seyhan başkentte tedaviye başlayanlarrr burdan paylaşalım süreçlerimizii...

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve bebegim_01 tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

24 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bebegim_01
  1. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba arkadaşlar.belki bizim gibi uzun yıllar tedavi olmamış ama çocuk isteyipte olmayanlarımız, yeni üyelerimiz olabilir.ben ve benden daha tecrübeliii eminim birçokk arkaadşlarımız vardır.bizler bu yeni üyelere ve yeni anne aday adaylarına yardımcı olmak için burdan bilgi alışverişi yapalım.
    ben 3 yıllık evliyim ve henüz hiç gebe kalamadım .açıklanamayan infertitil dendi ama ben peşini bırakmadım şuan tedavime yeni bir yön vermek için adetimin 2. günü başkentti aradım ve randevu aldım.şu ana kadar kan verdim ve haftaya salı tekrar gidecem eşimle birlikte o sperm ve kan testi olacak bense sulu ultrason.bilmiyorum belkide boşa bir ugraş bu benimki belkide ne yaparsam yapayım bebegim kendi gelmek istedigi zaman gelecek bilemiyorum ama yinede içimdeki suçluluk duygusunu azaltmak için hiç deilse ilerde evet ben üzerime düşecek herşeyi yaptım ama olmadı demek için ugraşıyorum.
    tüp bebege kadar gitmeye karar verdim o benim için sondan bir önce olacak.ondan sonra benim için son kaderime teslim olmak olacak...
    bu süreçte benim yanımda ve istediginizde benimde sizin yanınızda olmam için bu topiki açtım.umarım bu yolda elele güzel günler ve seneler yaşarız.en kısa sürede bebeklerimize kavuşmak dilegiyle.....istedigin zamann gelebilirsinn annecimmm seni hep sevecem ve koruyacammm.....Şeniz

2. 29 Haziran 2010
  3. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    ewet kızlar bugun dr.dan geldim güzel şeyler söyledi.rahmin tertemiz dedi.bu beni umutlandırdı ne güzel bir sorunum yok dedim sonra.soruü olduga kötnum yoksa neden bebegim yok diye üzüldüm bu belirsizligin dahuna karar verdim.sorun var sorunu çözersin ama olmayan bişeyler nasıl savaşılırdı.
    Eşim ve ben büütün testlerimizi yaptırdık ve sonuçlarla pazartesi dr.bülent beyin yanına gidecegiz
    kızlar ayrıcatayfun bey bugun istifa etmiş.şok oldum nedenini ögrenemedim ama bir dahaki gittigimde ögrenecem.acaba neden kişiselmi yoksa hastaneyle ,hastanenin çalışması yada hastaneye olan güveniyle ilgilimöiydi kafamda bi çok soru oluştu.
    Pazartesi gelince burdan tekrar gelişmeleri yazacam sizlere.iyiikii varsınız.yorum yazmasanız bile sizlere benden nacizane bir tecrübe olarak kalır.birgün umarım mutlu sonla biten bir tecrübe olur.

4. 29 Haziran 2010
  5. baldamlasxixmelis

baldamlasxixmelis 1.50_66.9_64.7 ilk hedef 61.Yeni yılda 57 inş. Üye

Beğenildi:
    1.157
    Ödül Puanları:
    123

ne diyeceğimi bilemedim yani.ben de tayfun beyin ününü duyarak gitmiştim oraya.esra hanımın verdiği seminere katıldım.o da iyi gibi geldi bana.
    haklısın canım ortada birşey yokken savaşacak şeyde olmuyor.allah (cc) yardımcımız olsun inş
    benim sorunum polikistikover.yumurtalarım çok tembel.klomenle bile yumurta gelişmedi bende.iğne kullanıp aşılama yaptırmaya karar verdik.şimdi adet olmayı bekliyorum.
    çok şaşırdım tayfun beye yaaa.

6. 29 Haziran 2010
  7. minikkedicik

minikkedicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm tayfun beye ya..
    çok beğenmiştik biz...
    canım benim de sorunum pco.nezmandır tedavi görüyorsunuz...
    biz yeni başladık inşallah çok uğraşmayız

8. 30 Haziran 2010
  9. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar dilerim hepimiz bu ay bir sebepten hamile kalırız.biz 3 yıldır deniyoruz bakalım.hamile olmadıgımı düşünmedigim bir ayolmadı kızlar.bu nasıl bir aşkkmış yaaaa..Allah meleklerimizii tez zamanda versin bizlere.

10. 30 Haziran 2010
  11. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    ewet tayfun beyin seminerine ben katılmıştım çok sevecen sempatik güven veren bir adamdı.onu bulup nedenini sormak çok isterdim.
    kızlar hepimiz başkenttemi tedavi oluyoruz.gelişmeleri burdan yazalım adanada olupta yada komşu illerden gelenler olabilir onlara kolaylık saglarız.

12. 30 Haziran 2010
  13. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten ayrılmışmı tayfun bey. oraya gidenlerin çoğu tayfun beyden dolayı gidiyordu. kesin mi. nedenini öğrenirsen haber ver merak ettim.

14. 30 Haziran 2010
  15. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tayfun bey doçentti prof olmuş acaba başka yerden teklif mi aldı. prof olmayımı bekliyordu ayrılmak için.

16. 30 Haziran 2010
  17. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tayfun bey istanbula geçmiş. demekki burada prof olmayı bekledi. sonuçta sadece üniversite hastanelerinde oalbiliyorlar. profluğunu aldı daha iyi bir teklifle gitti. başkent için iyi olmadı ama.

18. 30 Haziran 2010
  19. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ------------

Son düzenleme: 30 Haziran 2010