sezaryanla doğum yapanlara soru

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ecenaz07 tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ecenaz07
  1. ecenaz07

ecenaz07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sezaryanla doğum yaptım. 1 buçuk ay oldu karnımda uyuşma var sizlerded oluyormu uyuşukluk hissi gibi bir şey bu ne kadar sürer acaba bilen varmı? doğumdan sonra göbekte kaldı hiç gideceğede benzemiyor:1no2:

2. 15 Eylül 2008
  3. EU3

EU3 Guest

zaman zaman bende de uyuşma oluyo ilk zamanlar tedirgin oldum ama şimdi alıştım sonuçta ameliyat olduk vucud kendini toparlamaya çalışıyo o yüzden uyuşmalar normaldir sanırım. o göbek konusunu hiç sorma çok iğrenç görünüo bencede hiç gidecek gibi deil..

4. 15 Eylül 2008
  5. sadem22

sadem22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2 sene oldu sezaryan olali.evet ilk zamanlar bendede uyusmazlik oldu.sezeryandan 2 gün sonra ben karnimi büyük bir esarpla bagladim bi kac gün sonra acilar gecincede simsiki bagladim suan hic göbegim yok dogum yapmadan önceki göbegim gibi.ama baglama biraz tehlikeli diyolar.

6. 15 Eylül 2008
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım benım bes ay oldu ara ara oluyor......

sezeryan yerınde kızarıklık varsa doktora danıs.

8. 15 Eylül 2008
  9. bamboo

bamboo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ecenazcım benimde 34 gün oldu bugün benimde karnımın kesi yeri değil ama üst iç tarafların içi bazen acıyo ben üşütmeme bağlıyorum çünkü diğer iki sezeryanımda böle bişey olmamıştı. şimdi ev çok sıcak çorapsız geziyorum bazen balkona çıkyorum dışarı haliyle esiyo ondan die düşünüyorum seninde öle bişey olabilir belki . göbekler gitmeyecek galiba bu sefer bende kalıcı :KK43:((

10. 15 Eylül 2008
  11. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bütün amelitaylardan sonra uyuşukluk oluyo gayet normal ama beni huylandırıyo uyuşuk olması bir an önce gecse ....