sezaryan doğum yapanlar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nisan annesi tarafından 5 Haziran 2008 başlatılmıştır.

5 Haziran 2008
    Konu Sahibi : nisan annesi
  1. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben sezaryan doğum yaptım memleketimde doktorum 40 çıkınca gel dikişlerine bakacağım dedi(iç dikişlerede).fakat şartlar el vermedi.sorum şu sizler bakındınızmı bakındı ise doktor ne dedi ilaç falan bişiyler verdimi,şimdiden teşekkürler

2. 5 Haziran 2008
  3. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bu soruyu sorduğun iyi oldu bende merak ediyordum.. bende baktırmadım dikişlerime

4. 5 Haziran 2008
  5. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dr 40 gün çıktıktan sonra sonra kontrole çağırıyolar ben iki doğum yaptım gitmedim ikisinde de
    arkadaşım gitmişti ilaç filan vermiyolar muayene için aslında gitmekte fayda vardır.

6. 5 Haziran 2008
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106

canim oncelikle bebeyin hayirli ugurlun olsun insallah

canim kesinlikle git ihmale gelmez sonucunda operasyon gecirdin
    bende ikinci cocugumu yanu uc bucuk ay once sezeryan oldum dogumdan sekiz hafta sonra konrole gittim

dis dikislerim iyidi
    ama ic dikislerimde yer yer kanamalar oldu..ilac falan vermiyolar anca agrin olursa agri kesici
    bu arada sakin ihmal etme

sen iyi olacaksinki bebeyine bakabilesin canim....borc harc bulmaya calis canim parayi sakin ihmal etme sagligini sakin....

8. 5 Haziran 2008
  9. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    beni drum çağırmadı sadece dikişleri aldığında muayane etti okadar birde 41.gün istersen gel spiral takalım dedi ben istemediğim için gitmedim birde dışda dikiş yokki yapıştırma yapıyorlar

10. 5 Haziran 2008
  11. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben kırkımdan sonra kontrole gıttım kendı cagırdıgı ıcın para almadı.ultrasonla rahıme baktı.toparlanmıs dedı o kadar ıste.zaten dısta dıkıs yok yapıstırma.helen 20 benım sezeryanım cok kolay gectı dogumda agrı pompası taktırmıstım o yuzden agrım olmadı.suan ıkı aylık oglum cok rahat her ısımı yapıyorum hıc agrım yok.

12. 5 Haziran 2008
  13. hayat_bu

hayat_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Doktorunuz çağırdığında gidin.Herhangi birşey yapmıyor ama herhangi bir enfeksiyon kapmışmı diye bakıyor.önleminizi baştan almak iyidir.Bende olmadı ama arkadaşımda 2 ay sonra enfeksiyon oldu.hepinize geçmiş olsun bebeğiniz analı babalı sağlıklı büyüsün.Hepinizin bebişini öptüm

14. 5 Haziran 2008
  15. ayxsxegxuxl nixsxancxixsoy

ayxsxegxuxl nixsxancxixsoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kızlar ben 56 gün önce sezeryanla doğum yaptım bana doktorum iki ay sonra gel demişti dört gün sonra gidicem benimki dikişsizdi zaten doğumdan geriye sadece o gece ayağa kaldırdıkları anı hatırlıyorum yine olsa yine sezeryanla yapardım iki gün hastanede kalınıyo üçüncü gün eve geldim korkuyodum hareket etmeye ama gerek yokmuş dördüncü gün evimi temizledim kocama yemek yaptım yani normale döndüm Allah herkese böyle doğum nasip etsin cok şükür her şey çok güzel kendinize ve bebişlere iyi bakınnnn.....

16. 5 Haziran 2008
  17. patik

patik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    amin..darısı başımıza...............

18. 5 Haziran 2008
  19. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle teşekkür ederim .özel doktoruma gitmeyi isterdim fakat bazı şart dediğim memleketimde değilim başka doktora bakınıyımmı dedim doktoruma oda gerek yok bi gelişinde bakarız dikişlerine değince pek önemsememiştim yinede böyle bi soru kafama takıldı onun için yorumlarınız benim için önemliydi.teşekkür ederim tekrar