Sezaryan göbegi ile ilgili yardim

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Lyssa tarafından 13 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : Lyssa
  1. Lyssa

Lyssa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar ben 5 Haziranda sezaryanla dogum yaptim ve ikizlerim oldu su ana kadar hersey yolunda cok sükür. Ama ne var ki bende bir göbek kalacak korkusu olustu. Bunun icin bana tavsiyeleriniz nelerdir merak ediyorum. Dogum sonrasi özellikle sezaryandan sonra kalan göbegi nasil eritmeliyim acep?

Nooolluuurr yardim edin.:sm_confused:

Öptüm sizleri.

2. 13 Temmuz 2007
  3. gxuxzeljoe

gxuxzeljoe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    daha yeni doğum yapmış sayılırsın hemde ikiz gecer göbüşün merak etme ama bence daha erken kendını kasma taktıkca o göbeği inmez bıturlu sen bebişlerine bak ne güzel kurtulmussun saglıklıca bak ben geberecem korkudan haırlısıyla bızlerde kurtuluruz inş:1hug:

4. 13 Temmuz 2007
  5. Lyssa

Lyssa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Önce mesajin icin tesekkürler canimcim. Aman sende su korkulari bir kenara at lütfen. Unutma sakinilan göze cöp batarmis denir hep. Sende azicik da olsa rahat ol ki dogumun kolay gecsin. Vallahi bende cok korkuttum ve hatta dogum anina kadar nasil olursa kolay olur diye kararsiz kaldim. Ki benim su patlamisti ve ben hala kararsizdim ama cok sükür atlattim o günü. Darisi sana Allah yardimcin olsun. Kendine ve bebisine cookk coookk ii bak.a.s

6. 13 Temmuz 2007
  7. nurunaz

nurunaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lysa canım arkadaşım sezeryanla 2 doğum yaptım göbeğim çok kalmadı ama önce kendini rahat bırak bebeler büyüsünbak nasıl erir göbeğin heleki ikizmiş hemen erir hiç korkma bebelerinide allah analı babalı büyütsün inş.bende 1 aylık 3 çocuuma hamileyim allah bizide tez zamanda kurtarır inş.

8. 13 Temmuz 2007
  9. kuxsxum

kuxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    86
    canımcım üzülme ben hamileyken 23 kilo aldım ama doğumdan 4 ay sonra 23 kilo verdim sezeryanla yaptım ve karnım dümdüz merak etme gider eğer çok takılıyorsa kafana korse kullan lohusa korsesi de verirler gerçi ben takmamıştım ama doktorum öyle demişti.gider yani bebişlerinide sağlıkla büyüt inş. öptümmmmm

10. 13 Temmuz 2007
  11. dilos

dilos Guest

canim öncelikle bebeklerin hayirli olsun iysallah bende 2 cocugumuda sezeryanla yaptim korkma o göbek zamanla inecek ben hep karnimi yazmayla sikmadan baglamistim yap istesen sende ama daha cok yenisin ancak 4,5 ayakadar iner korkma

12. 13 Temmuz 2007
  13. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    canım bende senın gıbı cok korkuyodum 3 aylık oglum var ve gobegım az kaldı

14. 13 Temmuz 2007
  15. zerda34

zerda34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canımmm hayırlı olsun bebeklerin .allah analı babalı büyütsün bende 6 haftalık hamileyim benimde nasip olıursa ikizlerim olacak.ama geceleri çok sancım oluyor sağlı sollı batmalar var.ay yeterki bende kucağıma alyım varsın göbeğim kalsın:)))))) ilk başlarda şikayetlerin varmıydı.benim geçen hafta çok az leke gelmişti.dr. normal dedi birde şu an mide bulantılarım yok o yüzden kaygılanıyorum

16. 13 Temmuz 2007
  17. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Yeni Dogum Yaptim Birazcik Kaldi Göbegim Inşalah Iner

18. 14 Temmuz 2007
  19. belissimo