Sezaryan

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Beril tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

8 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Beril
  1. Beril

Beril Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben ilk doğumu normal yaptım fakat feci bişeydi kimseyi korkutmak istemem ama benim normalde normal doğum yapabilicek bir yapım yokmuş o yüzden önceden kontrol edilip bakılması gerekiyormuş bir saat doğum masasında kaldım ve bebeğim doğduğunda ağlamadı morarmıştı yani birkez daha gecikilse doğuramasam alllah korusun o yüzden ikinciyi sezeryan düşünüyorum kesinlikle şuan 20 aylık hamileyim aranızda benim durumumda olan varmı şuan sezeryandanda korkuyorum:çok üzgünüm:

2. 8 Nisan 2008
  3. Paspal

Paspal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım senin doğumun zor olmuş olabilir herkesin doğumu senin ki gibi zor olacak diye bişey yok...hastane doktor çok önemli diye düşünüyorum...tabi doğum sana da bağlı çatın dar ise doğum zor olur ama bunu da dr sana söylemeli bu yüzden dr önemli...sezeryandan da korkuyorsun ama yapacak bişey yok bir şekilde o içinde ki bebeği çıkarıcan korkma ...epidural doğumu düşün ....allah kurtarsın cnm...bide doğum zor gibi sözlerin le korkutma bizi olurmu tatlım burda doğumdan benim gibi korkan o kadar çok kişi var ki ....

4. 8 Nisan 2008
  5. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım normal doğum bebek açısından riskli olabiliyo bunun örnekleri malesef çook fazla.
    bende bu yüzden sezeryan düşünüyorumm..

6. 8 Nisan 2008
  7. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    ben normal doğum çok istiyorumm kişiden kişiye değişiyordur herhalde benim ablam 2 kızınıda normal doğumla doğurdu ve çok kolay oldu maşallah inş benimde öle olurrr...