Seyrek saçları için Toppik Spreyi kullanan var mı???

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve kirmizibalik tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kirmizibalik
  1. kirmizibalik

kirmizibalik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhabalar.eşimin saçlarının ön kısmı iyiden iyiye açılmaya başladı şampuanlar falan da fayda etmiyor.saç ektirmeyi bile düşünüyor artık.toppik diye bişey gördük geçen gün var mısın yok musunda.toz gibi bişey saça ekiyorlar ve o bölgede tamamen saç varmış gibi duruyor.kalıcı bi çözüm değil ama yine de umutlandık. bir tane sipariş ettik ama daha gelmedi.ben de çok merak ediyorum. kullanan duyan bilen var mı??

2. 31 Ocak 2009
  3. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşım.bizde aynı sizin gibi o programda gördük ve sipariş verdik.babam kullanacak ama cesaret edip süremedi.bu akşam süreceğiz kısmetse.sonucu yazarım.

4. 1 Şubat 2009
  5. ScHeKeYiM

ScHeKeYiM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim bi arkadasim kullaniyor cok ii kapatiyor acik yerlerini bende ondan özenip ismarladim saclari cok ve gür gösterio onu acik olan bölgeye döküp sprey SIKIOsun ama kesin bi cözüm degil her yikamada gidiyor kalici bisey deil sadece moralini düzeltio diyebilirim =)

6. 2 Şubat 2009
  7. kirmizibalik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim arkadaşlar.ürün daha ne yazık ki elime geçmedi .biz de çok merak ediyoruz. her yıkamada geçmesine de razı eşim.umarım güzel sonuç alırız da paramız boşa gitmez.

8. 3 Şubat 2009
  9. kirmizibalik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sonunda dün akşam ürün elime geçti.sonuç gerçekten hüsran.neden öyle oldu bilmiyorum ama gösterilenle alakası yok.kömür tozu gibi bişey uçuşa uçuşa gözlerimizin içine kadar girdi.bulaşmaz diyorlar ama havlular ellerimiz dokunduğumuz her yer kapkara oldu.onu süreceğimize is kurum sürseydik daha faydalı olurdu sanırım.paramız da gitti ama daha çok eşimin hayal kırıklığı üzdü beni.şimdi iade etmeye çalışıyorum ama ne yazık ki kimseden cevap alamıyorum.

10. 3 Şubat 2009
  11. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım yazık olmuş ya
    aldatıyolar insanı işte

12. 3 Şubat 2009
  13. kirmizibalik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın valla çok kötü aldandık ama kullanıp memnun kalanları da duydum ne kadar doğru bilmiyorum gerçi ama .sonuç olarak hüsran

14. 3 Şubat 2009
  15. damlasu22

damlasu22 İpek kızım benim,küçük kuzum.. Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    113
    valla programda çıkan adamların saçı bayağı seyrek,kuaför bi ekiyo topiği,adamın kafasında fırça gibi saç varmış gibi gözüküyo.kel başa şimşir toppickaydirigubbakcemile3
    benim gittiğim kuaför bayanların bile toppic kullandığını söyledi.kuaföre götürüp ektiriyolarmış.1-2 kullanımda nasıl yapıldığını görmek adına kuaföre ektirseniz toppicten sonra evde kendiniz uygulasanız daha iyi olmaz mı??en azından hem paranız ziyan olmaz hemde ortalık batmaz:1closedeyes:

16. 3 Şubat 2009
  17. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar bizde aldık yukarda yazmıştım hatta babam kullancak diye ama hala kullanamadı.kızlar o kafanızdayken yatılırmı?yani uyunabilirmi.yoksa hergün banyomu yapmak lazım

18. 4 Şubat 2009
  19. ScHeKeYiM

ScHeKeYiM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sanirsam Dökerken Cok Sallayarak Yada Söyle Deyim Sarsarak Döktünki Her Yere Ucustu Kafa Derine Yakin Ve Yavas Yavas Döküp Hemen Ardindan SacSpreyi SIKAcaksinki Onlar Orda Jölelenmis GIbi Dursun Ve Onlada Yatiliyor Hrgün Banyo Yapmaniza Sacinizi Yikamaniza Gerek YoK Dedigim Gibi SacSpreyini SIKTIKdan SOnra Onlar Orda Kaliyorlar Sampuanliyana KAdar Sacinizi :KK66: