Sezaryan olup gobusu kalmayan sansli kadinlar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nnurayy tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : nnurayy
  1. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sezaryanyanla dogum yapan ve gobegi eskiye donen var mi yaaaaaaaaaa igreniyorum kendimden aynalara kustum korse yokken berbat ya ne olur eskiye donen varsa nasil becerdi ne yapti yok bu sekilde kaliyorsa alistira alistira soyleyin kalbime inmesin of ya daha 21 gun oldu dogum yapali ama tik yok seklinde

2. 14 Mayıs 2008
  3. agapi

agapi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sezeryanla dogum yaptım gobek gıttı gıbı canım nerdeyse oncekı halınde 5 ay oluyo yaklasık dogum yapalı ama basenler felaket fazla kılolar da duruyo hıc veremedım gobek olmasa ne olur

4. 14 Mayıs 2008
  5. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım 21 gunde ne ınmesını beklıyorsun sen.dur daha bır bekle.hıc ınmeyen yıllarca kalan var.bu amelıyat netıcesınde.dıkıslerının sıslerı ıcınde karın kaslarının kendını toplaması derken cok zamana ıhtıyac var.benım ıkıncı dogumum sezeryan oldu.
    ılk dogumda normal dogum ve aynı gun ındı kısa surede topladım kılolarımıda hemen vermıstım 16kg almama ragmen.
    ıkıncıde 22kılo aldım.10kılosunu verebıldım.12sı kaldı.ama ben cok zayıftım kalmasınıda ıstıyorum.su an 50kgyım.
    9aylık bebegım.her sabah 2 saat yuruyus yapıp vucudumu sıkılastırıyorum,gobegım ıcınde mekık cekıyorum ancak o gebegı kasa cevıre bılıyoruz.yoksa bska turlu gıtmıyor.ben topladım kendımı ama sporla.
    mekık ıcın vaktın cok daha dıkıslerıne zarar verırsın. 5 6 ay bır bekleyeceksın.ama yuruyuslere cık derım.ben muhakkak her sabah 2 saat yuruyorum.esım ıse gıtmeden 6da kalkıp kızlarla o uyurken.oyle durmayla gıtmıyor.braz kendıne gel halledersın canım benım.
    bebegınıde gule gule buyut canım benım

6. 14 Mayıs 2008
  7. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ne bileyim kizlar insan urkuyor gobek dikislere kadar geliyor sanki dikisler o yagi tutuyor gibi duruyor kesik desen zaten kocaman vallahi icim tuhaf oluyor

8. 20 Haziran 2008
  9. kxixzxixl_melek

kxixzxixl_melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kıs sabret olurmu 21 günde kolaymı ilahi sen.bnde sezeryan göbek falan kalmadı çok şükür.zayıfım orantılıyım şimdi.benm tek sorunum çatlaklar.bıktım ya gercekten bikini giyemiorum((((((sarkma var catlaklar yüzünden bu da bnm canımı sıkıo.ama sabret derim sana gecicek bekle bakim.daha kırkın çıkmamış kıs.bebegin analı babalı büyür inş

10. 20 Haziran 2008
  11. nihal_13

nihal_13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ........................

Son düzenleme: 30 Ocak 2010
  12. 20 Haziran 2008
  13. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    benim 3 ay oldu çok şükür göbek kalmadı özel bir diyet falan yapmadım emzirmek yetiyor hamilelikten önceki kiloma döndüm senin daha erken yavaş yavaş gidiyor zaten

14. 20 Haziran 2008
  15. hanimkiz

hanimkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nuray kiz bebisine bi bak onun icin bi gobis kalmis cokmu bacim .
    merak etme gider gobis bende ameliyatla oldum cok sukur hic fazlalik kalmadi ama gobis kalsaydida sorun etmezdim cunku bebegime hersey deger.

16. 20 Haziran 2008
  17. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben 48 le hamile kalmıştım 65 le doğuma girdim 61 le doğumdan çıktım psikolojimi bir düşünün kilo olduğu gibi duruyordu taki kendi evime gelipte tek kalana kadar şuan 2 ay 8 gün oldu bebeğim ve benim kilomda 52 yani az kaldı ama göbek biraz var ve akşamları özellikle daha belli inşallah onlarda gider çatlaklarda cabası ama merak etme herşey spor

18. 21 Haziran 2008
  19. ilknur27

ilknur27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl zayıfladınız ya oğlum on aylık oldu.göbeğim 6 aylık gibi hiç inmedi