sezaryan olanlar gobekler ne alemde

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nnurayy tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : nnurayy
  1. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sezaryan olan anneler gobekleriniz nasil indimi?benim 1ay oldu inmesine biraz indi ama hala dikisin uzerinde toplanan o et parcasindan igreniyorum korsede kullaniyorum ama nasil gidicek sanirim tamamen gitmiyormus kiloda veriyorum emziriyorum ama ya arkadaslar depresyona girmek istemiyorum aynaya kustum kizim icin feda olsun fakat boylede olmasi beni uzuyor esim sagolsun hayatim zayifladin sen merak etme yavas yavas oda gidicek diyor umudum yok bazi gunler daha az sanki bazi gunler sislik var ozellikle bir uyusma basliyor hissizlesiyor ya arkasindan bir sislik hissediyorum depresyona girmek istemiyorum sizler neler yapiyorsunuz 1ayda gobegi tamamen inen var mi yada daha az kalan korseyi kullamaya devam edeyim mi?:uhm:

2. 24 Mayıs 2008
  3. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim merak etme henuz bir ayliksin ben uc ay oldu dogum yapali indi indide birazzz ama ici bosalmis bolan gibi offf. bence korse ice yaramiyor hersine karin kaslarini tenbelllestiyor...bide ic dikislere cok tehlikeli dikkatli olun guzel gorunme umuduyla sakin sagliginizla oynamayin.spor yapin okadar..canim bu arada allah bebeyini saglicakla buyutmeni nasip eder insallah

4. 24 Mayıs 2008
  5. hale_

hale_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam sezeryanlı anneler ben bu konuda cok dertliyim 4 ay oldu doğum yapalı ne eski kiloma dönebildim ne de göbüşümden kurtulabildim.üzerimde hala 5 kilo var ve nefret bi göbüşüm var :KK43:((
    oğlum sadece anne sütü alıyor bu yüzden ne rejim yapabiliyorum ne de bi salona gidebiliyorum cok dertliyim çokkkkkkkkk :))))) sevgiler

6. 24 Mayıs 2008
  7. nnurayy

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    emzirdigim halde kilolar gr gr oynuyor yediklerime dikkat ediyorum ama bos sanirim boyle kalicam

8. 24 Mayıs 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    gayet ıyı kılo verdım 29 kılo almıstım ve sadece 10 kaldı ama sımdıden sonra gıdım bıle veremıyorum ama gobegım berbat vede catlakalrım benı cok uzuyo bulun bı care

10. 24 Mayıs 2008
  11. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ben de 23 kilo almıştım, 13 kilosu gitti ama kalan 10 kilo ebediyen kalacakmış gibi gelio bana

12. 24 Mayıs 2008
  13. nnurayy

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evde ekmek bicagini aliyim bir operasyonla o gobekten kurtulayim diyorum ama bicaklar tirtikli adam gibi kesilmez :))))

14. 24 Mayıs 2008
  15. megilara

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ii fikir wallaaa
    yoksa göbekle yaşamaya alışcaz mecburen

16. 24 Mayıs 2008
  17. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bu kadar uzulmeyın benımde gobegım hala duruyor ama tanıdıgım bır kac kısı var sezeryan dogum yapan gobekler dumduz genc kızlardan duzgun ve hepsıde bızım gıbı 20 kusur kılolarla doguma gıttı.bıraz zaman bıraz sporla duzelecek ınsallah.bu arada ben kırkımdan bır ay sonra ılk adetımı gordum.3gundur o karad cok gelıyorkı gunde 8-9 pet degıstırıyorum.ve bu 3 unde 1 kılo vermısım.sımdıye kadar hıc boyle fazla olmamıstı hayatımda.sız ılk adetınızı gordunuzmu.burda okuyorum genelde 4-5 aydan once pek goren yok.benımkıyse cok acelesı varmıs gıbı ılk aydan geldı hemde sakır sakır.bu sıcaktada hıc cekılmıyor

18. 24 Mayıs 2008
  19. megilara

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    olsun canım
    neticede vucudun eski düzenine dönüyorrr
    erken olması daa iyi