve sevgisiz bir yasamdayim simdi...

2. 27 Kasım 2008
  3. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir arkadaşım demişti ki 'biz sevmeyi biliyoruz. insanlar sevilmeyi bilmiyor.'
    sevdim.. çok..
    sevilmek dersen? galiba gerçekten sevilmedim hiç.. en azından sevdiğim kadar sevilmedim..

ama bir de işin iyi yanına bak..
    ailelerimiz var.. yegane gerçek sevgi orda belki de.

4. 27 Kasım 2008
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    buyrun benımı cagırdınız...aynen benı tarıf ettın...
    sevdık ..sevıldıkte...unuttuk..sımdı sadece iş ev var hayatımda...ve bazen sevmenın ve sevılmenın guzel duygu oldugunu bılıyor ve özluyorum...
    ha hiçte beklemıyorum...olursa aşk sevgı kaderde varsa gelır bulur benı...
    unuttum cunku kolay oldu...onunla hıc olmazdı...sonunda üzülcek ben olucaktım...
    ve bıtırdım...hiç pişman degılım...
    herseyden önce allah hayırlısını ve yuzumuzu guldurecek ınsanlar versın...sonu hayırlı olsun....

6. 27 Kasım 2008
  7. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    sevdim.. ne anladım peki bana ne verdi?? acı...sadece acı... oysa sevmek mutluluktur derler, ben hiç mutlu olmadım,gözümden yaş eksik olmadı,sevildimmi bilmiyorum,bunu hissettiren çıkmadı karşıma hiçbirzaman,ne sevdiğimde anladım aşık olduğumu, ne de sevildiğimi sandığımda ya da sevildiğimde, hep acı çektim ikisindede,sevdim ama acı çektim,sevlidim ama acı çektim...o yüzden belki de bilmiyorum bile sevmek sevilmek ne demek, bilmiyorum ki unutayım!! dünyamı kalbimi gönlümü dolduracak bir sevgiye,koşulsuz sevmeye sevilmeye başımı omzuna güvenle yaslamaya,ne demekti unuttuk çoğumuz belki de bilmiyoruz bile aşkı...

8. 27 Kasım 2008
  9. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    sevdim sevdim sevilmedim.........
    ne zaman sevmedim o zaman çok sevildim...

bana bakmayın siz.........
    derdim çok büyüksenağlamasenağlama
    offffffff offffffffffffffffffff[ :nazar::nazar: /B]

10. 27 Kasım 2008
  11. BEBS

BEBS Guest

kavuşursun dert kavuşamazsın AŞK olurmuş.çok karışıkım bu aralar aşk olmayınca tuhaf bir huzur yaşıyor insan ama böyle sakin pisi pisiler gibi.şikayetçi değilim ben halimden.memnunum.aşık oldukda noldu aldık boyumumuzun ölçüsünü.aşkla ilgili hiçbirşey bana samimi gelmiyor artık.kocaman bir yalan.bunu farkedenler huzurlu bir yaşam sürdürebiliyor henüz farkedemeyenlerse bocalayıp duruyor.darısı başınıza arkadaşlar:lepi:

12. 27 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

rabbim yaşayamanlarla tatmayanlara bu duyguyu yaşamayı nasip etisnnn

14. 27 Kasım 2008
  15. 34esra86

34esra86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevdim hemde çok ama asla sevilmedim hayatımda birkere biri bana ilgi duymadı çıkarcı yaklaştlar bana hiç flörtüm yada sevgilim olmadı eksikliğini hissetdim üzüldüm ağladım ama napayım kaderdiyip geçtim

16. 27 Kasım 2008
  17. evet ben unuttum artık yasamak istiyorum...ama nasip işte pat diye de aşık olunmuyor... aynı senin gibi iş ve ev arası sanki boşa geçiyor ömrüm ve gençliğim..

18. 27 Kasım 2008
  19. özlemmm

özlemmm Guest

ben aşık oluyorum ama eskisi gibi sevmiyorum kimseyi.Hatta hiç sevmiyorum sanki tam bilmiyorum.Önceden de serttim erkeklerle olan ilişkilerimde fakat şimdi daha katı oldum yaşadığım onca şeyden sonra.Aşık olsam bile merhamet duymuyorum,bu da sanırım sevmiyorum oluyor.Öyle ki gözümün önünde kesseler falan bu aşık olduğum tipleri gözümden yaş bile akmaz,film gibi izlerim.Çok yakın zamanda bunlardan biri intihar etti arabasını bi yere toslamak suretiyle(gebermedi o ayrı),hiç tanımadığım biriymiş gibi dinledim,oralı bile olmadım.Hadi onunla aramızda sorun vardı,ama sorun yaşamadığım kişileri de sevmiyorum.
    Sevebilmeyi,birinin sevgime layık olabilmesini özlüyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.