Sezaryandan 1 YIL SONRA Yeniden Bebis Gelsin mi??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve CxuxCxuxK tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : CxuxCxuxK
  1. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Baslik biraz tuhaf oldu ama idare edin :))

Hamile degilim henüz:))laelaelaelaelae

arkadaslar esimle benim her ne kadar zor olsada eger normal dugum yapsaydim,kizimiz 1.yasini doldurdugunda yeniden hamile kalip (Allah izin verirse) hem ikisini bir arada büyütmek hem de dogum izni almisken calismiyorken bunu degerlendirmek gibi bir planimiz vardi...ancak sezeryan olmasi bizi fazlasiyla düsündürüyor acikcasi...

kizimiz suan 7. ayinda...:nazar:

dr umuz normal dogumda olsa sezeryan da olsa yeni bir hamilelik icin 2 yilin ideal süre oldugunu ama bunun sadece bir tavsiye oldugunu dilenirse yeniden hamile kalindiginda cok fazla sorunla karsilasilmadigini söyledi....

sorum su;

sezeryanla dogumdan 1 yil sonra hamile kalan ve dogum yapan kisiler var mi sizlerin arasinda ya da cevrenizde ya da okudugunuz duydugunuz seyler var mi???

Allah im öncelikle cocuk özlemiyle yanan arkadaslarimiza sonrasinda bizim gibi yeniden bu duyguyu tatmak isteyen herkese; bizden utanmayan bizi utandirmayan hayirli saglikli kendi güzel,ahlaki güzel,kalbi güzel evlatlar nasip etsin insallah...amin

2. 26 Nisan 2008
  3. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    güzelim bence acele etme.benim çevremden sezeryan yapanlardan duyduğum en az2sene beklemek gerektiği ama sen bilirsin.Allah hepimize sağlıklı,eliyüzü düzgün,hayırlı evlat nasip etsin

4. 26 Nisan 2008
  5. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Ben De Su An çok Istiyorum... Oğlum Daha 8 Aylik Ama Sanirim Prblem Olmaz..

6. 26 Nisan 2008
  7. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla iyi cesaret.ben doğum yapalı 9yıl oldu daha hamile kalmada stresi bastı korkuyorum doğumdan.peki sezeryen zor mu

8. 26 Nisan 2008
  9. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Sezeryan Oldum Ama Ikinciyi Normal Istiyorum Eger Prblem Olmazsa...

Hayatimin En Cok SEVDIGIM Donemi O Kadar Sikintima Rağmen Hamilelik Donemimdi...

Sezeryaninkolay Olmadigi Bir Gercek

10. 26 Nisan 2008
  11. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim ilk kizim 6 yasinda ve normal dogum oldu...ikinci kizimla arasinda 5 yildan daha uzun süre var ve ben ilk dogumumdan sonra nerdeyse 6 yil boyunca her gün bir daha asla cocuk yapamayacagimi söyleyip durdum,taaaaa kiiii esim artik ciddi ciddi kirginligini yansitip,kizim hergün aglayip kardes istedigi zamana kadar...

cocuklar arasindaki süre uzayinca korku da dogru orantili sekilde artiyor saniyorum..

ikinci bebegimizde daha hazir oldugum icin midir,artik gercekten bebek istedigimi buna benim esimin ve kizimin ne kadar ihtiyaci oldugunu hissettigimden midir nedir bilemiyorum
    ama simdilerde bebegimi her öpüsümde kokusunu her icime cekisimde bir degil bir düzine bebek istiyorum sanki..ben bile kendime sasiriyorum,deli misin diyorum ama kendime bile anlatamiyorum..benneyaptımki

sezeryan benim icin cok zordu...ama cok kolay olan arkadaslar da var ve ben kesinlikle sunu söyleyip altina düsünmeden imzami atarimki,ister normal ister sezeryan dogum olsun rahatligi da acisi da kisiye özel...

12. 26 Nisan 2008
  13. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim eltim 1.5 yıl arayla sezeryan oldu hiçte bişiy olmadı ..o spralle hamile kaldı planlamamışlardı ama doğurmaya karar verdi hiç bi sıkıntı çekmedi..ama yinede en iyisini doktorlar bilir çünkü herkesin vucudunu tepkileri farklı.

14. 26 Nisan 2008
  15. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canim..

Rabbim en kisa zamanda Senin kucagindan alip cennetine koydugu minik meleginin Sana hep duaci eyleyip kollarina yeniden hayirli minik melekcikler versin insallah...

meleklerin kollarina konmak icin en hayirli zamani bekliyorlardir hic merak etme annesi...

16. 26 Nisan 2008
  17. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canim haklisin ama insan böyle olumlu tecrübeleri dinleyip sanki biraz cesaret almak istiyor...

18. 26 Nisan 2008
  19. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben okudum ama tam anlayamadım galiba ..sen şimdi 3. çocuğumu istiyorsun yani..maşallah ne cesaret...